999 rezultate për

qarkulluar

Saimiri nuk e zgjodhi, Genarda ngushëllohet në krahët e Atdheut (FOTO LAJM) Dy ditë më parë u mbajt finalja e "Love Story" dhe "princi" zgjodhi mes Genardës dhe Merit këtë të fundit për të kaluar
U kap duke qarkulluar në orën policore, gruaja puth policin për t’i shpëtuar gjobës (VIDEO) Masat anti covid dhe gjobat nuk janë prezente vetëm në Shqipëri por në të gjithë botën. Një vajzë e re ka zgjedhur mënyr
OBSH flet për origjinën e COVID-19: Në Kinë kanë qarkulluar 13 mutacione Pas hetimit të OBSH në Kinë, ekspertët kanë zbuluar dhe deklaruar se në Kinë kanë qarkulluar të paktën 13 versione/mutac
E BUJSHME/ Ibra kaloi natën e Vitit të Ri me Diletta Leotta (FOTO LAJM) Një lajm “bombë” është duke qarkulluar në Itali. Thuhet se sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç, ka kaluar natën e
I publikuan foto nudo nga vaska, reagon Melisa e Përputhen (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, në rrjet kanë qarkulluar lajme se Melisës së "Përputhen" i janë shpërndarë disa foto nudo. Nd
Ekspertët britanikë: Koronavirusi mund te ketë qarkulluar që në mes të shtatorit Koronavirusi mund të ketë filluar të përhapet qysh në mes të shtatorit dhe Wuhan mund të mos ketë qenë aty ku filloi pan
Lajmi i rremë për vdekjen e Buffon "trullosi" tifozët e Juventusit Nga mbrëmja e djeshme diçka aspak e mirë, është duke qarkulluar në Itali, që ka sjellë panik tek të gjithë tifozët e fut
Vetëm gjatë muajit gusht kanë qarkulluar 288 miliard lekë jashtë bankave Gjatë muajit gusht të këtij viti paratë që qarkullojnë jashtë bankave kanë pësuar një boom. Sipas statistikave të Ban
Nga sharjet mes Taynës dhe Rinës deri te tradhëtia e Feros, ç’fshihet pas lajmeve të showbiz-it (FOTO LAJM) Me siguri nuk i keni humbur lajmet bombastike që kanë qarkulluar së fundmi në mediat rozë. Dhe sigurisht prej këtyre
Në Shqipëri është duke qarkulluar "gripi i derrit" Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vet
Fotografia që gëzoi fansat, si dukej çifti Obama kur ishin fëmijë Ish- presidenti amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michele janë dy personazhet që lanë shumë gjurmë e nuk d
Pas “Balenës Blu”, një tjetër lojë e frikshme është duke qarkulluar Fëmijët deri në 14 vjeç do të zhduken për ditë të tëra, si pjesë e një loje të re Facebook që quhet “Sfida 48-orëshe”.
Një foto e rrallë nga fëmijëria e çiftit Obama (FOTO LAJM) Ish- presidenti amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michele janë dy personazhet që lanë shumë gjurmë e nuk d
Doktorët kapen në “grushta” gjatë operimit të një gruaje shtatzënë (VIDEO) Dy doktorë janë liruar përkohësisht nga detyrua pas publikimit të një videoje në rrjetet sociale, në të cilën ata shihen
Zbuloni shifrat që janë qarkulluar për Jamesin, paga+pagesa James Rodriguez fiton 6.5 milionë euro në sezonin pas transferimit të tij dyvjeçar nga Real Madrid tek kampionët e Gjerm
OnePlus 3 apo iPhone 6s, cili është më i shpejtë (VIDEO) Përmes videos do të shikoni pajisjen më të fundit të sapo lançuar nga kompania kineze OnePlus, përkatësisht modelin e ri
Soni Malaj konfirmon thashethemet për dashurinë e re? Pas ndarjes nga bashkëshorti, thashethemet flisnin për një romancë të re në jetën e Soni Malaj, e mbi të gjitha një bash
iPhone 6C prezantohet në janar të 2016-ës (FOTO LAJM) iPhone 6C shtë telefoni më i fundit nga Apple që pritet të dalë në treg në fillim të vitit 2016-të. Telefoni pritet t
Madrilenët me fustanë përballë Barçës (FOTO LAJM) Pas paraqitjes së shkëlqyeshme të Barcelonës dhe Lionel Messit kundër Manchester City-t, Real Madrid po studion shumë mu
"Penallti për Juven", plas gallata në Facebook (FOTO LAJM) Ditët pas Juventus-Roma nuk janë aspak të qeta për Gianluca Rochi-n. Arbitri që përfundoi në qendër të polemikave për sh