999 rezultate për

pushtuar

Të pushtuara nga fantazmat, vajzat rrihen për vdekje (FOTO LAJM) Ky është momenti i çuditshëm ku qindra vazja të reja në Nepal u përpoqën të shmangnin shpirtrat e këqij duke qëndruar në
ISIS ka humbur 96 për qind të territoreve të pushtuara para tre viteve Si rezultat i dështimeve të fundit ushtarake, grupi terrorist “Shteti Islamik” është dëbuar prej 96 për qind të territor
Denoncimi: Çfarë po ndodh në Elbasanin e pushtuar nga bandat (FOTO LAJM) Ditwn e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka bwrw njw denoncim nw lidhje me qytetin e Elbasani. Duke iu referuar
Kujdes në Rrugën e Kombit! Mjegulla “pushton” Kukësin Pavarësisht se koha e mirë e temperaturat e larta kanë “pushtuar” vendin, Kukësi sot është zgjuar në mjegull. Burime
Majmuni nuk kap dot hamburgerin, videoja që ka pushtuar rrjetin (VIDEO) Një majmun i vogël është filmuar duke u përpjekur që të kapë një hamburger gjysmë të ngrënë nga ana tjetër e xhamit të p
Majko “tradhëton” Ramën: Po, krimi ka pushtuar vendin Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ndryshe nga kryeministri Edi Rama ka folur pa doreza sot në Kuvendin e Shqipërisë.
Hoxha: Grupet e krimit nga Mati, Dibra e Kukësi kanë “pushtuar” Londrën Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në emisionin “Kapital” në “Vizion Plus”, tha dje se “grupet e krimit që veproj
Parulla e saj u bë e famshme, kush është vajza që protestoi Protesta për vrasjen e gjyqtares Hafizi mblodhi edhe një grup qytetarësh vullnetarë të cilët u mblodhën para minsitrisë
Jean Seri tregon zhgënjimin që e ka pushtuar, pasi transferimi i tij tek Barcelona dështoi Mesfushori i Nices Jean Seri ka folur për zhgënjimin e tij rreth kalimit të tij në Camp Nou. "Unë nuk kam luajtur kët
Ndryshimet klimaterike, shkak për të nxehtin përvëlues që ka pushtuar Evropën I gjithë kontinenti i Evropës është mbërthyer nga i nxehti ekstrem, ose afrikan siç preferojnë ta quajnë disa, por që me
Larg ekranit, ja ku po i kalon pushimet Blendi Fevziu (FOTO LAJM) Temperaturat e larta kanë pushtuar gjithë Shqipërinë dhe pjesa më e madhe e njerëzve i janë drejtuar brigjeve e ata me m
Ndiqni LIVE zhvillimet nga situata e tensionuar në Parlamentin e "pushtuar" të Maqedonisë Për herë të parë në histori Maqedonia do të ketë një kryetar Kuvendi shqiptar. Ai është Telat Xhaferi i zgjedhur sot me
Policia arrin të futet në Kuvendin e “pushtuar” të Maqedonisë Forcat e ndërhyrjes së shpejtë tashmë kanë mbërritur në Kuvendin e Maqedonisë dhe janë futur në brendësi të tij. Ata
Momente rrënqethëse nga ekzorcizmi me të pushtuarit në Meksikë (FOTO LAJM) Këto imazhe tregojnë momentet rrënqethëse nga ceremonia e ekzorcizmit ndaj personave të cilët konsiderohen si të pushtua
Maqedonasit para zyrës së Trump: Na mbro nga Sorosi, na ka pushtuar Atdheun! (FOTO LAJM) Maqedonas që jetojnë në New York, SHBA, u mblodhën të dielën para kullës Trump për të shprehur mbështetjen e tyre për Pr
Numrit të "viktimave" të shkaktuara i ftohti i acartë në Evropë i shtohet dhe një dhelpër e ngrirë (FOTO LAJM) Një fotografi e kapur së fundmi tregon se si një dhelpër pa fat që ishte rrëzuar në një lumë gjatë temperaturave të aca
Ibrahimovic: Kam pushtuar Anglinë në vetëm tre muaj Zlatan Ibrahimovic vijon të mbetet i njëjti, shumë "modest" në deklaratat e tij. Sulmuesi suedez mendon se i ka arritur
MOTI/ Akulli ka pushtuar rrugët, Prençi: Duhen rezerva ushqimore Kryeministri Rama është duke drejtuar mbledhjen për menaxhimin e situatës për motin e keq në vend duke theksuar se është
Ja simptomat kryesore që sinjalizojnë se trupi është "pushtuar" nga parazitët Për fat të keq, shumica e parazitëve nuk shfaqin asnjë shenjë dhe për pasojë dëmet që shkaktojnë ato mund të kapen në nj
Biseda sekrete, ja çfarë ka thënë Hitleri për Shqipërinë 74 vite më parë (VIDEO) Në një bisedë të regjistruar me 4 qershor të vitit të 1942 mes Adolf Hitlerit dhe Presidentit të Finladës, Mannerheim, n