999 rezultate për

qarĂ

Zgjedh mënyrën e keqe për të pushuar të qarat e vëllait (VIDEO) Një djalë i vogël u nis me iniciativën e mirë për të qetësuar vëllain e tij akoma më të vogël, por nuk i shkoi dhe aq mi
Shpërthen në të qara vëllai i të akuzuarit për përdhunimin në Kavajë (VIDEO) Familjarët e një prej të arrestuarve për rastin e rëndë të përdhunimit të një 13-vjeçareje në qytetin e Kavajës kanë moh
Fundi i një epoke, Ansi Agolli mendon lamtumirën nga Qarabag Ansi Agolli duket se do të thotë “mjaft”. Të paktën sa i takon futbollit jashtë vendit, ku ka lënë gjurmë të pashlyeshme
Lacazette i jep fitoren Arsenalit ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenal ka fituar sonte me rezultatin e ngushtë 1-0 kundër Qarabag në "Emirates Stadium". Golin e fitores për Top-çin
Arsenali kalon në avantazh ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Qarabaut në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Lacazett
Pas kësaj fotoje të Xhensilës fshihen 3 ditë të qara me dënesë Xhensila Myrtezai është nisur për një koncert në Vienë pas kaq shumë kohë pauze. Pak pasi postoi foton që njoftonte k
Arsenali fiton bindshëm ndaj Qarabagut të Agollit (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultatin 3-0 ndaj Qarabagut të Ansi Agolit, ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League.
Arsenali dyfishon rezultatin ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenali ka dyfishuar rezultatin ndaj Qarabagut në Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është talenti 18-vjeçar, Emil
Arsenal kalon në avantazh ndaj Qarabagut (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Qarabagut të Ansi Agollit në "Olympic Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtësi
Dëgjuan të qara në mal, çifti zbulon diçka që u ndryshoi jetën (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
Mkhitaryan nuk do të luajë nëse Arsenal shkon në finale të Europa Leagues Henrikh Mkhitaryan nuk do të luajë dot në finale të Europa Leagues nëse Arsenal arrin aty. Finalja këtë vit zhvillohet n
Turpërohet Kukësi, mposhtet 3-0 nga Qarabag dhe i thotë lamtumirë Championsit Kukësi ka humbur sot me shifrat e përgjithshme 3-0 ndaj Qarabagut, ndeshje e vlefshme për turin e dytë t1% Champions Lea
Qarabagu dyfishon rezultatin ndaj Kukësit (VIDEO) Qarabagu ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Kukësit në "Tofiq Bahramov Stadium". Autori i golit është përsëri Quintan
Zhbllokohet ndeshja, Qarabagu kalon në avantazh ndaj Kukësit (VIDEO) Qarabagu ka kaluar në avantazh ndaj Kukësit në "Tofiq Bahramov Stadium". Ai që ka shënuar është Quintana që realizoi
Formacionet zyrtare: Qarabag - Kukësi Kukësi luan sfidën e kthimit ndaj Qarabagut të Ansi Agollit, e vlefshme për turin e dytë eliminator të Champions Leagues
Kukësi optimist ndaj Qarabg, por vuajnë faktorin "fushë" Ditën e sotme do të luhet ndeshja mes Kukësit dhe Qarabag ku të dy skuadrat do të luftojnë për një vend në Champions Lea
Cungu për ndeshjen kundër Qarabagut: Kemi përgatitur edhe penalltitë Armando Cungu ka folur për ndeshjen e kthimit ndaj Qarabagut të Agollit. Verilindorët arritën të merrnin një barazim 0-0
Kërkohet kualifikimi, fusha e Qarabagut favorizon Kukësin (FOTO LAJM) Pas barazimit 0-0 në “Loro Boriçi”, Kukësi i Armando Cungut do të kërkojë kualifikimin historik në ndeshjen e kthimit që
Nuk ka fitues, Kukësi barazon pa gola ndaj Qarabagut Kukësi ka barazuar pa gola ndaj skuadrës azerbajxhanse, Qarabag në stadiumin "Loro Borici", ndeshjen e vlefshme për turi
Formacionet zyrtare: Kukësi - Qarabag Në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës do të luhet ndeshja e parë e turit të dytë e Champions Leagues mes Kukësit dhe Qa