999 rezultate për

pyet

Mijëra euro veshja, Getinjo nuk pyet për çmimet (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, mundohet që gjithmonë të paraqitet me stil dhe i kuruar në detaje para publikut. Duke
Melisa nuk ka komplekse e pyet për gjithçka Fatjonin: Si je në s*ks! (FOTO LAJM) “Një vazhdim i takimit të parë”. Kështu mund të përkufizohet takimi i dytë mes Melisës dhe Fatjonit në "Përputhen", n
Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Ky është 27 vjeçari që qëlloi aksidentalisht shokun në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e fundit në Fushë-Bulqizë, ku 22-vjeçari Elidon Basha mbeti i vrarë me armë gjahu.
"Liqeni i Butrintit apo i Ohrit"?, Kiara e bëri zgjedhjen e saj publikisht (VIDEO) Moderatorja Kiara Tito ishte një ndër të ftuarat e të shtunës që lamë pas në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko Kush Lua
U kthye nga "kampi i ferrit", antiterrori merr në pytje Floresha Rashën Antiterrori ka marrë në pyetje Floresha Rashen pas kthimit nga kampi Al Hol. Rasha është pyetur në cilësinë e dëshmit
Bëri një pyetje për ushqimin e fëmijës, nëna "masakrohet" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
"Jam beqar", i akuzuari për pedofili thyhen heshtjen Bajram Tusha i cili akuzohet për abuzim seksual me një minorene 17-vjeçare ka thyer sot heshtjen duke folur lidhur me ra
"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
Melisa shkakton debat në Përputhen: Sa më shumë s*ks, aq më shumë piqesh (FOTO LAJM) Pas takimit që bëri Marisi dhe Sindi, pati diskutime të shumta në puntatën e sotme në Përputhen. Gjithçka nisi pasi A
Bie numri ditor i infeksioneve të reja në Gjermani, por sërish mbetet i lartë Instituti Robert Koch ka regjistruar 17 561 infektime të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Gjermani, deri në
E ardhmja e Ramos në pikëpyetje, çfarë thonë mediat spanjolle? Real Madrid dëshiron t'i japë fund thashethemeve dhe sipas raporteve, ka arritur një marrëveshje në parim me Sergio Ramo
Artan Lame nuk pyet për urdhrin e Komitetit Teknik: Ceremoni për humbjen e babait Edhe pse ditën e djeshme u vendos ndalimi i grumbullimeve me më shumë se 10 persona, përfshirë edhe ceremonitë mortore,
"Biznesmen apo VIP?", Aurela Hoxha zbulon detaje intime nga lidhja me partnerin (FOTO LAJM) Ka disa kohë që modelja e njohur, Aurela Hoxha, është zhvendosur për të jetuar në Spanjë. Thuhet se atje është së bashku
Duhet të kurseni apo të investoni gjatë pandemisë? Bëjini vetes këto 4 pyetje Tani që njerëzit qëndrojnë më tepër brenda, udhëtojnë më pak dhe punojnë nga shtëpia për shkak të koronavirusit, mund të
Lori Hoxha u drejton pyetjen fansave, komenti epik i Bes Kallakut merr vëmendjen (FOTO LAJM) Pandemia na i ka ngushtuar shumë kufijtë dhe një nga gjërat që na mungon më së shumti janë udhëtimet. Sigurisht kjo g
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
Para se të bëni një tatuazh, merrni përgjigjjen e këtyre 7 pyetjeve Po mendoni të bëni tatuazhin tuaj të parë? Këtu janë disa pyetje që gjithkush dëshiron t'ia bëjë tatuazhistit përpara se
The Guardian: 6 pikëpyetjet që shoqërojnë vaksinën anti-Covid nga Pfizer Shpresat se fundi i pandemisë së koronavirusit janë rritur pasi një lajmi se një vaksinë koronavirus u gjet të ishte 90%
Nuk pyetën për rregullat e reja, gjobiten 692 qytetarë dhe 9 administratorë lokalesh Me anë të një njoftimi, Policia e Shtetit thekson se gjatë 24 orëve janë ndëshkuar me masë administrative 692 qytetarë s