999 rezultate për

qasje

Ministria e Infrastrukturës nuk lejon qasje në kontratat milionëshe Lëvizja FOL e ka cilësuar si të kufizuar qasjen në dokumentacionin e kontratave për tenderë me vlera të larta. Sipas
Ministria fsheh dosjen e dhëndërrit 27-vjeçar të Haradinajt Ministria e Shëndetësisë ka vendosur ta mbajë fshehur dosjen e dhëndrit të Ramush Haradinajt. Dosja, e cila përmban d
Pas lajmit për përfshirje në krim reagon Policia e Kosovës Policia e Kosovës, ka reaguar me anë të një deklaratë për media due shprehur se me qëllim informimin e drejtë të opinion
Rusia i jep qasje në internet Koresë së Veriut Një grup hulumtuesish nga Shtetet e Bashkuara, të vendosur në Korenë Veriore, kanë thënë se një kompani interneti ruse,
Vuçiç: I frikësohemi vetes dhe qasjes racionale në dialogun për Kosovën Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç,ka shprehur dyshimin se do t’ia dalin që në Serbi të bëjë diçka apo të arrijnë ndonjë
Tre qasje për dialogun Kosovë-Serbi Kreu i shtetit, Hashim Thaçi, mbështet një politikë për dialogun e Kosovës me Serbinë, e cila ndodhet në konflikt me qas
“Balena Blu” bllokohet në rrjetin e Kosovës Me iniciativën e Agjencisë dhe bashkërendimin e veprimeve me ofruesit kryesorë të internetit në Kosovë, ka filluar bllok
Ivanov-Vuçic kërkojnë nga BE që të ndryshojë qasjen ndaj rajonit Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov, realizoi sot takime me presidenti e ri të Serbisë, Aleksandar Vuçic, në kuadër të
Rama: PD nuk e do 18 qershorin, është ngujuar në çadër nga frika e drejtësisë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, ne komunikimin javor ka deklaruar se në Shqipëri po merr jetë një qasje e re ndaj Bashkimit Evrop
Pasi takon Bidenin, Vuçiç ndryshon komplet qasjen ndaj Kosovës. Ja çfarë thotë tani Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është takuar sot në Davos të Zvicrës me nënpresidentin amerikan, Joe Biden.
Kina kërcënon Trump-in: Bëhu gati për luftë! Kina ka paralajmëruar se nëse qeveria e re amerikane do u pengojë qasjen në Detin e Kinës Jugore, atëherë "duhet të jenë
Daçiç i shqetësuar për qasjen e Maqedonisë dhe Malit të Zi ndaj Kosovës Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, në një intervistë për agjencinë serbe të lajmeve "Beta", ka folur për raporte
Deliu-Kodra kritikon fuqishëm Serbinë për qasjen ndaj Kosovës Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Blerta Deliu Kodra, si dhe anëtare e Përhershme e delegacionit të Kuvendit të Kosovës n
Nënshkruhet marrëveshja për qasjen në programet e BE-së për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj, së bashku me përfaqësuesen e lartë të BE-së për Politikë të Jasht
Assange nuk do të ketë qasje në internet deri në përfundim të zgjedhjeve në SHBA Julian Assange nuk do të ketë qasje në internet derisa të përfundojnë zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara, kë
PSP: Nuk ka arsyetim për qasje të pjesërishme të sundimit të ligjit Në një deklaratë për agjencinë e lajmeve META, prokurorja speciale, Lence Ristovska, ka thënë se Prokuroria Speciale Pub
Analistët: VMRO-DPMNE si parti e vetme në zgjedhje ka qasje diktatoriale VMRO-DPMNE mesa duket edhe zyrtarisht e ka nisur fushatën parazgjedhore. Duke qenë se është partia e vetme që do të shko
SHËNIM/ Surpriza e Ramës në aktivitetin e KMSH që hap një debat të madh në shoqëri Nga Albeu.com Ka shkaktuar mjaft reagime deklarata e surprizë për opinionin publik e Kryeministrit Rama për futj
Besimi: Maqedonia mbështet qasjen e e Evropës për refugjatët Zv/kryeministri i Maqedonisë për integrime evropiane, Fatmir Besimi u takua me një delegacion të lartë nga Britania e Ma
Ja si të hakojmë një llogari në Facebook (VIDEO) Një nga pytjet më të shpeshta të përdoruesve të facebook është hakimi i një llogari në Facebook. Është vështirë për të g