999 rezultate për

qartĂ

Klea Huta i ka gjërat e qarta, tani që është mami nuk do t'i dëgjoj këto fjalë (FOTO LAJM) Përveç momenteve të ëmbla me vogëlushin e saj Krid, i cili erdhi në jetë rreth 4 javë më parë, Klea Huta e pranon se ka
Ngjarja e rëndë në Vlorë: Tenton të vetëvaret në banesë, ndërron jetë 80-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një 80-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës, pasi u dërgua në gjendje t
Koronavirusi, ambasada britanike në Kosovë: Mediat të japin informacione të qarta dhe faktike Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë ka kërkuar nga mediat të japin informacione të qarta dhe faktike për epidemin
Tetë shenja të qarta që organizmi juaj është përballur me koronavirusin Është e mundur që koronavirusin, së paku, siç konstatojnë ditëve të fundit ekspertët e keni kaluar duke qëndruar në këmb
Premtoi largimin e Ramës me çdo kusht, por u ul me të: Basha i nxehur ka një tjetër zotim tani Lulzim Basha ka qenë në qendër të sulmeve publike nga ish-kolegë të tij të djathtë si edhe rrjetet sociale për shkak se
Zbulohet "pylli më i vjetër në botë" jurmët ende të qarta të atij që shkencëtarët mendojnë të jetë pylli më i vjetër në histori janë zbuluar pak kohë më parë
Profesori amerikan: Kam kaluar vite duke analizuar fotografitë, në Mars ka insekte (FOTO LAJM) “Në Mars ka patur dhe ka ende jetë”. Nuk është slogani i një seriali në Netflix, por deklarata e bujshme e një profesori
Pas ndarjes nga Stresi, Keisi tregon planet e qarta për karrierën dhe familjen (FOTO LAJM) Keisi ka ndarë disa informacione private mbi famijen dhe karrierën që dëshiron të ndjekë! Nëpërmjet një bashkëbisedim
Moti i keq në Norvegji, frikë për lojtarët e Spanjës (VIDEO) Spanja mbërriti në Oslo rreth orës 14:30 ditën e djeshme, në qytetin ku sot do të luhet ndeshja kundër Norvegjisë, e vle
Kanceri duket në këto 10 shenja të qarta Edhe pse shoqëria shqiptare nuk është e kultivuar me praktikën kontrollit të përvitshëm mjekësor, duhet të jeni në konta
Qesh se nuk qan dot? Loredana i bëri gjërat e qarta për ndarjen nga Mozzik (FOTO LAJM) Që pas ditëlindjes së reperes Loredana, ku Mozzik jo vetëm që mungoi por “harroi” dhe ta uronte publikisht, zërat për nj
EMRI/ Kush është i plagosuri në Lezhë Plagosja me armë që ndodhi pak më parë në Ishull Lezhë ka ngritur në këmbë forcat e rendit të qytetit për të kapur autor
Plas me armë në Lezhë, ka të plagosur Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në qyteti e Lezhës. Një 27-Vjecar ëhstë dërguar me urgjencë në
Me premtime të qarta, tri gra shqiptare kërkojnë vende në Parlamentin austriak Tri gra shqiptare nga Kosova synojnë të zgjidhen deputete në Parlamentin e Austrisë. Austriakët do t’u drejtohen qendrav
Haradinaj bën deklaratën e fortë: Dialogun s'ja kam lënë Thaçit në dorë Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk ia kishte lënë në dorë dialogun presidentit Hashim Thaçi, p
Sherr me thika tek liqeni, plagoset një i ri Pak momente më parë një konflikt ka ndodhur në rrugën e Kosovarëve në Tiranë. Duke iu referuar informacioneve të der
Makina përplas për vdekje 3 vjeçarin në Berat Një 3 vjeçar ka ndërruar jetë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Berat pasi u përplas nga një makinë. I mituri
Lleshaj paralajmëron kapjen e bandës, tregon kush e vrau Muratajn Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë detaje për hetimet që po zhvillohen ndaj bandës që grabiti 10 milionë euro
Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Ku
Simeone gati formacionin anti-Juventus Diego Simeone i ka dietë shumë të qarta dhe e ka vendosur në mendjen e tij formacionin që do të përballet 12 marsin e ar