Qëllohet me breshëri plumbash makina e biznesmenit, aktivistit i PD
999 rezultate për

pyll

Dhunohen rojet e pyllit në Suharekë Dy roje të PK “Sharri” në regjionin e Suharekës, Jemin Shala dhe Ali Dakaj, janë sulmuar fizikisht nga grupe të organizu
"Oj nënë pse më bëre", historia e dhimbshme e Florindës që jeton me tre fëmijët në pyll (VIDEO) Fati i shumë grave në Shqipëri është vërtetë i dhimbshëm, ku përveç varfërisë u duhet të përballen edhe më dhunë në fami
La kamerën në pyll për një vit, e pabesueshme çfarë kapi (VIDEO) Nëse keni vizituar ndonjëherë një pyll, atëherë e dini se sa e bukur mund të jetë natyra. Pylli i mbushur me drunj dh
I prenë pyllin, ujku bën kërdinë në fshatrat e Librazhdit (FOTO LAJM) Një ujk ka shkaktuar mjaft dëmë gjatë ditëve të fundit në lagjet periferike të Librazhdit. Në fotot e publikuar në Li
Nëse ju pëlqejnë frutat e pyllit, kemi një lajm të mirë për ju Frutat e pyllit si manaferra, mjedra dhe luleshtrydhja janë ndër kënaqësitë më të mëdha, pasi pjesa më e madhe e tyre rr
U dogj në shumicën e trupit nga një zjarr në pyll, I dashuri nuk e braktis Është lehtë ta duash dikë për shkak të dukjes. Por, është e vështirë ta duash dikë pa marrë parasysh çfarë. Pjesa më
Lanë kamerën në pyll për të filmuar kafshët, gjahtarët tmerrohen nga pamjet Imazhi i një vajzë të vogël fantazmë të filmuar në një pyll të New York-ut ka tmerruar banorët e zonës. Kamera u vend
Heroi i ditës! Infermierja kaloi pyllin në këmbë për t'i shpëtuar jetën një djali Mund të cilësohet padyshim si “heroina” e ditës. Meriton nderim dhe respekt të thellë. E pakursyer, e palodhur, me s
Makabre, i riu përdhunon dhe masakron me gërshërë 13-vjeçaren në pyll Një vajzë 13-vjeçare është gjetur e masakruar në pyll disa orë pasi kishte dalë nga shtëpia. Sipas autoriteteve ësht
Gjetën një kabinë misterioze në pyll, çfarë u gjet brenda Në pyjet e Kalifornisë disa të rinj e kanë parë një kabinë misterioze, që kurrë më herët nuk e kishin parë! Marka Andre
E FUNDIT/ Zjarr në Dhërmi, zona pyjore e rrezikuar Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e Dhërmiut. Flakët kanë rënë në një biznes dhe më pas janë zgjerua
Kjo grua del çdo ditë në oborr dhe thërret dikë nga pylli (VIDEO) Kur ta shihni këtë femër që del në oborr dhe thërret dikë, do të mendoni që nga pylli do të dalë ndonjë qen ose mace, po
Po flinte tek shtëpia e gjyshërve, 6-vjeçarja gjendet e vrarë në pyll (FOTO LAJM) Policët po lajmërojnë prindërit të mbyllin mirë dyert, pas ngjarjes së ndodhur ditën e djeshme ku një vajzë 6 vjeç është
Ndërron jetë burri nga Malisheva që u gjet i humbur në pyll Kishte kaluar disa ditë jashtë shtëpisë së tij. E gjithë familja Berisha ishte vënë në kërkim të 57-vjeçarit, Muharrem B
Historia e pyllit misterioz nazist Ishte viti 1992, kur në Gjermaninë Lindore u zbulua një formacion pemësh në formën e suastikës, kryqit të thyer, fshehur
E braktisur në pyll, kabina misterioze bën të pasur një grup të rinjsh Marka Andre ishte duke u shetitur në pyjet e Kalifornisë me disa shokë të tij, kur ai pa një kabinë misterioze, e cila p
Nëse e shihni këtë objekt në pyll, kurrsesi mos e prekni Në Kosovë, për të gjashtën herë radhazi po nis fushata e vaksinimit kundër tërbimit, si pjesë e iniciativës rajonale të
I vë flakën pyllit, duhet të paguajë 36 mln $ dëmshpërblim Një adoleshent që pranoi se ka nisur zjarrin që pothuajse dogji një pyll të tërë në Oregon është urdhëruar nga gjykata t
“Betonizohet edhe pylli i Sodës, prefekti ndërton pallat në plazhin publik” Ish-kryeministri, Sali Berisha, këtë herë ka denoncuar një ndërtim që po bëhet në Pylli i Sodës. Sipas mesazhit, pre
Sulmohet roja i pyllit në Podujevë Gjatë ditës djeshme rreth orës 22:00 në fshatin Dobratin të komunës së Podujevës tre persona të dyshuar kanë sulmuar roj