999 rezultate për

qarkullon

Paratici dhe Nedved fyejnë rëndë gjyqtarin e ndeshjes Napoli-Juventus (VIDEO) Një video e cila po qarkullon në mediat sociale tregon drejtorin sportiv të Juventusit Fabio Paratici dhe Pavel Nedved d
Fiço apelon: Kujdes, po qarkullon mutacioni i ri i COVID-19 Në daljen e sotme të Komitetit Teknik të Ekspertëve, Drejtoresha e ISHP-së, Albana Fico bëri një bilanc të situatës në v
Nëndrejtori i ISHP: Në Shqipëri po qarkullon një COVID ndryshe, nuk e dimë nga vjen Nëndrejtori i Institutit të Shëndetit Publik, Dritan Ulqinaku u shpreh në Euronews Albania se situatën e koronavirusit n
Arrestohen burrë e grua, qarkullonin me armë zjarri me vete Policia e Tiranës ka arrestuar një çifti bashkëshortësh në një operacion për armëmbajtjen pa leje dhe goditjes së trafik
Çudira shqiptare, shoferët dalin nga makinat dhe rrihen (VIDEO) Një rrahje mes shofereve të tri automjeteve ka ndodhur para pak minutash te stacioni i autobusëve në kryeqytet, raporton
Londra e mbyllur për festa, Boris Johnson i shqetësuar nga situata me COVID-19 Për Londrën dhe një pjesë të madhe të jug-lindjes së Anglisë Krishtlindjet do të kalojnë me masa të shtrënguara kufizues
Këngëtari shqiptar reagon ashpër ndaj Festivalit të RTSH-së: Mbizotëron k*rvëria Çdo edicion i Festivalit të RTSH-së shoqërohet me polemika… dhe gjithmonë këto polemika kanë të bëjnë me fituesin. Që
Aksion si në filma ndaj "Audit" në Lungomare, kapet një person me rrezikshmëri të lartë Policia ka zhvilluar një operacion në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tre fuoristradat e forcave operacionale ka
Nuk e pritën mirë, një foto e Don Xhon dhe Arbenitës po qarkullon në rrjet (FOTO LAJM) Dhe që thoni ju, një fotomontazh nga fansat e Don Xhonit, ka bërë bashkë këtë të fundit dhe modelen e njohur Arbenita Is
Nuk ka më dyshime, Muriqi niset për në Itali Tashmë ka marr fund gjithçka sa i përket spekulimeve për transferimin e Vedat Muriqit. Sulmuesi kosovar, sot ka udhët
Vidhnin energji elektrike dhe qarkullonin pa leje drejtimi, pesë të arrestuar në Durrës Policia Rrugore në Durrës ka arrestuar në flagrancë 5 shtetas për kundravajtje të ndryshme penale. U arrestuan në fla
Qarkullonte lart e poshtë me armë në brez, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje, duke arrestuar një 24 vjeçar. Nj. K., 24 vjeç,
Maturantët ende në provim, qarkullon në rrjet teza me pyetjet e Matematikës (FOTO LAJM) Maturantët janë duke zhvilluar sot provimin e tyre të tretë, atë të Matematikës. Teksa ata ndodhen në salla, në rrje
Teoria që po qarkullon në Gjermani: Pandemia synon kontrollin e popullit, çfarë fshihet pas? Disa politikanë gjermanë kanë shprehur shqetësimin, se teoritë konspirative mbi pandeminë e Coronës kanë mbërritur ndërk
Kur nisi të qarkullonte Covid në Shqipëri? Kalo: Kemi pasur mijëra raste nga dhjetori Mjeku i njohur, Tritan Kalo ka sqaruar me anë të disa grafive dhe shpjegimeve mbi mushkëritë kohën se kur është shfaqur
Sot Archie feston ditëlindjen e parë dhe në rrjet po qarkullon video e rallë e tij (VIDEO) Djali i Meghan Markle dhe Harry-t, feston sot 1-vjetorin e lindjes. Që prej lindjes, bebi Archie ka bërë disa dalje publ
Armë dhe të "bardhë", si u kap i riu që qarkullonte me emblemën e policisë në Tepelenë Një persona është vënë në pranga në Tepelenë pasi është kapur me armë zjarri dhe të ftohta si dhe kokainë. 39 vjeccar
Mohuan lidhjen, Loredana dhe Zuna kapen duke u puthur? (VIDEO) Emri i reperes shqiptare, Loredana Zefi, po komentohet lidhur me sukseset e saj në muzikë dhe jo vetëm. Pas ndarjes n
Qarkullonte lart e poshtë me armë me vete: Arrestohet durrsaku, e pëson dhe miku i tij Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pasi qarkullonin me armë zjarri me vete. Janë arrestuar R. F., 43 vjeç dhe
Qarkullonte me armë zjarri pa lejë, kapet "i forti" i Durrësit (VIDEO) Policia godet një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje duke kapur dhe ndaluar një 36 vjeçar. Shtetasit E.T. iu sekuest