999 rezultate për

pyetjeve

Para se të bëni një tatuazh, merrni përgjigjjen e këtyre 7 pyetjeve Po mendoni të bëni tatuazhin tuaj të parë? Këtu janë disa pyetje që gjithkush dëshiron t'ia bëjë tatuazhistit përpara se
Mendoni se jeni i zgjuar? Nëse u përgjigjeni saktë këtyre pyetjeve, atëherë jeni një gjeni Më poshtë keni 4 pyetje të thjeshta të cilat sfidojnë mendjen tuaj. Përpiquni të gjeni përgjigjen e tyre dhe më pas,
Si do të funksionojnë? Ja përgjigjet e pyetjeve mbi vaksinat anti COVID-19 Që në fazat më të hershme të pandemisë, vëmendja e të gjithë botës është fokusuar në prodhimin e një vaksine kundër Covi
Para se të bëni një tatuazh, merrni përgjigjjen e këtyre 7 pyetjeve (FOTO LAJM) Po mendoni të bëni tatuazhin tuaj të parë? Këtu janë disa pyetje që gjithkush dëshiron t'ia bëjë tatuazhistit përpara se
Të dënuar për trafiqe, OFL i dërgon formularin dy shkodranëve Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë ndaj dy të dën
Luana Vjollca flet për planet e së ardhmes: Dasmë tradicionale apo private? (VIDEO) Tani të ftuarit e "Shiko Kush Luan" nuk do t'i shihni vetëm në ekran, por Luana ka vendour "t'i shfrytëzojë" edhe për ka
Puthja e parë? Dua Lipa i tregon të gjitha pa hezituar (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptarja Dua Lipa u është përgjigjur 30 pyetjeve në një sfidë interesante për “Ë Magazine”. Ajo ka hipur mb
E lidhur? Fjodora Fjora sqaron statusin e saj dhe ngjall më shumë kureshtje (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fjodora Fjora ka vendosur që me anë të disa pyetjeve t’i përgjigjet ndjekësve të saj rreth gjërave p
Gazetarja u jep fund pyetjeve: Nuk i heq dhe nuk do t'i heq kurrë sepse i dua (FOTO LAJM) Fiori Dardha është një nga gazetaret e njohura të ekranit shqiptar. Nisur nga pyetjet e shumta që i drejton në lidhje
Ecja, maskat e ushqimet e blera: MSH u përgjigjet pyetjeve më delikate mbi COVID-19 Pavarësisht se kanë kaluar mbi 3 muaj nga pandemia e COVID-19, akoma ka pikëpyetje në lidhje me këtë virus i cili ende ë
Pse ke vetëm një fëmijë? Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot dhe tregon historinë e trishtë E ftuar në "Prive", së fundmi ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha, e cila në rubrikën "Kutia e p
Si t’i përgjigjeni këtyre 5 pyetjeve të sikletshme në intervistat e punës Intervistat e punës janë një nga përvojat më të sikletshme të jetës. Të ulur përballë me shefin që po ju interviston për
Test 2 orë dhe pyetje me alternativa: Dalin detajet për provimet e Maturës Kanë dalë detaje të reja në lidhje me provimet e maturës të mbylljes së vitit 2020. Drejtoresha e Qendrës së Shërbime
LIVE/ Rama u përgjigjet pyetjeve e halleve të shqiptarëve(VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë në një bashkëbisedim live me qytetarët shqiptarë. Me anë të një "live" në Facebook, Ra
Rudina tregon si reagon familja e saj kur u nda nga Aleksi e u lidh me Markun (FOTO LAJM) Moderatorja e "Mos i fol shoferit", Rudina Dembacaj ka vendosur t’i përgjigjet pyetjeve të shumta të fansave ditën e sot
A ka shtretër mjaftueshëm në Infektiv? Ministria e Shëndetësisë i shmanget pyetjes Ministria e Shëndetësisë doli në një deklaratë LIVE për mediet, ku iu përgjigj edhe pyetjeve të gazetarëve. Një prej
Wanda Nara në një rrëfim të rrallë: Dashuria me shokun e burrit tim (FOTO LAJM) Së fundmi modelja e njohur Uanda Nara ju ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve duke nisur që me flirtin me mesfushorin kroat
"Më more Lorikun, të urrej", Monika i kthen përgjigje ndjekëses Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë. Çifti do bëhen me vajzë dhe ia
Rudina shton dyshimet Live ne emision, si ju përgjigj pyetjeve për Alexin (VIDEO) Prej disa kohësh në media thuhet se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesë
Rasti "zhvatja", Jeneva nuk i përgjigjet pyetjeve në Gjykatë (VIDEO) Për më pak se një orë, ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva u mbajt në Prokurori për Ndjekje të Krimit të Organizua