999 rezultate për

pyetje

Thaçi del pas gjashtë orësh pyetje në Hagë: Do të rikthehem sërish! Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u paraqit sot në Hagë për t`u marrë në pyetje me ftesë të Prokurorit të Specializuar
Maldini pranon ardhjen e Rangnick, vendos në pikëpyetje të ardhmen e tij Ditën e djeshme mediat italiane raportuan me siguri të plotë se Milani ka arritur akordin e plotë me gjermanin Ralf Rang
Mendon se je "gjeni"? Atëherë zgjidh këtë test me 4 pyetje Me një test të thjeshtë me 4 pyetje, mund të zbuloni nëse jeni apo jo “një gjeni” dhe sa i aftë jeni të mendoni shpejt.
Gazetarja u jep fund pyetjeve: Nuk i heq dhe nuk do t'i heq kurrë sepse i dua (FOTO LAJM) Fiori Dardha është një nga gazetaret e njohura të ekranit shqiptar. Nisur nga pyetjet e shumta që i drejton në lidhje
Momenti i sikletshëm, kryetarja e KLGj-së nuk gjen dot deputetin që i bëri pyetjen (VIDEO) Një moment i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme në Kuvend. Kryetares së KLGJ, Naureda Llagami i është bërë një pyetj
Ecja, maskat e ushqimet e blera: MSH u përgjigjet pyetjeve më delikate mbi COVID-19 Pavarësisht se kanë kaluar mbi 3 muaj nga pandemia e COVID-19, akoma ka pikëpyetje në lidhje me këtë virus i cili ende ë
Probleme me Ramën? Majko tregon politikanin e "preferuar' në PS Ministri për Diasporën dhe deputeti Pandeli Majk ka reaguar për shembjen e Teatrit Kombëtar, për të cilën heshti dhe kët
Pse ke vetëm një fëmijë? Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot dhe tregon historinë e trishtë E ftuar në "Prive", së fundmi ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha, e cila në rubrikën "Kutia e p
I doli nga fjala? Aktori nervozohet me gazetaren, ajo bie në pishinë (VIDEO) "C’është kjo pyetje që bën, fike kamerën. Ne nuk e lamë kështu..." Regjisori Drilon Hoxha ka qenë i ftuar këtë të sht
Pyetjet që çdo vajzë dëshiron t’ia bëjë gjinekologut dhe përgjigjet për secilën Gjatë karantinës, shumë njerëz nuk e kanë pasur të mundur të kontaktojnë për këshilla gjinekologun dhe kanë pasur shumë
Rikthehet skandali i Loredanës, reperia meret në pyetje nga policia zviceriane (FOTO LAJM) Këngëtarja Loredana Zefi është nën hetim pasi akuzohet se ka zhvatur mijëra euro të një çifti zvicerian. Bëhet fjalë
"A e di Ministria e Arsimit se nuk rrethohemi nga oqeane?", Fuga analizon pyetjen e testit të Gjuhë-Letërsisë A e di ministria e arësimit se Shqipëria nuk rrethohet nga oqeane !!! ------------------------ Gomarlliqet e pyetjes t
Maturantët ende në provim, qarkullon në rrjet teza me pyetjet e Matematikës (FOTO LAJM) Maturantët janë duke zhvilluar sot provimin e tyre të tretë, atë të Matematikës. Teksa ata ndodhen në salla, në rrje
Pedagogia e Gjuhës Shqipe zbulon pyetje të tjera nga provimi: Të kërkohet ndjesë publike Pedagogia e Gjuhës Shqipe Linda Meniku ishte e ftuar në studion e lajmeve të Fax News për të folur rreth debatit të madh
"Pyetje abstrakte", maturantët i dorëzojnë Ministrisë së Arsimit 10 kërkesa Maturantët vazhduan edhe ditën e sotme protestën e tyre në lidhje me kërkesat për ivlerësimin e testit të Gjuhë-Letërsis
Masat e vonuara kundër koronavirusit, merret në pyetje kryeministri Conte Me shume se dy ore ka zgjatur seanca e pyetjeve ndaj kryeministrit italian, Giuseppe Conte të premten në lidhje me masat
Drejtoresha sqaron pyetjen që trazoi maturantët: Çfarë bëri Turi, se më iku truri?! “Turi” ishte një nga memet që spikati më shumë në protestën e sotme të maturantëve përpara Ministrisë së Arsimit. Në të
Drejtoresha e Qendrës Arsimore reagon pas protestës së maturantëve: Testi s’ka asnjë gabim Drejtoresha e Qendrës së Shërbimeve Arsimore, Rezana Vrapi ka refuzuar kërkesat e maturantëve të cilët protestuan ara Mi
"Brezi më i traumatizuar, ishte eksperiment", maturantët në protestë për tezën e Gjuhës Shqipe Ditën e djeshme maturantët i janë nënshtruar testit të Gjuhës Shqipe. Sipas tyre teza ishte me pyetje abstrakte, me s
Aktivisti ngre pyetjen: Sa karburant harxhon Alimadhi për të shkuar nga shtrati në banjo? Deputeti Adriatik Alimadhi është bërë pjesë e listës së përfituesve të lekëve për karburant në muajin prill kur e gjithë