999 rezultate për

pushtetet

Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin "Elisa Spiropali" Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Pro
"Maxhoranca po merr të gjitha pushtetet", Meta thirrje OSBE Presidenti Ilir Meta publikon letrën që i ka dërguar kryetarit të OSBE-së, Miroslav Lajçak dhe Sekretarit të Përgjithshë
KULISAT/ Mori të gjitha pushtetet, tani princi saudit do të bëjë goditjen finale Pasi mori në duar të gjithë pushtetin në Mbretërinë e Arabisë Saudite, princi i kurorës Muhamed bin Salman tashmë do të
14-vjeçarja u abuzua nga mësuesi, shpërthen Majlinda Bregu Pas ngjarjes së rëndë në Tiranë ku një mësues 63-vjeç ngacmoi seksualisht një 14-vjeçare, ka reaguar deputetja demokrate
Manjani: Sistemi gjyqësor të jetë mbi të tjerët Ministri i Drejtësisë ka theksuar sot se shpresa e vetme për një shtet të pakorruptuar është gjykata”. I pranishëm në Ko
Qeveria "sulmon" sërish Presidentin Qeveria ka bërë gati disa ndryshime ligjore të cilat pritet t’i heqë presidentit të Republikës kompetencat si komandat
3 ligjet, Rama: Shqipërisë i mungojnë 3 pushtetet Gjatë aktivitetit për dhunën ndaj grave, kryesocialisti Edi Rama komenton çështjen e tre ligjeve, për miratimin e të cil