999 rezultate për

pushuar

Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.
Kur Kim Kardashian fotografohet me bikini në plazh (FOTO LAJM) Kim Kardashian prej vitesh konsiderohet si femra më seksi në botë. Dhe, pavarësisht viteve që shkojnë, ajo vazhdon të
Oxlade Chamberlain fotografohet në momente intime me të dashurën në Jaht (FOTO LAJM) Pierrie Edwards, bukuroshja e kolme me të pasme seksi është parë duke pushuar dhe festuar me fituesin e Ligës së Kampion
Zgjedh mënyrën e keqe për të pushuar të qarat e vëllait (VIDEO) Një djalë i vogël u nis me iniciativën e mirë për të qetësuar vëllain e tij akoma më të vogël, por nuk i shkoi dhe aq mi
Dhjetra fshatra në vend mbeten të izoluara dhe pa energji elektike Situata e krijuar nga reshjet e dendura të dëborës është shumë alarmante. Edhe pse në disa zona kanë pushuar reshjet
Vdes rumuni në Vlorë Një pushues nga Rumania ka ndërruar jetë në Vlorë tek Uji i Ftohtë. Viktima është shtetasi K.U, 63 vjeç, banues në B
Aktori nuk heq dorë nga teatri: Pushuat nëpër resorte luksoze e bëtë foto me Ronaldon Aktori Neritan Liçaj i cili nuk ka pushuar gjithë këto ditë por ka qenë në prostestë nga ku sonte i është drejtuar përm
Nuk i bindet, infermieria dhunon pacienten 10-vjeçare (VIDEO) Një infermiere në një spital publik në Meksikë është pushuar nga puna pasi u publikua një video shokuese ku ajo dhunonte
Poston foton e martesës me partneren, mësuesja e shkollës katolike pushohet nga puna (FOTO) Mësuesja Jocelyn Morrffi nga Miami i SHBA-ve, është pushuar nga puna në shkollën katolike “Saints Peter and Paul” pasi p
Malena Costa çmend mesfushorin spanjoll (FOTO LAJM) Me kampionatin kinez që ka përfunduar dhe në pritje të nisjes së sezonit të ri, Mario Suarez ka zgjedhur plazhet e Miami
Me këtë fotografi e nisi Majku vitin 2018 Ka përmbyllur vitin 2017 me plotë suksese. Fjala është për reperin Majk i cili në Instagram ka publikuar një imazh, m
Goditja e radhës ndaj LSI? Rama pushon nga puna vëllain e Luan Ramës Kryeministri Edi Rama ka pushuar nga puna vëllain i zëvëndëskryetarit të LSI-së, Luan Rama. Mësohet se Arsim Rama, Dr
Haradinaj premton ndihmë për punëtorët e pushuar të KEDS-it Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti sot në takim përfaqësues të Federatës së pavarur të Elektro
Kush është demokratja që braktisi Bashën për të dhuruar gjak me socialistët Dhurimi i gjakut është një ndër veprat më të mira për të ndihmuar njerëzit të cilët vuajnë dhe kanë këtë nevojë të madhe
Zaimina shfaqet shtatzënë duke pushuar në Jug (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari ka disa kohë që aludohet se është shtatzënë edhe pse vetë këngëtarja nuk ka deklaruar asgjë në lidhje me
Inis Gjoni ul "piacën", ja ku po i kalon pushimet (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin regjisoren e njohur Inis Gjoni e cila u bë e famshme në shoëbizin shqiptar shumë vite më parë. Por
Getoari "tradhëton" Marinën, ja me kë fjeti mbrëmë (FOTO LAJM) Një nga çiftet më të diskutuara në showbizin shqiptar dhe që pritet të kurorëzojë dashurinë në martesë këtë vit, padyshi
Veseli relaksohet me familjen në Gërmi (FOTO) Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli një ditë para seancës ka vendosur të gjej pak relax për veten e
Dhërmiu në vitin '63, kur nuk kishte "pjeshka" dhe "schiuma party" (VIDEO) Gjatë periudhës së ekonomisë së centralizuar edhe për pushimet verore zbatoheshin rregulla të posaçme për mënyrën sesi d
Jeni pushuar nga puna? Ja si ta rimerrni veten Disa persona e zgjedhin vetë largimin nga puna, disa të tjerë jo. Ja ku na vjen në ndihmë, psikiatri Michael Bennett,