999 rezultate për

puthur

"E kam puthur!", Getinjo reagon pas deklaratës së modeles joshëse (FOTO LAJM) Modelja seksi, Klaudia Kalia, ka lënë të gjithë fansat pa fjalë me deklaratën që bëri në lidhje me reperin e njohur, Get
Skandali Andi-Tea, konkurenti nxjerr bllof Për'puthen: Kjo është kontrata e vërtetë! (FOTO LAJM) Skandali më i madh në Showbizin shqiptar për momentin është cifti i shtirur Andi Tea të cilët dolën të përputhur nga Për
Bearti dhe Tea në një shtrat, dalin pamje të reja (VIDEO) Pasi nëpër media janë duke qarkulluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend
Tea nuk është e dashuruar me Andin! Dalin fotot duke u puthur me djalin tjetër në Për'puthen (FOTO LAJM) Prej ditësh ishte përfolur se Tea Trifoni dhe ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’, Beart Rexhepi ishin në një lidhje bashkë,
Nuk la vajzë pa puthur, Saimiri paska të dashur në jetën reale? Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me
Angela Martini ndan pamjet intime nga jahti me partnerin: Duke të puthur si i çmendur (FOTO LAJM) Modelja Angela Martini është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me poza
Shqipja lëshon bombën e parë: Publikon foton e vjetër të Teas duke puthur Andin? Konkurrentja e pezulluar e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka deklaruar që prej daljes së saj se do të plasë “bomba” me të
Habit Monika Kryemadhi: Metën e kam puthur në buzë, por nuk e infektova me COVID-19 Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin, por nuk pa pasur asnjë simptomë. Këtë e ka
Kryemadhi e zbulon live: E kalova COVID-19 pa asnjë simptomë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin, por nuk pa pasur asnjë simptomë. Këtë e ka
Publikon foto duke e puthur në buzë, Jonida Maliqi "sherr" me ndjekësen (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka reaguar ashpër ndaj një ndjekëse pas një komenti që bëri tek një foto, ku shihej duke puthur djalin në
Si kurrë më parë! Me lule në dorë, Rama poston foto duke puthur në buzë Lindën (FOTO LAJM) Si kurrë më parë kryeministri Edi Rama ka postuar një foto në momente romantike me bashkëshorten e tij, Linda Rama. V
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show b
"Nuk pendohem", Lei Kraja rrëfen eksperiencën intime me spanjollin Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show
Pse duhet të ndaloni menjëherë së puthuri fëmijët në buzë? Shumë prindër preferojnë t’i puthin fëmijët e tyre në buzë. Postimi i fotove të tilla në rrjete sociale shpesh herë shka
Puthje dhe përkëdhelje në publik, çfarë po ndodh mes Ilda Bejlerit dhe stilistit të njohur (VIDEO) Ilda Bejleri dhe stilisti me famë, Joni Peçi janë parë duke u pùthur e përqafuar me njëri tjetrin. Joni ka promovuar së
Duke u puthur, Paris Hilton zyrtarizon lidhjen me sipërmarrësin e njohur (VIDEO) I është dashur pikërisht një vit që Paris Hilton t’i mbushej mendja dhe ta zyrtarizonte lidhjen me të dashurin e saj Car
Mohuan lidhjen, Loredana dhe Zuna kapen duke u puthur? (VIDEO) Emri i reperes shqiptare, Loredana Zefi, po komentohet lidhur me sukseset e saj në muzikë dhe jo vetëm. Pas ndarjes n
"Më ka marrë malli për telenovela me të puthur e me gra të bukura", deputeti i PS-së bën kërkesën e pazakontë Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka folur për rolin e medias teksa ishte i ftuar në Ora news. Ai ka kërkuar q
E dashuruar kokë e këmbë! Rudina Dembacaj poston foto duke u puthur me Mark Frrokun (FOTO LAJM) Pavarësisht kritikave dhe komenteve të ndryshme, Rudina Dembacaj nuk ndalon së shprehuri dashurinë për ish-deputetin Mar
GOSTIVAR/ Babai denoncon mësuesin: Ka përqafuar dhe puthur vajzën time Dje rreth orës 18 e 20 minuta, 39 vjeçari banor i fshatit Gostivar ka denoncuar se mësuesi 54 vjeçar e kishte thirrur va