999 rezultate për

qante

Detajet tronditëse nga vrasja e Englantinës: Ajo qante dhe i lutej, ai e qëlloi me plumb në fytyrë Detaje të reja tronditëse kanë dalë nga vrasja e 8 viteve më parë të Eglantina Bucit në Malin me Gropa. Ende mbetet i pa
Këngëtarja e njohur tregon historinë e frikshme: Mamaja ime vetëm qante! (FOTO LAJM) Ditën e sotme Evi Reci ka qenë e ftuar në ‘Prive’ ku ka ndarë me ndjekësit disa nga sekretet e saj. Ndër të tjera kën
"Sot varrosa Dijen", letra e ndjerë e vajzës që qante e ulëriste me sa kishte në kokë për nënën e saj Një ngjarje e rëndë e ndodhur dy ditë më parë tronditi jo vetëm Durrësin por të gjithë opininin shqiptar. Ruzhdi Tos
Insigne i kërkon falje vogëlushit që qante në stadium: Do të kthehesh të buzëqeshësh me ne (VIDEO) Pamjet e vogëlushit Mario që qante në stadium gjatë humbjes së fundit të Napolit në shtëpi përballë Fiorentinës kanë bër
"Rolin e gagaçes do ta qante", Alketa Vejsiu i merr hak Xhemi Shehut ditën e lindjes (FOTO LAJM) Gjatë Festivalit të Këngës në RTSH, ku drejtuese ishte Alketa Vejsiu e cila mori shumë protagonizëm në Festival duke kën
"Kujtoj fytyrën e saj kur e bëra të qante", Mozzik flet me zemër të hapur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është kthyer në një ndër emrat më të komentuar në media së fundmi. Ndarja nga Loredana e ka vendo
Fifi flet për periudhën më të stresuar të jetës:Mami nisi të qante! Fifi ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë. Këngëtarj
Po qante, "mamiii": I dashuri vret foshenjen me sediljen e makinës se nuk duronte zhurmën (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur sëfundmi në Britaninë e Madhe ku një i mitur është vrarë në mënyrë mizore nga i dashuri
Ermali i bëri të dashurën të qante, blogeri me famë botërore e 'turpëron' publikisht (FOTO & VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin”, ndodhi një përplasje mes moderatorit dhe të ftuarës. Në studio ishin
Klinaku: Dikur Haradinaj qante me lot për tu bërë kryeministër Aktivisti i hershëm i LKÇK-së dhe zyrtari, tash i Lëvizjes për Bashkim, Shukri Klinaku, përmes një shkrimi ka përkujtuar
Prifti ia fut me shpullë bebit sepse po qante gjatë pagëzimit, shikoni reagimin e prindërve (VIDEO) Një prift në një kishë në Francë është nervozuar shumë nga një fëmijë që qante vazhdimisht dhe ka vendosur ta aplikojë n
Qante çdo natë në varreza, kapet vajza që tmerroi qytetin (VIDEO) Policia lokale ka gjetur dhe kapur vajzën që për tre javë rresht tmerroi qytetin duke qarë çdo natë në varreza. Filli
Nëna e hodhi në pusete, foshnjen e shpëton qeni Një foshnjë në Afrikën e Jugut është etiketuar si “Fëmija i mrekullisë”, pasi u gjet i braktisur në një pusetë, mes pick
U nda pas 5 vitesh martesë, Hueyda tregon tradhtinë që e bëri të qante për dy javë Michel Tamisier,ishte partneri që Hueyda zgjodhi si bashkudhëtar në jetën e saj, me të cilin do të bënte edhe një fëmijë
Dëshmitari rrëfen tmerrin e aksidentit: Djali po qante mbi trupin e nënës Pak ditë më parë në Kavajë humbën jetën dy shtetas të cilat u përplasën nga një makinë e cila doli nga rruga e përplasi
Bonnuci shkon të ngushëllojë Donnarummas që po qante pas ofendimeve të tifozëve (VIDEO) 18 vjeç, i talentuar, një nga më të mirët në fushë në çdo ndeshje dhe lojtar i agjentit Rayola. Ka disa arsye për ta kri
22-vjeçarja lind foshnjën në tualet dhe e hedh në plehra: Nuk qante, kujtova se vdiq (FOTO LAJM) Ashley Hautzenrader është akuzuar pasi është përpjekur të hedhë në plehra foshnjën e saj të porsalindur në një tualet të
Trajneri i parë i Strakoshës: Shkonte në stërvitje përpara të gjithëve, qante kur bënte gabim “Thomasi paraqitej në qendrën stërvitore edhe më herët sesa magazinierët e klubit. Shpesh e shihja të priste përpara kan
Banori i Shkozës: Ai e di Rama ku e ka vënë mbrëmë kokën fëmija që qante? Ditën e djeshme në Shkozë u shembën 153 banesa të familjeve në Shkozë. Banorët e revoltuar i bëjnë thirrje shtetit p
Skandali, infermierja i jep morfinë të porsalindurës që mos të qante Një rast skandaloz ka ndodhur në Verona, Itali ku një infermiere 43 – vjeçare është arrestuar pasi i ka dhënë morfinë nj