999 rezultate për

pyeti

Atentati ndaj Preng gjinit, dalin detaje të tjera për autorin 30 vjeçar Autori që desh i mori jetën Preg Gjinit është i moshës rreth 30 vjeç. Pervec pamjeve të cilat u bënë të ditura se ekz
Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
"Vdes për Borën", Donaldi bën deklaratën e papritur në mes të emisionit (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Piter Pan", ku nuk munguan edhe pyetjet lidhur me historitë e ty
Nuk i pyeti askush, opozita në Kuvend letër ambasadorëve: Nuk e votojmë reformën! Deputetët e opozitës së re nuk do t'a votojnë Reformën e re Zgjedhore, për shkak se janë të ofenduar se janë përjashtuar
Nuk pyeti për shtetrrethim dhe kundërshtoi policinë, arrestohet 24 vjeçari Policia e Elbasanit ka arrestuar një shtetas i cili ka thyer masat e qeverisë duke dalë jashtë banesës. I riu u kap g
I planifikoi të gjitha? Një ditë para masakrës i dha 12 mijë euro tezes dhe e pyeti sa kushtonte një varr Valdete Bllaca kishte arritur që tezen me bashkëshortin e saj të mos i linte të hynin brenda shtëpisë dhe t’i shihnin të
Nuk pyeti për "rrugoren", i riu e pëson keq Policia e Lezhës ka arrestuar një person i cili rezultonte në kërkim për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor ësh
Fifi pranon edhe njëherë: Këngën ia kam dedikuar njeriut të zemrës Fifi ka pranuar sot në "Post Kënga Magjike", se këngën "Marova" me të cilën konkurroi këtë vit dhe fitoi vendin e dytë,
Meta sulmon KED pasi nuk e pyeti për Kushtetuesen: Kuvendi të ketë kujdes Duket se përplasja mes Këshillit të Emërimeve në Drejtësi dhe Presidentit Meta po thellohet. Javën e shkuar, KED publiko
Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t;i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
Plaku 93 vjeçar habitë me përgjigjen që i dha serbit, kur e pyeti pse i kishte 23 fëmijë Hajzer Bojku, nga fshati Druvarë i Vushtrrisë, është 93 vjeçar dhe është ndër më të moshuarit në rrethinën e Vushtrrisë.
"Nuk më besohej që e kishte me mua", Roza Lati tregon për herë të parë si u njoh me Stinen (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Roza Latit me Stinen ka qenë e komentuar në media prej vitesh dhe sot e kësaj dite ata vazhdojnë
E pyesin për Genc Prelvukaj, Eni Koçi s’di nga t’ia fillojë (FOTO LAJM) Edhe pak ditë, publikohet kënga e re e Eni Koçit e titulluar "Bella". Para publikimit, këngëtarja shfrytëzoi opsionin
Zbulohet e vërteta: Olimpia shkak i largimit të Kejvinës I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistës,
Sherri i bujshëm, Fero tregon si e sulmuan 4 personat e maskuar I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistë
Pas humbjes ndaj Turqisë Panucci deklaroi: Nuk kam ndërmend të jap dorëheqjen Cristian Panucci u shkarkua sot nga FSHF menjëherë pas humbjes 2-0 që Kombëtarja shqiptare mori në në Shkodër nga Turqia
Gazetari shqiptar punon për CIA-n, si përgjigjet ai Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, ka qwnw i ftuar gazetari dhe analisti Andi Bejtja. Cani e ka ngavmuar
Amarda Toska zbulon pse nuk mban mbiemrin "Mamaqi" Mbrëmjen e kaluar e ftuara speciale në ‘Xing me Ermalin’ ishte bashkëshortja e tij, Amarda Toska. Ashtu si të ftuari
"Hazard më pyeti si është të luash për Real Madridin" Mateo Kovacic ka zbuluar se pas transferimit në Chelsea, superylli belg Eden Hazard i kishte kërkuar t’i shpjegojë sesi
Hoqi fanellën pas golit, lojtari gënjen arbitrin Skuadra e Cardiffit arriti të fitonte kundër Brightonit me rezultatin 2 me 1 në javën e 12-të të Premier Leagues. Vendas