999 rezultate për

pyeta

"Punoj për Fugën tani...!" Si u zhduk nga tregu gazetarja e njohur për të punuar si "profil fals" e Ramës Ish-deputeti Edi Paloka ka treguar historinë e një mikeshës së tij, dikur gazetare e njohur, e cila sot është bërë pjesë
Ceka: "E pyeta me kë dorë qëlloi Ramën me çizme dhe kur ajo ma tregoi ia putha dorën" Politikani Neritan Ceka mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në “Provokacja”, teksa flet për raportet me Edi Ramën, duke t
Sulmuesi i Napolit ironizon Liverpoolin Shenja “Ky është Anfieldi” në tunelin brenda stadiumit të Liverpoolit është prekur nga shumë futbollistë dhe trajnerë le
“Çmenduria” e Maradonës me Ferrarin e zi Diego Armando Maradona njihet si një ndër personat më të “çmendur” në futboll. Bëmat e tij nuk kanë fund as në ditët e s
“Pyeta shokët, a e ktheu kokën nga unë”? Si u njoh Stresi me komshien Kanë kaluar pak muaj që kur Stresi, rrëfeu për herë të parë historinë e tij të njohjes me komshien, që sot është e fejua
Momente tragjike, nëna e 20-vjeçarit zbardh bisedën e fundit me Eneon Eneo Ferko humbi jetën para katër ditësh ku piu fotoksinë pasi ishte ndarë me vajzën që ai dashuronte. Nëna e 20-vj
Vrasja me dru në kokë në Devoll, flet dëshmitari: Nuk ia hapa derën të plagosurit, ishte i larë në gjak Zarif Alliu u masakrua me dru në kokë gjatë një konflikti gjatë ditës së djeshme në fshatin Braçanj të Devollit dhe sipa
Ismail Kurteshi i VV-së: Dje isha në protestë e nuk pyeta njëri Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ismail Kurteshi, ka qenë i vetmi nga kjo parti që në protestën e djeshme të mbajtur ng
Januzaj te Kosova? Ja si përgjigjet trajneri i Belgjikës Disa ditë më parë mediat belge kishin në qendër të vëmendjes futbollistin me origjinë kosovare, Adnan Januzaj, ndërsa po
Mbrojtësi i Espanyolit: Ja pse i thash xhuxh Messit (VIDEO) Alvaro, mbrojtës i Espanyolit, pas derbit të kthimit me Barcelonën për Kupën e Mbretit, të përfunduar me rezultatin 0-2
Rrëfimi emocionues i vogëlushes: O nënë, a vrasin fëmijë? (VIDEO) Kjo intervistë, e realizuar nga Radio "Pendimi", është më shumë se sa emocionuese teksa dëgjon këtë vajzë të vogël të tr
Luan Hoxha: Nuk u pyeta për Gërdecin Debate të ashpra në seancen e sotme gjyqësore për tragjedinë e Gërdecit, mes kryetarit te trupit gjykues Ridvan Hado dhe