999 rezultate për

qarkullimit

Dhunë ndaj bashkëshortes, policit dhe shkelje të qarkullimit rrugor: Procedohen 8 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka proceduar 8 persona të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Prej tyre, 3 janë arrestuar
Shqiptarët me zemrën më të dobët, shifra alarmante Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas
Shqiptarët me zemrën më të dobët, vdekjet sa katërfishi i mesatares europiane: Alarm moshat e reja Më shumë se gjysma e vdekjeve gjatë vitit të kaluar në Shqipëri kanë ardhur si rrjedhojë e problemeve me zemrën. Sipas I
Policia, numër rekord gjobash për shkeljet e rregullave të qarkullimit Dënohen më shumë se 100 shoferë të makinave dhe motoçikletave në Shkup Më shumë se 100 shoferë të motoçikletave dhe m
Harrojeni policin e qarkullimit, ky dron do ju bëjë "gjëmën" (VIDEO) Kujdes nga dronët pasi do të jenë në veprim dhe mund t'ju gjobisin nëse shkelni rregullat e qarkullimit rrugor. Një p
Njoftim i rëndësishëm për patentat ndërkombëtare dhe lejet e qarkullimit Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor (DRSHTRR) njofton të gjithë ata që duan të udhëtojnë jashtë
Shoferë kujdes! Policë të "fshehur" ju presin të gaboni Me fillimin e sezonit turistik, segmentet rrugore Maminas-Gjiri i Lalzit dhe Plepa- Golem mbingarkohen nga fluksi i madh
Zemra po vret moshat e reja, Korça dhe Berati në alarm (FOTO LAJM) Sëmundjet e qarkullimit të gjakut janë shkaktari kryesor i vdekjeve në vendin tonë, por disa qytete shihet se kanë preva
Statistikat trgojnë se shqiptarët vdesin më shumë nga sëmundjet e qarkullimit të gjakut Në një raport të INSTAT, referuar të dhënave të sëmundshmërisë dhe vdekshmërisë duket se sëmundjet e aparatit të qarkul
Basha nga Londra: Do heqim taksën e qarkullimit dhe taksat e rrugëve Kryedemokrati Lulzim Basha u shpreh gjatë një takimi me shqiptarë në Londër se PD nuk do të lejojë vendosjen e taksës në
Nëse nuk hiqet taksa e qarkullimit, qeveria do t'i vjedhë hapur shqiptarët Nga Ornela Liperi Shqiptarët paguajnë sot çmimin e naftës me prej rreth 1.43 euro/litër, që është i 13-i më i
Punime në autostradën Tiranë - Durrës, si do kryhet lëvizja e makinave Duke nisur nga dita e sotme deri në 17 korrik do të ketë kufizim të qarkullimit në autostradën Tiranë-Durrës, për shkak
Sot do të ketë punime në autostradën Tiranë-Durrës, ARRSH shpjegon si do lëvizet Përdoruesit e autostradës Tiranë-Durrës do duhet të bëjnë kujdes ditën e sotme. ARRSH njofton se do te nise rehabilit
Nisin punimet në Kamëz, si parashikohet të lëvizin mjetet për 2 muaj Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik, se: Duke nisur ng
Nga nesër mbyllet autostrada Tiranë - Durrës, si devijohet qarkullimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik se duke nisur nga dit
Qytetarët denoncojnë shkeljet, policia gjobat me postë (VIDEO) Prej kohësh Policia Rrugore njoftoi se shkelësit e rregullave të qarkullimit rrugorë do të ndëshkoheshin në çdo rast pav
“Fotografoheni pa e ditur”, policia thirrje shoferëve Policia e Shtetit ka publikuar një video ku u bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimi
Aksident i rëndë në Maqedoni, të paktën 11 të plagosur Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në rrugën Gostivar-Kërçovë. Sipas të dhënave paraprake, thuhet se të pakt
"Mund të shkojë edhe më keq", policia ka një njoftim për ata që thyejnë rregullat Policia Rrugore nëpëmjet një videoja ka identifikuar shoferët teksa thyejnë rregullat e qarkullimit. Një një njoftim
Nesër mbyllet autostrada Tiranë-Durrës, si do të devijohet trafiku (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se ditën e nesërme duke nisur që nga ora 05:00 e mëngjesit, do të bllokohet autos