999 rezultate për

puthje

Ndahet nga jeta aktorja e njohur në moshën 26-vjeçare (FOTO LAJM) Ylli i Koresë së Jugut Song Yoo-jung, ka ndërruar jetë fatkeqësisht në moshën 26 vjeçare. Kompania e menaxhimit të mo
Pas puthjes së zjarrtë, Ana tregon si i ka marrëdhëniet me Atdheun jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, doli nga programi pas publikimit te fotove me Arjonin në shtrat. Ajo vendos
Pas puthjes së zjarrtë, Ana dhe Atdheu bëhen bashkë jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Atdheu dhe Ana trazuan rrjetin me puthjen e tyre të famshme, por duket se bashkë nuk i kanë ndarë rrugët edhe pasi Ana m
"Kam tradhtuar dhe kam bërë s*ks në avion", Françeska Jaçe rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat. Në “Afterparty me Luanën”, ajo
Puthje e përqafime plot pasion, Wanda Nara publikon momentet intime me Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të famshëm Mauro Icardi, Wanda Nara, merr herë pas here vëmendje me postimet që bën në “Ins
Saimiri e largoi pas puthjes së zjarrtë: Arsyet i dimë vetëm unë dhe ai! (FOTO LAJM) Dy javë më parë, Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet
Pas puthjeve në buzë, Suela tregon me çfarë do ta ngopte Saimirin 24 orë në shtëpi (FOTO LAJM) Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, konkurrentet kanë rrëfyer sesi e përfytyrojnë ato një ditë me Saimir
Nuk ishte me bashkëshortin, Iris Luarasi tregon kur ka dhënë puthjen e prarë Në puntatën e mbrëmshme të “Shiko Kush LUAN” me autore e moderatore Luana Vjollca ndër të ftuarit e tjerë ishte dhe peda
Çfarë ka ndodhur mes Fatjonit dhe Anës: Puthje, ledhatime dhe zhveshje! (FOTO&VIDEO) Takimi i Anës dhe Fatjonit është i fundit i tyre, për këtë javë. Ata zhvilluan një takim ndryshe në një fushë “paint
Monika Kryemadhi zbulon ku ia ka dhënë puthjen e parë Metës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një intervistë të dhënë pa dorashka për Top Albania Radio, ka folur midis të tj
Puthje dhe prekje në dush, takimi intim i Saimirit dhe Arianës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" u transmetua takimi mes Saimirit dhe Arianës. Dyshja u takuan fillimisht në palestër,
Çfarë po ndodh në "PërPuthen"? Atdheu puth në buzë Anën (VIDEO) Një situatë e pazakontë në “PërPuthen” që i ka shtangur të gjithë, pasi Atdheu puthi Anën në buzë. Pasi u përjashtua
Shkëmbyen puthje plot pasion, Saimiri eliminon Silvanën Është mbyllur edhe rrugëtimi i Silvanës në “Love Story” natën e sotme, pas një jave dinamike dhe me shumë emocione, surp
Vivien Thano rrëfen "mallkimin" e puthjes së parë me Saimirin pas ai e eleminoi (FOTO LAJM) Saimir Kasemi, i konsideruar si “Princi modern”, eleminoi të hënën nga “Love Story” Vivienin, pas debatit që patën ata n
Puthi në buzë një vajzë tjetër, vendimi i Silvanës s'do i pëlqejë aspak Saimirit (FOTO LAJM) Puthja e Saimirit me Suelën, ngjalli shumë debate në puntatën e së hënës. Silvana, e cila ishte e para që mori puthje ng
Askush nuk e priste! Vajza që i rrëmbeu e para puthjen Saimirit, eleminohet nga sfida Mbrëmjen e sotme rregullat në “Love Story” ndryshuan dhe Saimirit iu desh të eliminonte vetëm një vajzë nga spektakli i
Saimiri bëhet lëmsh! Pas Silvanës, shkëmben puthje pasionante me një tjetër vajzë Saimiri pati mbrëmjen e sotme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy s
"Një kuti e mbushur me puthje", historia emocionuese e Krishtlindjeve që do t'ju përlotë Historia ka ndodhur disa kohë më parë, kur një baba ndëshkoi vajzën e tij të vogël 3 vjeçare vetëm sepse ajo harxhoi sh
Nga 21 dhjetori, Facebook dhe Instagram largojnë këto opsione për përdoruesit në Evropë Gjigandi Facebook ka zvogëluar numrin e shërbimeve që ofron në Evropë në aplikacionet Messenger dhe Instagram, për t’u s
Facebook dhe Instagram ndryshime të rëndësishme, çfarë pritet të ndodhë pas 21 dhjetorit Gjiganti i teknologjisë Facebook, ka zvogëluar numrin e shërbimeve që ofron në Evropë në aplikacionet Messenger dhe Inst