999 rezultate për

puth

E dashuruar kokë e këmbë! Rudina Dembacaj poston foto duke u puthur me Mark Frrokun (FOTO LAJM) Pavarësisht kritikave dhe komenteve të ndryshme, Rudina Dembacaj nuk ndalon së shprehuri dashurinë për ish-deputetin Mar
Ribashkim me Norën? Robert Berisha sapo i dha shumë shpresë fansave (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat”, ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe
Do të ketë rikthim me Nora Istrefin? Robert Berisha tregon të vërtetën Këngëtari i famshëm Robert Berisha ka treguar publikisht nëse mund të ketë ribashkim me ish-bashkëshorten Nora Istrefi.
Puthje publike për Shën Valentin, Ami dhe Ermali apo Bieta dhe Albani janë të preferuarit tuaj (FOTO LAJM) Shën Valentini i këtij viti duket të jetë shumë i zjarrtë për shoëbizin shqiptar pasi ka filluar që në orët e para me pu
Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës Prokurori i Tiranës Adnand Xhelili u shkarkua nga detyra nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Kjo për shkak të
I riu shqiptar "çmendet" në Itali: Puth me zor vajzën dhe e futi në një fuçi Një i ri shqiptar është vënë në pranga në Itali pasi akuzohet për ngacmim seksual dhe dhunë. Mediat shkruajnë se i ri
Burrat të cilët e puthin gruan e tyre në mëngjes jetojnë 5 vjet më shumë, 14 fakte mbi dashurinë Dashuria është magjike, e bukur, por edhe misterioze. Ka shumë gjëra që nuk i dimë për të. Shkenca ofron sqarime në bazë
Melania sërish nuk e lë Trumpin ta puthë, momenti bën xhiron e botës Melania dhe Donald Trump shpeshherë kanë lënë skena në sy të njerëzve dhe kjo tashmë nuk është më një gje e re. Ajo s
U puth me Arjolën në mes të emisionit, Xhoda tregon si reagoi e shoqja (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Glamour". Ai ka bërë një rrëfim si për jetë
"Puthja e parealizuar" si u hoq figura e Tartarit për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut Aktorja Anisa Markarian, e njohur dhe e dashur per publikun me rolet e spikatur ne shume filma, në një intervistë të fun
Ai e puthi, gruaja i kafshon gjuhën burrit dhe ia këput me 2 cm Një grua në Michigan po përballet me akuzat për sulm fizik, pasi pretendohet se ajo ishte munduar t’ia këpus gjuhën një
Donte ta vristë disa muaj më parë, e reja puth të dashurin në sallën e gjyqit Gushtin e shkuar, një 28-vjeçar në Brazil tentoi të vriste me armë të dashurën e tij, ndërkohë që kjo e fundit zgjodhi t
GOSTIVAR/ Babai denoncon mësuesin: Ka përqafuar dhe puthur vajzën time Dje rreth orës 18 e 20 minuta, 39 vjeçari banor i fshatit Gostivar ka denoncuar se mësuesi 54 vjeçar e kishte thirrur va
"Doja t'i puthja edhe njëherë", bashkëshortja e Kobe bën dedikimin prekës pas aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Pesë ditë nga aksidenti fatal që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës ka reaguar bashkëshortja Vannessa. Me një postim në
Nadal qëlloi vajzën në fytyrë e më pas e puthi (VIDEO) Rafael Nadal, aktualisht tenisti numër një në botë, gjatë meçit të sotëm me Federico Delbonis, e ka qëlluar me top në fy
"Ajo u vendos në siklet", këngëtari shqiptar tregon si e puthi 25 herë vajzën e klipit (VIDEO) I ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", ishte këngëtari i njohur, Dilan Reka i cili së fundmi ka publikuar
Këngëtari shqiptar: E putha modelen 25 herë për një skenë në klip "Ajo vajza u vu një siklet, i filluan djersët. Pastaj i thashë a mund ta bëjmë këtë gjë, hajde më tha e bëjmë. Atë puthj
Ronaldo puth Dybalan në buzë? Kjo pamje gjatë festimit të golit po bëhet virale (VIDEO) Juventusi mposhti me rezultatin 2-1 Parmën ditën e djeshme, në një ndeshje që ishte më e vështirë nga sa mendohej për ba
Zbulohet identiteti i djalit që po puthej me Arbenitën (FOTO LAJM) Një video e modeles Arbenita Ismajli duke u puthur me një djalë i cili nuk është Fero, po qarkullon në internet prej dit
Thaçi i lodhur nga zvarritja e marrëveshjes: Do të marr masa! Zvarritja e marrëveshjes nga Kurti dhe Mustafa, duket se ka nxitur edhe reagimin e Presidentit të vendit, Hashim Thaçi.