999 rezultate për

pyet

3 pyetje të shpejta për të "zgjuar" trurin nga gjumi Megjithatë nuk është aq e thejshtë sa mendoni për shkak se vetëm 17% që kanë hyrë në test kanë kaluar atë, raporton “Dai
Berat Buzhala ndryshe, tregon se cila është femra shqiptare më "hot" Gazetari Berat Buzhala ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Sonte” në T7 ku i është përgjigjur disa pyetjeve
Nëse arrin ti përgjigjesh saktë këtyre pyetjeve, quaje veten gjeni (FOTO LAJM) Truri ynë ka nevojë për ushtrime të shpeshta për të qëndruar në formë dhe i shëndetshëm, njësoj siç kemi nevojë për musk
"Nuk më besohej që e kishte me mua", Roza Lati tregon për herë të parë si u njoh me Stinen (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Roza Latit me Stinen ka qenë e komentuar në media prej vitesh dhe sot e kësaj dite ata vazhdojnë
Basha del nga prokuroria: Taulant Balla duhet të ishte në pranga Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme u paraqit në Prokurorinë e Krimeve të Rëndë për tu marrë në pyetj
10 pyetje që do ju stërvisin trurin (FOTO LAJM) Çdo veprim i trupit tonë komandohet nga truri, dhe prandaj shpesh herë bëjmë veprime të pakontrolluara kur truri është i
Haradinaj flet pas marrjes në pyetje në Hagë Ai ka thënë se dorëheqja e tij është ndërhyrje e madhe për Kosovën, shkruan lajmi.net. Megjithatë ka thënë se ai ësht
Belgët do ta marrin në pyetje për dosjen "Tayota Yaris", Basha: Jam i gatshëm të dëshmoj Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur se Lulzim Basha, ka shprehur gatishmërinë e plotë të kontribuojë në hetimin
Jeneva deklaron se është e pafajshme, u iken pyetjeve të gazetarëve Prokurorja Speciale Katica Janeva tha se që nga emërimi i saj në kryet prokurorisë ka qenë cak i sulmeve, por se ka pran
"Toyota Yaris", Basha merret në pyetje të enjten nga 4 prokurorë belgë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha do të merret në pyetje ditën e enjte lidhur me çështjen e "Toyota Yaris'. Gazetari i Repo
4 pyetje që duhet t' ia bëni vetes para se të falni tradhëtinë Duke qenë se jemi në një periudhë skandalesh që po burojnë nga klani i familjes Kardashian, na duhet të ndërgjegjësohemi
Klopp tregon sa gjatë do qëndrojë te Liverpooli Jurgen Klopp ka folur për të ardhmen e tij. Trajneri i Liverpoolit është pyetur në Amerikë lidhur me të ardhmen e tij.
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
Ibrahimovic jep përgjigje epike kur pyetet për "Zonën 51" (VIDEO) Lajmi se me 10 shtator do të paraqitën jashtëtokësorët në "zonën 51" në SHBA është duke bërë jehonë në mbarë botën. P
4 pyetje që duhet t’i bësh vetes para se të falësh një tradhti Duke qenë se jemi në një periudhë skandalesh që po burojnë nga klani i familjes Kardashian, na duhet të ndërgjegjësohemi
"Punoj për Fugën tani...!" Si u zhduk nga tregu gazetarja e njohur për të punuar si "profil fals" e Ramës Ish-deputeti Edi Paloka ka treguar historinë e një mikeshës së tij, dikur gazetare e njohur, e cila sot është bërë pjesë
Je në një lidhje serioze? Nëse po bëjë partnerit këto 7 pyetje Asnjëherë nuk do ta njohësh partnerin tënd në mënyrë perfekte. Në fakt, kjo është një nga gjërat më të bukura të të q
Më shumë se 7 mij euro në muaj? Blendi Fevziu pyetet për rrogën (VIDEO) Blendi Fevziu është ndeër moderatorët shqiptar më të njohur dhe rrjedhimisht ndër më të paguarit. Në verën e 2018-ës
Pas akuzave të djeshme, Meta ka 10 pyetje publike për Sorecan Pas deklaratës të ambasadorit të BE Luigi Soreca i cili bënte thirrje për dialog urgjent mes palëve, presidenti Meta ka
E pyesin për Genc Prelvukaj, Eni Koçi s’di nga t’ia fillojë (FOTO LAJM) Edhe pak ditë, publikohet kënga e re e Eni Koçit e titulluar "Bella". Para publikimit, këngëtarja shfrytëzoi opsionin