Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

qari

Sherri Biglia-Kessie, Leonardo shërtheu në dhomën e zhveshjes Sipas raporteve të "Corriere dello Sport", referuar ndeshjes Milan-Inter, Leonardo ishte i zemëruar sidomos për grindjen
"Do ndjek ëndrrat në Itali", Kejvina ia plas të qarit në Xing Dy ditë më parë "Xing.al" bëri të ditur se velina bukuroshe e "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella do të largohet nga emis
Skënderbeu me deklaratë zyrtare: Seanca në CAS më 16 prill, presim të dalim fitimtarë (FOTO LAJM) Klubi i Skënderbeut ka dalë me një qëndrim zyrtar për të sqaruar opinonin publik në lidhje me gjyqin në KAS për përjasht
Autogoli i Gardës me sqarimin për heqjen e truprojave të Berishës Garda e Republikës ka sqaruar përmes një njoftimi tre radhë se përse vendosi që t'i heqë truprojat ish-kryeministrit Ber
Fifi i jep fund beqarisë? Fifi wshtw pwrfolur disa herw pwr lidhje dashurie, por asnjwherw nuk ka pranuar gjw. Mirëpo këngëtarja mesa duket i p
Shpat Kasapi i jep fund beqarisë? Pas ndarjes me Afërdita Dreshajn, Shpat Kasapi qëndroi larg vëmendjes mediatike kur bëhej fjalë për romancat. Megjithëse
Zgjedh mënyrën e keqe për të pushuar të qarat e vëllait (VIDEO) Një djalë i vogël u nis me iniciativën e mirë për të qetësuar vëllain e tij akoma më të vogël, por nuk i shkoi dhe aq mi
E kishte mbajtur të fshehtë: Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë Megjithëse deri tashmë nuk kishte dhënë asnjë informacion për fansat e saj, këngëtarja e hitit "Akull dhe zjarr", Gresa
Kur do të ngrihet aktakuza e parë nga Prokuroria Speciale Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të h
Balerinit nuk i del inati me Albi Nakon: Është njeriu më mosmirnjohës që njoh Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Thumb” bëri bujë në media me deklaraten e tij për Albi Nakon se si e kishte pushua
Ligji i xhunglës, grabitqari kap grabitqarin (VIDEO) Disa çaste në vazhdim të luftës së tendosur në ajër më së miri e tregojnë mizorinë e natyrës e të luftës për ekzistencë,
Vrau me sëpatë fqinjin për drutë, çfarë i ndodhi sot pejanit Fatmir Llonqari është shpallur fajtor dhe është dënuar me 13 vjet burg nga Gjykata Themelore në Pejë për një vrasje me s
Hodhi kunja për Rudinën, Kozeta justifikohet në studio Ditën e sotme qe e ftuar te “Rudina” gazetarja Kozeta Kurti, e cila që në fillim të bisedës nuk nguroi të bënte një sqar
E dashura ia plasi të qarit në studio, Ermal Mamaqi i kthen përgjigje blogerit me famë botërore (VIDEO) Nas Daily është blogeri i famshëm izraelito-palestinez, i cili së fundmi vendosi të vizitonte Shqipërinë dhe të pikaste
Tuna ia plas të qarit në mes të emisionit E ftuara e radhës në “ Xing “ me Ermalin është Tuna Sejdiu, dhe kureshtja për ato që këngëtarja do të thotë është e madh
8 viktimat e masakrës në Selenicë nuk llogariten, vjen sqarimi që jep Ministria e Brendshme Ministri a Brendshme ka publikuar një grafik krahasues për vrasjet e ndodhura në qytetin e Vlorës për përiudhën Janar-Sh
Festonin "beqarinë" një shqiptar dhe një rumun i masakrojnë me thika Karabinierët italian kanë mundur të arrestojnë mbrëmjen e djeshme një shqiptar dhe një rumun mbi të cilët rëndon akuza e
Anna Lika i jep fund beqarisë: Kam gati çdo gjë! Anna Lika është një prej figurave më të komentuara e më të dashura për publikun shqiptar, e cila ka rrëmbyer zemrat e ty
Kjo bebe pushon së qari vetëm kur dëgjon muzikën e Ligës së Kampioneve (VIDEO) Duket se muzika e Ligës së Kampionëve rregullon gjithçka. Një video e publikuar nga SPORTbible, tregon një foshnje du
Nëna i kafshoi buzët që të ndalonte së qari, vdes vogëlushja Një vajzë me aftësi të kufizuara vdiq pasi nëna i saj i kafshoi buzët për ta ndaluar së qari. Zemra e vogëlushes ndal