999 rezultate për

pyetja

"Biznesmen apo VIP?", Aurela Hoxha zbulon detaje intime nga lidhja me partnerin (FOTO LAJM) Ka disa kohë që modelja e njohur, Aurela Hoxha, është zhvendosur për të jetuar në Spanjë. Thuhet se atje është së bashku
Pyetja që kanë të gjithë: Kur do mund ta heqim maskën? Maskat tashmë prej 8 muajsh janë kthyer në një aksesor të domosdoshëm dhe që nuk e heqim nga fytyra. Maskat kanë qenë
Imitoi Briseidën? Pyetja e Spiropalit shkakton të qeshura në studio Ditën e sotme Parlamenti rrëzoi dekretin e Presidentit Ilir Meta për Kodin Zgjedhor. E ftuar në emisionin “Open”, Min
Pyetja që bëhet çdo vit? Ja kur ndryshon ora! Edhe pse u diskutua se shumë, ora do të qëndrojë e njëjta dhe duket se edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si m
Pyetja 1 milion dollarëshe: Kur duhen larë flokët, në mëngjes apo në darkë Shëndeti i flokëve është shumë i rëndësishëm për paraqitjen tonë të jashtme. Larja e tyre është gjithashtu një hap i dom
Pyetja që vendosi në siklet Tean: Sa i rëndësishëm është sek*i për ty në një marrëdhënie? Java u mbyll në “Për’Puthen” me takimin mes Teas dhe Arjonit. Takimi mes tyre shkoi shumë mirë dhe kjo u konfirmua dhe n
Pyetja më e shpeshtë që nënat e ardhshme u bëjnë mjekëve Si një zakon, apo si një nevojë, kafeja është kthyer në një pjesë të pandashme të ditës. Por çfarë ndodh kur një femër ë
Insigne, pikëpyetja e madhe në ndeshjen Barcelona - Napoli Para ndeshjes Barcelona – Napoli, e gjithë vëmendja është te Lorenzo Insigne. Kapiteni i Napoli, Lorenzo Insigne, ka
Nëse s'ju ka zënë gjumi pse Adrola dhe Capital T pozuan bashkë, mësojeni tani (VIDEO) Vetëm një selfie dhe Adrola Dushi dhe Capital T morën të gjithë vëmëndjen e mediave, ndjekësve e sidmos fansave. Janë
Jo vetëm Ronaldinho, kush është idhulli tjetër i Jadon Sancho Anësori sulmues i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, pranon se legjenda e Liverpoolit, John Barnes, ishte idhull i tij n
Mendon se je "gjeni"? Atëherë zgjidh këtë test me 4 pyetje Me një test të thjeshtë me 4 pyetje, mund të zbuloni nëse jeni apo jo “një gjeni” dhe sa i aftë jeni të mendoni shpejt.
"Pyetje abstrakte", maturantët i dorëzojnë Ministrisë së Arsimit 10 kërkesa Maturantët vazhduan edhe ditën e sotme protestën e tyre në lidhje me kërkesat për ivlerësimin e testit të Gjuhë-Letërsis
Pyetja në provimin e Letërsisë bën lëmsh maturantët: Çfarë bëri Turi se më iku truri?! Të pakënaqur nga teza e provimit të Letërsisë, maturantët kanë dalë në protestë ditën e sotme para ministrisë së Arsimit
E FRIKSHME/ Jennifer Lopez dhe selfie misterioze, pas saj shfaqet një fantazmë? (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet n
COVID-19/ Pyetja që bëjnë të gjithë: Kur do të rikthehen fluturimet? Analistja e ndikimit ekonomik pranë IATA (International Air Transport Association), Eni Mima tha në një intervistë për
Do të kishim 18 mijë të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri, Rama sqaron deklaratën Pak ditë më parë në Kuvend, kryeministri Edi Rama deklaroi se do të kishim 18 mijë të vdekur në vend nëse nuk do të merr
Pyetja që e bëjnë të gjithë: A do ketë pushime vere? Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka deklaruar sot se turizmi në vend mund të nisë të marrë frymë përgjatë
8 pyetje të rëndësishme për koronavirusin që tashmë kanë një përgjigje Tanimë që koronavirusi është shpallur zyrtarisht pandemi globale, shumëkush ka ende pyetje në lidhje me këtë virus të tm
"Special One", pyet dhe përgjigjet vetë në konferencën për shtyp (VIDEO) Jose Mourinho është një nga trajnerët më karizmatik në botën e futbollit dhe këtë gjë e ka demonstruar në shumë raste.
Gazetarja zbulon çfarë u tha Vuçiç gazetarëve serbë me dyer të mbyllura: Pyetja ime publike ndaj Ramës Gazetarja e Abc News Linda Karadaku ishte e vetmja gazetare shqiptare që mundi të marrë pjesë në konferencën e President