999 rezultate për

qare

Doli beqare nga "Për'puthen", Antoneta hap agjensinë që do t'ju habisë: Ju gjej unë partner! Antoneta Koçi është një ndër vajzat e cila u bë e famshme fale pjesmarrjes së saj në "Për'puthen 1", dhe doli po aq beqa
Nata e parë si beqare, Kim Kardashian "tërbohet" në karhët e shokut të saj (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka filluar të shijojë jetën si një beqare pasi bëri kërkesën për divorc nga burri Kanye West të premten.
Burrat nuk dëgjojnë vërtetë të qarët e bebes natën apo vetëm shtiren? Çfarë thotë studimi Shumica e nënave të rraskapitura dyshojnë se parterët e tyre shtiren sikur po flenë, ndërsa nga ana tjetër fëmijët ulëri
HOROSKOPI/ Çfaë kanë rezervuar yjet sot për gjithë beqarët Dashi Është koha të dilni nga guaska ku jeni fshehur, Hëna shpërthen në shenjën tuaj këtë mëngjes, duke shtuar energjin
"Kam edhe fotografi", deklarata që ndez Turqinë: Muriqi duke qarë në zyrë deri në 2 të mëngjesit Një deklaratë shumë e fortë ka ardhur nga ana e zyrtarit të Galatasarait, Abdurrahim Albayrak. Ky i fundit ka zbulua
HOROSKOPI/ Ditë e re, kismet i ri: Si do të jetë dita për secilën shenjë Dashi Në dashuri marrëdhëniet e çiftit do të jenë mjaft të mira, edhe nëse nuk do të ketë momente emocionuese. Ju do
"Si lokal dasmash", si logoja e re e TKOB u kopjua "ashiqare" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh Ministria e Kulturës kishte hapur një konkurs për logon e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit, ku nj
Shën Valentini për beqarët sipas shenjës së horoskopit, leximi i letrave Tarot Dashi I dashuri i ëndrrave ju vjen këtë Shën Valentin dhe ka shumë të ngjarë të jetë një shenjë Uji (Peshqit, Akrepi,
HOROSKOPI/ Do dëshironi qe dita te mos mbaroje kurrë, shenja e lumtur për sot Dashi Kjo ditë e mërkurë do të jetë e mbushur plot dyshime. Ju jeni në një situatë ku nuk po gjeni zgjidhje për di
Këto shenja horoskopi më mirë të rrinë beqare Lidhjet mund të jenë të komplikuara për shumë njerëz, prandaj me siguri ju ka ndodhur të dëgjoni fjali të tipit “Jam më
Anita poston foton intime me Ramush Haradinajn: Nuk pat qare pa më puth pak (FOTO LAJM) Anita Haradinaj është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan momente të ndryshme me fansat e shumtë.
Përshëndetja mallëngjyese e Milik: Kam qarë nga gëzimi për ty, nuk do të harroj kurrë (VIDEO) Ka nisur zyrtarisht aventura e re për Arek Milik, i cili ka dashur të përshëndesë Napoli-n me një video mallëngjyese të
"Kam qarë me kokërr të lotit, Fjoralba tregon si i ftuari e ka ngacmuar seksualisht (FOTO LAJM) Në rubrikën "Trotuar" në "E Diell", u diskutua në lidhje me sekretet. Moderatorja Fjoralba Ponari vendosi të tregonte nj
HOROSKOPI/ Bëni mirë të jeni i sinqertë, sot ju presin sfida Dashi Mos e humbni kohen me gjera te kota sot juve qe jeni ne një lidhje, por përqendrohuni tek gjerat më me rëndësi.
Horoskopi i dashurisë për beqarët e 3 shenjave të Horoskopit në 2021 Nëse jeni beqar dhe doni të dini nëse planetët do të jenë bujarë me ju në dashuri apo do të gjeni shpirtin tuaj binjak n
Siç e do tradita, Fifi i kërkon motrës nuse atë që kërkojnë të gjitha vajzat beqare (FOTO LAJM) Fifi ka martuar motrën. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja me një foto ku motra e saj, Edona shfaqet nuse dhe duket ka
Kini kujdes! Këto janë shenjat më ziliqare të horoskopit Zilia është një gjë e çuditshme. Ne e konsiderojmë këtë si pasiguri dhe përpiqemi ta kapërcejmë, por jo të gjithë kanë s
Doli duke qarë nga fusha ndaj Lyonit, mësohet kur kthehet Neymar Ylli brazilian, Neymar në derbin e fundit ndaj Lyonit pësoi lëndim të tmerrshëm, duke u larguar nga fusha me barrela dhe
Doli duke qarë nga fusha, PSG zbulon detaje rreth dëmtimit të Neymar Paris-Saint Germain përmes një komunikate të publikuar në uebsajtin e tyre, ka treguar gjendjen e sulmuesit, Neymar.
U bë nënë për herë të parë, Jonida Vokshi: Hyra në banjo e kam qarë 1 orë rrjesht! (FOTO LAJM) Ditën e sotme, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ishte moderatorja Jonida Vokshi. Jonida Vokshi ka rrëfyer për “Ftesë