999 rezultate për

qafe

Meta viziton bashkinë e LSI-së dhe flet për Tahirin me shall pioneri në qafë (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ishte sot në Cërrik, një bashki e drejtuar nga LSI me rastin e 75 vjetorit të ngritjes së Batalioni
E vrau pastori me një plumb në qafë, shkodrani nuk ishte objektivi Pak ditë më parë në Itali u vra 22-vjeçari Andrea Ndoja me një plumb në qafë nga pastori 44-vjeçar, Giulio Sale. Në
Merr çmimin e parë por për pak thyen qafën, incidenti në Eurovizion (VIDEO) Eurovizionin këtë vit e fitoi këngëtarja nga Izraeli Netta Barzi. Por menjëher pas marrjes së çmimit dhe performancës
Ky është i riu shqiptar që u vra me një plumb në qafë nga pastori italian Zbulohet emri i shqiptarit 22-vjecar, ekzekutuar dje nga nje italian 45 vjecar. 22-vjeçari i ekzekutuar dje në Itali
Detajet, si u ekzekutua me plumb në qafë i riu shqiptar në Itali Një bari italian ka vrarë një të ri shqiptar 22-vjeçar mbrëmë në Sinalunga, provinca e Sienas. Ngjarja ka ndodhur gja
Tmerr në Qafë-Thanë, makina përmbyset në mes të rrugës (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Qafë-Thanë. Mësohet se një automjet ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar i
Si të pushojmë dhimbjen e qafës për 5 minuta (VIDEO) Shtangimet dhe dhimbjet e qafës janë simptome të shpeshta që prekin secilën moshë. Shumtën e rasteve mund të jenë pasojë
Ronela rrëfen vështirësitë serioze të klipit: Përfundova me qafë të ngrirë Projekti më i fundit i këngëtares Ronela Hajati, kënga “Maje men”, paska rezultuar një “tmerr” i vërtetë gjatë realizimi
Mësuesja rreh me shpulla e shkopinj fëmijët 7-8 vjeç: Zhulsa e qafë pa larë Një skandal është publikuar mbrëmë në "Fix Fare" në Top Channel. Një mësuese e shkollës fillore në Zharrëz, Patos, q
"Silva më do më shumë mua se të dashurën e tij" (FOTO LAJM) Mendy në rrjetet sociale ka postuar një foto duke u tallur me Silvan duke thënë; “ai më do më shumë se të dashurën”.
Sekuestrohet një sasi kokaine në Qafë-Thanë Një sasi kokaine është sekuestruar në pikën kufitare të Qafë-Thanës. Burime zyrtare thanë se në afërsi të territorit
Këto janë 5 analizat e nevojshme që duhet të bëjë çdo femër përpara se të mbesë shtatzënë 1.Analizat e gjakut për sëmundje gjenetike: Në qoftë se po planifikoni të bëheni me fëmijë mjekët rekomandojnë të merrni
Në kërkim për drogë, kapet në Qafë-Thanë 47-vjeçari Policia e shtetit ka vënë në pranga 47-vjeçarin shqiptar banues në Maqeni pasi ishte në kërkim ndërkombëtar për trafikim
5 armë, raki e zinxhirë ari në qafë, blogerja e njohur u nxjerr të palarat shqiptarëve Një bloggere e njohur angleze, e quajtur Alice Ophelia Taylor i ka dedikuar një hapësirë interesante vendit tonë, ku edh
Me plumb në qafë, snajperi hero lufton me armikun për 90 minuta (FOTO LAJM) Një snajper i ushtrisë amerikane mbijetoi mrekullisht pasi u qëllua në qafë dhe vazhdoi duke luftuar me armikun për 90
Dalin emrat, kush janë 39 të arrestuarit për trafikim njerëzish drejt SHBA Policia e Shtetit ka zbardhur megaaksionin e madh duke goditur bandat me 52 shtetas të cilët trafikonin njerëz drejt Ame
Vazhdimisht e godiste me kokë, macja i shpëton jetën pronares (FOTO LAJM) Sue McKenzie, pronarja e nje maceje në Mbretërinë e Bashkuar, duhet te falenderoje maceN e saj për "Shpëtimin e jetës së
Rrugët e Maqedonisë, apel për drejtuesit e automjeteve Trafiku në rrugët shtetërore po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa, në pjesët perëndimore dhe jugperëndimore të vendit m
Bora "mbërthen" vendin, ja zonat e bllokuara (FOTO LAJM) Verilindja dhe juglindja e Shqipërisë janë gdhirë këtë të hënë nën petkun e bardhë të dëborës, e cila ka rënë dhe ka sht
Në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Qafë-Thanë 45-vjeçari Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shtetit. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se kanë vënë në pran