999 rezultate për

pyetur

Arteta "thumbon" Ozilin, e nënkupton si spiunin e ekipit (VIDEO) Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka “thumbuar” Mesut Ozilin. Ai ka theksuar se ka informacione për njeriun që u jepte
Shorti i vuri përballë Atalantës, Zidane: Kam respekt për "bergamezët" Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur në konferencë për shtyp lidhur me zhvillimet e fundit. Tekniku fra
"Liqeni i Butrintit apo i Ohrit"?, Kiara e bëri zgjedhjen e saj publikisht (VIDEO) Moderatorja Kiara Tito ishte një ndër të ftuarat e të shtunës që lamë pas në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko Kush Lua
Bie numri ditor i infeksioneve të reja në Gjermani, por sërish mbetet i lartë Instituti Robert Koch ka regjistruar 17 561 infektime të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Gjermani, deri në
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
Meta i tregon Ramës "mundësinë zero": Kuvend njëpartiak! Deklaratës së Kryeministrit Rama se askush nuk e vë në diskutim Parlamentin, Presidenti Ilir Meta iu përgjigj duke thënë
Punë kolosale! Transformime shokuese nëpër filma (FOTO LAJM) Filmat fantastiko-shkencorë apo qoftë dhe ata historikë kanë fuqinë që për tiu përshtatur sa më tepër përmbajtjes, shndë
Largimi i Lleshajt dhe Shahinit, Balla tregon detajet pas mbledhjes Kreu i grupit parlamentar Taulant Balla ka folur për mediat pas mbledhjes së PS, ku bëri me dije se deri më 25 prill PS
Ia "kërcitën ahengut" pa pyetur për ligj, gjobiten tre lokale në Shkodër Tre pronarë lokalesh janë gjobitur me gjobë 1 milion lekë në Shkodër. Uniformat blu njoftojnë se masa admistrative është
Shkelën gazin pa pyetur për rregulla, merren 32 patenta në fundjavë Gjatë fundjavës janë pezulluar 32 leje drejtimi për shpejtësi tej normave të lejuara dhe drejtim mjeti nën efektin e alk
Organizoi dasmë pa pyetur për COVID-19, lokali merr gjobën e majmë Një lokal në Durrës është gjobitur, pasi ka organizuar një dasmë. Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrat
Quhet Krid! Cili është kuptimi i emrit të vogëlushit të Kleas dhe Elgitit (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të ci
Dasmë pa pyetur për masa, gjobë të majme pronarit të lokalit Një 39-vjeçar në Durrës është vënë në pranga nga policia pasi njoftohet që të ketë organizuar në lokalin e tij një dasmë
U pyet për dorëheqjen e mundshme të Thaçit, përgjigjet Hoti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka folur rreth çështjes së presidentit dhe zgjedhjeve të jashtëzakonshme. I pye
Duka zbulon nëse do të rikthehet Fatos Nano në politikë: E kam pyetur, do isha shumë i lumtur Agron Duka ka deklaruar në emisionin Aktualitet se marrëdhëniet e tij me Edi Ramën si politikan i ka të paafrueshme ndër
Pse moderatoret janë beqare? Dojna Mema: E kemi në kontratë (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema ka vendosur që t’u përgjigjet fansave në Instagram. Një prej tyre e ka pyetur për jetën e saj pri
Ministri i Shëndetësisë së Kosovës: Do të ketë pasoja për Taynën (FOTO LAJM) Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, është pyetur se si këngëtarja Tayna nuk është karantinuar në konvikt ndërsa, një g
Meta zbut tonet ndaj Ramës, asnjë kritikë publike ndaj kryeministrit Presidenti Ilir Meta duket se nuk e ka ndarë mirë mendjen nëse aktualisht është në luftë apo në partneritet me Ramën.
Ia kërcisnin pokerit pa pyetur për Covid-19, humbin jetën 3 persona Duket se të mos jesh i përgjegjshëm sot paguhet me jetë. Kështu ka ndodhur me një grup pensionistësh amerikanë, shok
Pa pyetur për rregulla, shqiptarët kapen duke pirë kafe në lokal (VIDEO) Duket se pavarësisht masave dhe gjobave, shqiptarët nuk heqin dorë nga kafet. Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme në