999 rezultate për

qarte

Dortmundi i'a bën të qartë Man.United, Sancho nuk largohet pa 120 milion euro ‘Djajtë e Kuq’ po nguten për të arritur një marrëveshje për Jadon Sanchon. Mirëpo mësohet se Dortmund i ka bërë të di
Shkenca e ka të qartë: Kjo është vajza më e bukur në botë (FOTO LAJM) Prej kohësh parametrat e bukurisë ideale kanë qenë në faza tranzicioni dhe fytyrat që kanë qëndruar në krye, kanë ndrysh
Bylykbashi: Rama dashurinë për listat e hapura e ka vetëm alibi Oerd Bylykbashi deklaroi pas mbledhjes së Këshillit Politik se maxhoranca ka refuzuar të diskutojë për propozimin e Opoz
U tha se u rrah nga kunati i Niko Peleshit, çfarë fiksuan kamerat e sigurisë (VIDEO) Ditën e djeshme u bë virale një foto e koleksionistit Gjergji Thimio i cili duket i gjakosur tek hundët. Pas publikimit
Rudina Hajdari nuk tërhiqet, pranon krijimin e një partie të re: Më futën si vajza e Azemit! Deputetja Rudina Hajdari do të bëjë parti të re politike për të garuar në zgjedhjet e ardhshme. "Kam qenë e qartë që
Plas te Barcelona, mbledhje urgjente me tone të larta, shkak bëhet Messi Imazhet flasin qartë. I ka publikuar “El Partidazo de Movistar”. Në një prej pushimeve të ndeshjes Selta VigoBarcelona,
Rama kritikon anëtarët e OSBE: Jo gjithçka shkon mirë, mos ushqeni shpresa të rreme Kryeministri Edi Rama ka pasur kritika për vendet anëtarë të OSBE gjatë fjalës së tij në Konferencën Vjetore të Sigurisë
Paqartësi rreth klauzolës për Rashicën Milot Rashica nuk është në formën që e kishte më herët. Rënia e formës, sipas mediumeve gjermane, ka ndikuar në pasiguri
Komisioni Europian propozon hapjen e kufijve për Ballkanin Komisioni Evropian ka rekomanduar rihapjen e kufijve të jashtëm të BE-së në 1 korrik për vendet e treta si ato të Ballka
Këto shenja tregojnë qartë se ai po ju manipulon 1.Manipuluesit përdorin paratë, pushtetin dhe ndikimin e tyre për t’ju joshur. Ata i përdorin marrëdhëniet e tyre për kë
Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Kur ardvelinjtë të kërkojnë "falje" është e qartë që po të bëjnë presion Nga Enkel Demi Zaida Çobo ka tërhequr padinë ndaj Ardi Veliut, gjë që ka shkaktuar mëri ndaj saj. Ata që më së
Mustafa ia bën të qartë Thaçit: Nuk e kam për detyrë të emërohesh përsëri president Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa është shprehur se nuk ka asnjë detyrim apo përgjegjësi për t'i siguruar Hashim Thaçit një
Mbyllet pa konsensus tryeza e Reformës Zgjedhore, Bylykbashi zbulon përplasjet me maxhorancën Ka përfunduar takimi i Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore që po mbahet në Pallatin e Kongreseve dhe ka zgjatur për
E tha qartë, mesazhi që ''fshihej'' në çantën e ambasadores gjatë takimit me Ramën (FOTO LAJM) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u takua me kryeministrin Edi Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit.
Të paqartë? Ky është orari i qarkullimit deri më 4 maj Ministria e Shëndetësisë ka publikuar orarin e ri të qarkullimit të qytetarëve deri më datën 4 maj. Në anën tjetër, d
Akoma të paqartë? Banka Qendrore Evropiane tregon a infektohemi nga paratë Banka Qendrore Evropiane (BQE) tha të martën se nuk ka rrezik të konsiderueshëm për kontraktim të koronavirusit nga bank
Tare sulmon Ministrin e Sporteve dhe kritikon Interin e Juventusin Lazio është skuadra që ka kërkuar me ngulm rifillimin e sezonit, duke qenë se bardhekaltrit janë edhe pretendentë për ti
I kërkon falje dhe i bën apel qytetarëve, Boris Johnson mban fjalimin e parë pasi mposhti COVID 19 Mbretëria e Bashkuar është në momentin e rrezikut maksimal në shpërthimin e koronavirusit, ndaj qytetaret duhet te bejne
Meta s'e harron Berishën: Çdo kritikë e doktorit është e pakontestuar! Presidenti Ilir Meta komentoi reagimin e rezervuar të ish kryeministrit Sali Berisha sa i takon ndryshimeve në Kodin Pen