999 rezultate për

pyetur

Moderatorja e njohur shqiptare flet me shifra, tregon sa para ka në bankë Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu, prej disa javësh ka udhëtuar drejt Zanzibarit në Tanzani, ku përveçse po zhvillon
“Është si në burg”, arsyeja pse Albëria nuk dëshiron më të martohet Albërie Hadërgjonaj shpehherë është pyetur se pse pas divorcit nga ish-bashkëshorti i saj , nuk u martua më por për këtë
Siç pritej, Thaçi vazhdon dialogun pa pyetur partitë politike Hashim Thaçi s’e ka ndërmend ta dëgjojë fjalën e fundit të partive politike për t’ia dhënë atij miratimin që të jetë në
“Çfarë është kjo?”, fotot që dalin jashtë çdo logjike (FOTO LAJM) Fotografitë kanë marrë një hov aq të madh me zhvillimin e rrjeteve sociale, saqë disave prej tyre as nuk i japim dot më
Shaqiri: Agjentët po merren me të ardhmen time Mesfushori i Stoke City, Xherdan Shaqiri nuk ka dashur të flasë për të ardhmen e tij dhe ku do të kalojë, pasi klubi i t
Gjyste Vulaj: Rita Ora përdori muzikën e bashkëshortit tim pa leje Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në Malin e Zi dhe shumë e pëlqyer në Shqipëri e Kosovë.
A do largohet nga Vizioni pas Turit? Përgjigjet Orinda Huta Dyshen e njohur Turjan Hyska dhe Orinda Huta, për vite jemi mësuar ti shohim teksa punojnë sëbashku në të njëjtin televi
Çështja Tahiri, prokurorët zbarkojnë në Itali për të pyetur Moisi Habilajn Ditën e sotme do të merret në pyetje Moisi Habilaj në Itali. Prokurori Besim Hajdarmataj dhe Vladimir Mara kanë udhët
Partnere tjetër pas Klaudias? Alketa Vejsiu nxjerr zbuluar Albi Nakon Albi Nako është kapur mat sot nga fëmijët me pyetjet e tyre në Piter Pan. “Si duhet të jetë partnerja jote ideale?”
Sabien Lilaj flet për të ardhmen: Kam pasur kontakte nga Italia Pas përfundimit të finales së Kupës Sabiel Lilaj është pyetur për të ardhmen e tij dhe zërat që e çojnë tek Palermo.
Albian Ajeti: Kurrë nuk kamë marrë ndonjë ftesë nga Shqipëria Albian Ajeti ka trazuar ujërat në ambjetin kuqezi me një deklaratë të tij. Ai prej muajsh shihej si tradhtar nga tifo
Pasi përgjoi vëllain e Xhafajt, Veliu rrëfen çfarë tha në prokurori Albert Veliu, i njohur si dëshmitari X në audio-përgjimin e Agron Xhafajt, në një intervistë për gazetën ‘Panorama’ sqar
Presidenti i Barcelonës: Askush nuk na ka pyetur sa vlen Messi Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka thënë se asnjë klub nuk ka pyetur sesa vlen Messi. Megjithatë, Barto
Xavi nuk ka ndërmend të pensionohet nga futbolli i luajtur Ish-mesfushori i Barcelonës dhe Spanjës, Xavi Hernandez, i pa prishur planet për t’u pensionuar dhe ka njoftuar se do ta
Ermal Meta përfaqëson Italinë por e njohin si shqiptar: Rrënjët i kam atje Ermal Meta arriti të marrë çmimin më të madh të muzikës italiane duke fituar në Sanremo. Ai u largua kur ishte 13 vjeç n
Haradinaj: Këta më kanë pyetur për ndarjen e Kosovës Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë sot në Kuvend se nuk është në dijeni se Presidenti Hashim Thaçi dhe homologu i ti
E keni pyetur veten gjithnjë, arsyeja pse dhembin plagët në kohë të vrenjtur Shenja që ngelet pas lindjes me operacion mund të shkaktojë probleme tek nëna edhe kohë më pas. Ajo është një shenjë që
Taksa e Kombit, Haradinaj: Po të ishim pyetur, të paguanim edhe ne nga buxheti ynë Zërave të ministrave dhe zyrtarëve të tjerë të qeverisë së Kosovës që thonë se nuk janë konsultuar nga Qeveria shqiptare
Koka e Tahirit edhe njëherë në rrezik, gazetari italian rrëfen dëshminë e Moisi Habilajt Gazetari italian, Dario De Luca ka sqaruar njëherë e mirë një pjesë të dëshmisë që Moisi Habilaj ka dhënë para hetuesve
Ronaldo dikur kërkoi transferimin në Kinë, por... Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, po raportohet për një transferim të mundshëm në Kinë. Ka qenë tekniku