999 rezultate për

pushimin

Video Prifti-Beqiraj, mbrojtja kërkon pushimin e cështjes Gjykata e Lartë do të shprehet sot lidhur me vijimin e mëtejshëm të hetimit të ish-ministrit të Ekonomisë dhe zëvëndësit
Situata në Siri, e pasigurtë Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki Moon e ka cilësuar situatën në Siri si të pasigurt. OKB ka arrit
Ban Ki Moon skeptik për armëpushimin në Siri Sekretari i përgjithshëm i OKB-së, Ban Ki Moon përmes një letre Këshillit të Sigurimit vlerëson se Siria nuk i ka përmbu
Annan: Koha për armëpushimin s'ka mbaruar Ndërmjetësi ndërkombëtar për paqen në Siri, Kofi Annan, deklaroi se plani i tij i një armëpushimi që duhet të hynte në f
Dreka, ushqimet që nuk duhen konsumuar Në një ditë të ngarkuar pune të gjithë ne nuk i kushtojmë rëndësinë e duhur drekës. Por, mos harroni se rrezikoni shënde
Qentë serfistë (VIDEO) Fundjavën e kaluar është zhvilluar gara e gjashtë vjetore e serfit për qentë në Imperial Beach, Kaliforni. Më shumë se 5
Libia shpall armëpushimin Lideri i Libisë Moamar Gedafi ka deklaruar armëpushim dhe ka pranuar rezolutën e Këshillit të Sigurimit. Lajmi është bër
PPK-ja zgjat armëpushimin me Turqinë Partia Punëtore e Kurdistanit ka zgjatur edhe për një javë armëpushimin e njëanshëm me forcat turke. Ata kërkuan një per
Ahmeti: Ristovski e shkeli armepushimin e 2001-shit Lideri i BDI-së Ali Ahmeti ka akuzuar akademikun Bllazhe Ristovski se me prezentimin fyes të shqiptarëve
Hamas pranon armepushimin njevjecar Hamasi pranon propozimin egjiptian per armepushim njevjecar me Izraelin, por me nje kusht, qe pikat kufitare ne Rripin e
Hamasi ne Kajro per te diskutuar armepushimin Një delegacion i Hamasit mbërriti sot në Egjipt për të diskutuar planin e armëpushimit t&e