999 rezultate për

puyol

Ish-legjenda e Barcelonës këshillon klubin, kini kujdes me Neymarin Ish-kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol i ka thënë ekipit të tregohen të kujdesshëm para se ta rikthejnë në ekip yllin e
Puyol: Reali nuk e përballon dot mungesën e Ronaldos Ish-legjenda e skuadrës së Barcelonës, Carles Puyol ka theskuar në prag të “El Clasicos” se skuadra e Real Madrid nuk e
Ronaldinho "turpëron" Puyol, video bëhet virale (VIDEO) Së fundmi Barcelona ka mbeldhur disa nga figurat e saj më të shquara që kanë kontribuar në këtë ekip, në kuadër të mbled
Neymar tek Reali? Për Pyolin nuk është e habitshme Real Madridi është cilësuar më së shumti si destinacioni i ardhshëm i Neymarit nëse ai largohet nga PSG, dhe kjo ka krij
Legjenda e Barcelonës sulmuhet me lodra seksi në Rusi (VIDEO) Legjenda e Barcelonës, Carles Puyol, ka patur një moment të sikletshëm ku është sulmuar nga dy vajza. Ai gjendej në Rusi
Puyol riktheht të flasë për Barcën dhe Realin: Kujdes, mos e harroni fillimin e sezonit Carles Puyol analizoi aktualitetet e fundit në futbollin në Spanjë gjatë një evenimenti me klubin e Barcelonës. Ish-kapi
Messi barazon Puyolin me Barcelonën kundër Sportingut Sporting-Barcelona, të mërkurën, ka disa nxitje përveç tri pikëve. Dy prej tyre kanë Messin si protagonist: Argjentinasi
Puyol ka një mesazh për Neymarin Carlos Puyol ka folur për çështjen Neymar te Barcelona. E ardhmja e 25 vjeçarit ende eshte e paqartë prej publikimit
Gena tregon se si e ngatërruan me ish-kapitenin e Barcelonës Ngjashmëria e këngëtarit shqiptar Genës me futbollistin e njohur spanjoll Carles Puyol, është bërë shpeshherë pjesë e di
Ja 11-shja e yjeve që mund të luajnë me Chapecoense Një formacion me yje për Chapecoense, që humbi plotë 19 futbollistë në tragjedinë ajrore në Kolumbi. Ekipi i Superligës
Puyol: Milan është skuadra ime e dytë Legjenda e Barcelonës dhe Spanjës, Carles Puyol ka thënë se Milan është skuadra e tij e dytë e preferuar. “Së pari vj
Puyol tregon sekretin: Në Barcelonë çmenden për këtë yll të Juves Ish kapiteni i Barcelonës Carlos Puyol pasi e ka lënë futbollin ka filluar punë si agjent futbollistëve. në një intervis
Puyol: Ja si më turpëroi Messi! Në kohën e tij të artë, shumë pak sulmues mund të kalonin legjendën e Barcelonës, Carles Puyol, por tani vetë ai ka rrëf
E bujshme! Rikthehet Carles Puyol? Lajm sensacional nga Spanja. Në jetën e Carles Puyol mund të ketë një kthesë të papritur, që mund të ridimensionojë karr
Neymar: Barcelona është e bashkuar! Naymer insiston se gjithçka është në rregull në klubin katalanas dhe se kanë përfunduar grindjet e brendshme në ekip.
Pas shkarkimit të Zubizarretas, edhe Puyol largohet nga Barça Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Carles Puyol, ka njoftuar se pas shkarkimit të Andoni Zubizarretas, zëvendës i të cilit isht
Barça, Puyol zëvëndëson Zubizarretan? Revolucion te Barcelona. Andoni Zubizarreta do të lërë klubin katalanas në fund të kontratës së tij, në qershor të 2016
Federata Spanjolle kërkon Drejtor Sportiv, Puyol e Monchi favoritë Federata Spanjolle e Futbollit po kërkon një Drejtor Sportiv për t'ia bashkuar teknikut Vicente Del Bosque pas largimit
Carles Puyol do të nderohet në "Camp Nou" Barcelona dhe e gjithë Katalunja së shpejti do të nderojnë Carles Puyol. Kapitenit historik, që e la futbollin pa asnjë
David Silva zgjedh Top 11 e historisë (FOTO LAJM) Në një video të postuar në faqen e Manchester City-t David Silva ka zgjedhur Top 11 më të mirë të historisë duke e vlerë