999 rezultate për

pushoj

Tuchel nuk përmbahet: Po dëmtojmë futbollistët Trajneri i PSG, Thomas Tuchel, foli në lidhje me kalendarin e ngjeshur. Numri një i stolit foli në lidhje me futbollistë
Rivaldo këshillon Barcelonën: Messi duhet të pushojë për të shmangur lëndimet Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, beson se Messit duhet t’i jepet pushim. Lionel Messi ishte i angazhuar me komb
Dorë për dorë në bregdetin Shqiptarë, ku po pushojnë prindërit e Rita Orës (FOTO LAJM) Situata alarmante e koronavirusit ka vështirësuar të shkuarit në pushime, duket se për familjen Ora kjo nuk përbën një p
Po pushojnë së bashku? Kapen "mat" Butrint Imeri dhe Kiara Tito (FOTO LAJM) Pasi prej një kohe të gjatë janë përfolur në mediat rozë si çift, Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë munduar të fshihen s
Festoi ditëlindjen publikisht, Fevizun e surprizon ai që "do ta pushojë" nga puna (VIDEO) Asnjë vit nuk i ngjan tjetrit, por as edhe një ditëlindje e Blendi Fevziut nuk i ngjan asaj të një viti më parë. Nat
Qytetarët e pabindur që mbushën parkun e liqenit pushojnë nga puna shefin e policisë Është shkarkuar nga detyra shefi i komisariatit nr.1 që prek zonën e liqenit, Oltion Agolli. Shkak për pushimin e tij
Derrat futen në supermarket, nuk pushojnë së piri konjak (VIDEO) Tre derra janë futur në një supermarket rus, të cilët kanë shkuar drejt raftit të pijeve alkoolike dhe kanë konsumuar ko
Joshua pranon sfidën e rradhës me këtë kundërshtar Anthony Joshua tha se ai është gati të luftojë Oleksandr Usyk pasi Eddie Hearn la të kuptohet se kampioni i peshave të r
U ndrroi jetë fëmija 2 vjeçar, gjykata kërkon të rihapen hetimet Një 2 vjeçar me iniciale V. B, humbi jetën në një aksident automobilistik tek dera e shtëpisë se tyre. Prokuroria e L
Lajme të këqija për pushuesit, kur pritet të pushojnë reshjet Në dy ditët e fundit vendi ynë është përfshirë nga stuhi shiu dhe ere, të cilat kanë shkaktuar mjaft dëme, kryesisht në
Erik Fullani dhe Kejda tregojnë hapur se po pushojnë bashkë (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregu dhe djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, janë një çift tashm
A do të pushojnë nesër reshjet e shiut? Edhe dita e martë nuk pritet të ketë ndryshime sa i përket parashikimit të motit. Reshje shiu, shtrëngata dhe rrufe.
Mema: Desh na pushojë zemra Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, ka folur në "Gol pas goli" në Supersport pas fitores kundër Skënderbeut me rezultatin 1
Titulli shumë pranë, Guardiola "presion" lojtarve: Mos lexoni dhe shihni TV Fitorja në derbi e Manchester City ishte e nevojshme për t’u rikthyer në krye të Premier League, me të njëjtin numër nde
Haradinaj: Le ta pushojnë nga puna kunatën time Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur rreth punësimeve familjare gjatë qeverisjes se tij. Në T7, kryeministri Haradi
Mësoni kur pushojnë reshjet në Tiranë Ditët e fundit i gjithë vendi është përfshirë nga një moti me shi që ka rikthyer ndjesinë e dimrit. Madje në kryeqytet r
Kërkohet që gratë në Maqedoninë e Veriut të pushojnë ditën e 8 marsit Të drejtat e grave janë të drejta të njeriut që tanimë 70 vite po mbrohen me të drejtën ndërkombëtare dhe Kombet e Bashk
Pushojmë në fundjavë mund të na zgjatet jeta Pushimet janë mesë të nevojshme për njeriun, prandaj fundjava duhet të jetë obligim për të gjithë ne për të pushuar, shk
Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar. Më i fu
Jemi më varfërit, por pushojmë më shumë se çdo europian Mendoni se administrata publike në Shqipëri (sepse privati nuk lëshon pe kollaj) ka shumë ditë pushimi?! Epo, keni t