999 rezultate për

puthen

Shqipja publikon "skandalin": Tea në lidhje me djalin që u largua nga Për'puthen! (FOTO LAJM) Sikurse e paralajmëroi edhe ditën e djeshme, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj sot ka publikuar dy foto, k
Atdheu refuzon Ledjanën në takim: Nuk e ndjej, s’mund të më detyroni! (VIDEO) E papritur ishte për konkurrenten e “Për’puthen” Ledjana Prenga refuzimi që mori nga Atdheu, pas ftesës që i bëri për ta
Shqipja nuk i ndahet Teas: Nuse nuk të kam harruar, do të dalësh me fishekzjarre! (VIDEO) Shqipe Hysenaj, ish konkurrentja e “Për’puthen” i është rikthyer sërish sulmeve ndaj konkurrentëve aktualë të këtij show
Pas puthjes së zjarrtë, Ana tregon si i ka marrëdhëniet me Atdheun jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, doli nga programi pas publikimit te fotove me Arjonin në shtrat. Ajo vendos
Burri dontë të shikonte Për'Puthen, plas sherri në familje, përfundojnë në polici Simpatia e deklaruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjesëmarrëse në emisionin “Përp
Nuk e përballonte dot presionin, Lediana rikthehet papritur në Për'puthen (FOTO LAJM) Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e Përputhen dhe se kjo periudhë pauze i shërbeu për mirë. Lediana tha se ka q
La Përputhen prej sherrit me Arjan Konomin, Meridiani ironizon publikisht opinionistin (FOTO LAJM) Përveç opinionistit Arjan Konomi, në emisionin e të dielës “Për’puthen Prime”, këtij programi dating iu bashkuan edhe dy
U largua nga "Përputhen", nuk ndalet Fationi: E vërteta dhemb (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fation Kuqari deklaroi largimin e tij nga "Përputhen". Me anë të një statusi të gjatë në Instastory, a
Dhimbje në Për'puthen! Atdheu përlotet për humbjen më të madhe të jetës (FOTO LAJM) Atdheu ka ndarë mbrëmjen e sotme me Melisën në "Përputhen" në Top Channel, një histori personale të tij. Ai i tregoi Atd
U largua papritur nga Përputhen, Lediana zbulon nëse do të kthehet sërish (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja e re e “Për’puthen” vendosi të largohet për pak kohë nga emisioni. Ajo sqaroi se e kishte t
"Është maniak", pas largimit nga "Përputhen", Fationi bashkohet me Fifin (FOTO LAJM) Po nëse ju themi se Fation Kuqari, tashmë ish-konkurrenti i Për’puthen, dhe Fifi diçka po kurdisin? Nuk e dimë nëse a
Pas puthjes së zjarrtë, Ana dhe Atdheu bëhen bashkë jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Atdheu dhe Ana trazuan rrjetin me puthjen e tyre të famshme, por duket se bashkë nuk i kanë ndarë rrugët edhe pasi Ana m
Arbri i nxjerr të palarat Anës në Për'puthen: Je e pafytyrë, me kë propozuar ti! (VIDEO) Takimi 4 minuta e Anës me Edisonin një nga djemtë e rinj në Përputhen ndezi debatin në studio. Ana tha se takimi i la
"Ngrihu dhe ik", rrjeti kryqëzon Bora Zemanin: Kërkoji falje Ledjanës (FOTO LAJM) Në spektaklin ‘Për’puthen Prime” pati një debat të ashpër mes Bora Zemanit dhe njërës prej konkurrenteve, Ledjanës. Kjo
Fatjoni heq dorë nga Përputhen dhe u nxjerr të palarat: Janë bërë dashnorë! (FOTO LAJM) Një sherr ka ndodhur puntaten e sotme në Për'puthen mes Fatjonit dhe Erit, djalit të ri. Pas fjalëve në studio ku Fat
Lediana kërkon të largohet nga Për'Puthen: E kam të vështirë ta përballoj! Lediana, e cila iu bashkua ”PërPuthen” në Top Channel vetëm një muaj më parë, ka befasuar sot, ndërsa tha se kërkon të l
Plas keq në Për'Puthen, sherr mes Fatjonit dhe Erisit (VIDEO) Një situatë e pazakonte është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri që i është ba
Shqipja e "Përputhen" bën publike lidhjen e dashurisë, kush i ka "rrëmbyer" zemrën (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Përputhen", ka dhënë së fundmi një intervistë për "Prive", në rubrikën "60 sekonda".
Andi rikthehet në Përputhen dhe tregon hatërmbetjet me produksionin Pas shumë ditësh mungesë Andi është rikthyer sot në Përputhen Prime. I pyetur nga Bora për arsyen e mungesës së tij t
Do rikthehet apo jo? Zbulohet çfarë do të ndodhë me Andin e Për'puthen! (VIDEO) Andi i "Për'puthen" është kthyer në një ndër njerëzit më të klikuar në vend falë pjesmarrjes në këtë format dhe lidhjes