999 rezultate për

pushues

Vajzat lenë pa mend pushuesit në Miami (FOTO LAJM) Modelet defilojnë me veshje vetëm prej ngjitësi, shikuesit mbesin pa fjalë Një grup i modeleve kanë defiluar me veshj
Shqiptarët nisin plazhin, qindra pushues dynden në bregdet Sezoni i plazhit nisi këtë të dielë jo zyrtarisht në të gjihë bregdetin shqiptar nga veriu në jug ku pushuesit ishin të
Erjona Sulejmani ngre temperaturat në mes në nëntorit (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare, Erjona Sulejmani ka përfunduar sërish në qendër të mediave rozë. Ajo po kalon disa ditë pus
Panik në plazhin më të bukur në Greqi, shkëmbi sa nuk shkaktoi një tragjedi (VIDEO) Në Nauagio, plazhi më i njohur i ishullit Zante në Greqi, për pak sa nuk është shkaktuar një tragjedi. Shkëputja e një s
U hodh për të shpëtuar qenin, treni përplas një pushues në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Plazhit ku një shtetas është p
Kali i ngordhur hidhet në det, era e tmerrshme largon pushuesit (VIDEO) Pamje shqetësuese dhe aspak të hijshme vijnë nga plahzi i Tales në Lezhë. Një kalë i ngordhur është hedhur në det.
Tmerrohen pushuesit në Dhërmi, peshkaqeni ‘vizitor’ i papritur afër bregut (VIDEO) Dhjetëra pushues në Drimadhë janë tmerruar, pasi në breg është shfaqur një peshkaqen. Nga video e mëposhtme, peshkaqe
Policia shpëton 3 pushues nga mbytja në Durrës Policia Kufitare Durrës shpëton 3 pushues nga mbytja. Pushuesit kanë qenë në det të hapur mbi një mjet lundrues pedal
SKANDAL/ Ujë me fekale në Spille, infektohen fëmijët e pushuesve (VIDEO) Pavarësisht se pretendohet se jemi në kulmin e sezonit të pushimeve, kritikat për bregdetin tonë sa vijnë e shtohen.
Pushuesit braktisin Shqipërinë, plazhet në pikun e sezonit janë bosh! (VIDEO) Është piku i sezonit turistik, por kjo është pamja që ofrohet në shumë zona bregdetare të vendit… Shezlone të mbetur
Infarkt në det, vdes pushuesi tek Shëmbi Kavajës Një pushues ka humbur jetën teksa lahej në det në Durrës. Pushuesi nga Kosova i ka rënë infarkt kardiak. Ngjarja ka n
Lori Hoxha tërbon pushuesit, sa ka kushtuar veshja e saj Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Ajo duket se po sjell trendin e ri kët
Koha kur plazhi i Durrësit ishte vetëm për pushuesit (FOTO LAJM) Sot është vija bregdetare që pret më shumë pushues se cilido bregdet shqiptar, por dikur plazhi i Durrësit nuk ka patur
U sakrifikua për motrën dhe të fejuarën, si e humbi jetën 30 vjeçari Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur ditën e sotme në Velipojë, Shkodër. Një i ri nga Tirana u mbyt sot në det në përpj
Shihni si pushuesit tentojnë të shpëtojnë të riun që dha jetën për të fejuarën (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Velipojë, Shkodër. Një i ri rreth 30 vjeç është mbytur gjatë ditës s
Njoftim i rëndësishëm për pushuesit që shkojnë në Plepa–Golem Policia Rrugore Durrës orienton drejtuesit e mjeteve, të cilët frekuentojnë sot aksin rrugor, dytësor Plepa -Golem.
Plazhi i Durrësit përsëri merr jetë Një i moshuar është mbytur sot te Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Viktima është një person rreth 70-vjeç, i cili ishte futu
Lajme të këqija për pushuesit: Ky është moti për sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin gjatë pjesës së parë të ditës. Ndërsa pasditja sjell vranësira ka
"Ju kosovarët jeni rracë derri, mirë jua bëri serbi", e tmerrshme ajo që i ka ndodhur këtij pushuesi në Durrës Një rast aspak i këndshëm i ka ndodhur një shtetasi të Kosovës përderisa kishte vendosur t’i kalonte pushimet verore në
Mos hyni në Shqipëri për pushime pa marrë këtë fletëpalosje Policia e Shtetit në të gjitha Pikat e Kalimit Kufitar, plazhe e biznese po vijon shpërndarjen e fletëpalosjeve me këshi