999 rezultate për

pyetur

Rudina tregon marrëdhënien e Mark Frrokut me ish-bashkëshortin: Shumë të mira! Muaj më parë aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Tas
E keni pyetur veten si funksionon truri? 7 gabimet që ai bën çdo ditë Sado i mrekullueshëm të jetë truri, shpesh ai mund të jetë arsyeja për disa nga gabimet që bëjmë çdo ditë. Truri vazhdim
245 shoferë dolën pa pyetur për "shtet", iu hiqet patenta për 3 vjet 245 shoferë nuk i janë bindur urdhrit për të mos dalë në qarkullim vetëm gjatë 24 orëve të fundit dhe për këtë arsye at
Djali i Tares konfirmon kombëtaren për të cilën do të luajë Djali i legjendës së kombëtares shqiptare, Etien Tare ka zgjedhur të eci në hapat e babait. Dje, teksa ka ftuar ndje
Plas në emisionin shqiptar: Flavio është gay, do ta kisha zgjedhur për grua (VIDEO) Laert Vasili ishte këtë të mërkurë i ftuar në emisionin "Soiree" me Jonida Shehun në Top Channel. Ai ka treguar pse ka r
Vuçiç: Alternativë do të ishte lufta, por nuk do t’i mbijetonim Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar se Serbia nuk do t’i mbijetonte një lufte të re dhe për këtë arsye
Stresi tregon reagimin epik të prindërve kur i tregoi lidhjen me Keisin Stresi ishte i ftuar ditën e sotme në "E diell", ku gjatë intervistës zbuloi shumë të pathëna për jetën e tij private. S
Baggio para 9 vjetësh kishte pyetur ku e ka Messi anijen kozmike (VIDEO) Ishte prilli i vitit 2010 dhe Barcelona sapo kishte eliminuar Arsenalin pasi në ndeshjen e kthimit në “Camp Nou”, Lionel
Hoqi taksën pa pyetur kryeministrin, Rama shan e i bërtet Shefqet Kastratit? Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej
E përzuri Meta nga Presidenca, Borchard humb durimin: Më lini të qetë! "Më lini të qetë..." Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt është indinjuar me gazetarët pasi është pyetur mbi f
Dilte zhveshur para kameras, moderatorja shqiptare flet për rrogën që merrte Dalja në ekran me dekolte të hapur, habiti publikun shqiptar duke sjelle një frymë të re në media. Enki Braçaj, ish-m
Meta i del kundër Ramës për Mini-Shengenin: Duhej pyetur Kosova Presidenti Ilir Meta për herë të parë ka reaguar në lidhje me Shengenin Ballkanik, në të cilin ka marrë pjesë dhe Shqipë
Plas debati mes Abilekajt dhe Qefalia: E keni pyetur Ramën si e bëri pasurinë Debatet vazhdojnë në Open në Top Channel mes Abilekajt dhe deputetit të Partisë Socialiste Xhemal Qefalia. Debati ka
Renato Mekolli e pranon publikisht lidhjen: Po, kam dikë në krah! Renato Mekolli ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth se
"Shumë i lumtur", më në fund Romeo flet për lidhjen me Jonidën (FOTO LAJM) Prej kohësh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj përfliten se janë në një lidhje. Çifti janë kapur dy herë m
Dhjetra të shoqëruar në polici, si e njohin familjarët Feriz Bardhin Pak orë pas ngjarjes që tronditi qytetin e Durrësit të enjten e 1 gushtit, në një kohë që sezoni veror është në pikun e
Klopp tregon sa gjatë do qëndrojë te Liverpooli Jurgen Klopp ka folur për të ardhmen e tij. Trajneri i Liverpoolit është pyetur në Amerikë lidhur me të ardhmen e tij.
Ibrahimovic jep përgjigje epike kur pyetet për "Zonën 51" (VIDEO) Lajmi se me 10 shtator do të paraqitën jashtëtokësorët në "zonën 51" në SHBA është duke bërë jehonë në mbarë botën. P
Plas në rrjetet sociale, kjo shenjë po gjendet tek të gjitha vajzat (FOTO LAJM) Një përdoruese e Twitter ka pyetur vajzat nëse kanë të njëjtën shenjë të vogël në kyçin e dorës së tyre dhe tani të gjit
Zbardhet deklarata e gruas të Murataj, a ka lidhje me grabitjen? Ndonëse ka kaluar një javë nga grabitja e Rinasit dhe megjithëse janë regjistruar hetimet edhe për shpërdorim detyre, pë