999 rezultate për

qarkullojne

Do të legalizohen makinat me targa të huaja që qarkullojnë në Maqedoni? Automjetet me targa të huaja që lëvizin në shtetin tonë do të legalizohen, respektivisht do të marrin targa të Maqedonis
Shifra shqetësuese! Mbi 5 mijë raste aktive me COVID-19 qarkullojnë në vend Rihapja e shkollave e rrit mundësinë e shtimit të rasteve, ndaj edhe një herë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Soc
Shtoni kujdesin në rrugë, 136 mijë makina qarkullojnë pa siguracion Pandemia e Covid- 19 ka ndikuar në rritjen e numrit të automjeteve në vend që qarkullojnë pa sigurim të detyrueshëm. Mës
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë kudo Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
Akil Pano flet për ngjarjen horror në Kombinat: Ka grupe satanike në Shqipëri "Patjetër që ka grupe satanike që qarkullojnë në Shqipëri..." Pastori Akip Pano, ndërsa foli për ngjarjen e rëndë në
Pjesë e videos por*o? Trejsi Sejdini tregon të vërtetën e pamjeve që po qarkullojnë në rrjet Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara në Shqipëri. Por duket se Trjejsi është lodhur nga e gjithë kj
Dua-s dhe Anwarit u soset durimi, kapen "mat" duke thyer karantinën (FOTO LAJM) Çifti kanë thyer rregullat duke shkuar në vizitë te familja e Duas. Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid u fotogr
As luftërat, as kolera nuk e ndalën sportin, por Koronavirusi po! Ç'do të ndodhë me kampionatet dhe miliardat që qarkullojnë ato Pjesa më e madhe e eventeve sportive, të vogla apo të mëdha janë anuluar, shtyrë, apo riskeduluar për shkak të pandemisë
Ndryshimi i orarit të lëvizjes, si do qarkullojnë makinat private Policia e shtetit ka nisur kontrollet e rreptë në rrugë, pasi vendimit të nxjerrë që ata që kanë automjetet private mund
Qetësohen te Interi, menaxheri i Matinez: Ai mendon vetëm për "zikaltërit" Lautaro Martinez po përjeton sezonin e shenjtërimit përfundimtar. Pas një viti, që i shërbeu më shumë për t’u përshtatur
Stadiumi i Borussias së Dortmundit shndërrohet në një spital Covid-19 Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe klubet pritet të pësojnë humbje të mëdha ekonomike, por thuajse të
COVID-19/ S'pyet kush për urdhrat e Ramës, qytetarët të ngjitur dyshe e treshe në rrugë (FOTO LAJM) Edhe vendi jonë është prekur nga koronavirusi, por njerëzit nuk duken të frikësuar. Pavarësisht thirrjeve të qeverisë
Alarmante! 1 miliardë armë qarkullojnë në botë, çdo 15 minuta shkaktohet një vrasje Një miliardë armë të vogla dhe armatime të lehta përbëjnë rrezik për sigurinë dhe paqen në botë. Këshilli i Sigurimit të
LDK: I kemi paraqitur ofertë VV-së për bashkëqeverisje Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar në lidhjet me raportimet më të fundit që po qarkullojnë sa i përket bisedimeve L
Kim Kardashian nxjerr në shitje vilën, pamje nga super luksi ku ka jetuar (FOTO LAJM) Miliarderja Kim Kardashian dhe ish-partneri i saj, Kris Humphries, kanë jetuar në një vilë në Beverly Hills të Kaliforni
Alarmuese! 100 mijë shoferë shqiptarë qarkullojnë në rrugë nën efektin e lëndëve narkotike Të udhëtosh me automjet në autostradës Tiranë-Durrës, është një sfidë më vete dhe e rrezikshme. Si ky drejtues mjeti ka
Fillon qarkullimi i kartmonedhave të reja: Çfarë ndodh me të vjetrat (FOTO LAJM) Prej datës 30 shtator gjenden në qarkullim kartmonedhat e reja të prerjes 200 dhe 5 000 lekë. Sipas Bankës së Shqipë
Flasin ekspertët, ushtrimet fizike që shikoni online mund të jenë të dëmshme Ka shumë arsye pse njerëzit nuk i frekuentojnë palestrat, por më së shumti ekziston sikleti se nuk dinë të bëjnë një pje
Monedha metalike falso po qarkullojnë në Prishtinë Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit (DHKEK), Njësia në Prishtinë, pas pranimit të informatës se n
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë hapur Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin