999 rezultate për

pushimi

E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
Saimir Tahiri kërkon nga Gjykata e Lartë pushimin e çështjes Gjykata e Lartë ka regjistruar rekursin e bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe ish-drejtori i Policisë
Prokuroria kërkon pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit Prokuroria ka kërkuar pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit, ish-kryebashkiaku i Shkodrës i cili u largua nga detyra
Messi rikthehet më i "etur" se kurrë, stërvitet i vetëm në ditën e pushimit të Barcelonës Lionel Messi duket të jetë tejet i etur për t’u përgatitur sa më parë për sezonin e ri. Ai shkoi i vetëm të stërvitet
Ish-ministri serb zgjedh jugun e Shqipërisë për pushime Ish-ministri serb nga Lista Srpska, Aleksandër Jabllanoviç ka vendosur të kalojë disa ditë pushimi në bregdetin e Shqipë
Gjendet i vdekur në sheshpushim roja i pallatit në ndërtim Ditën e sotme një 50 vjeçar është gjetur i pajetë në sheshpushimin e një pallati. Ai mësohet se ishte roja i objektit
Zbulohet fjalimi i Messit në pushimin e ndeshjes me Napolin: Të mos bëhemi budallenj Barcelona fitoi 3-1 ndaj Napolit në "Camp Nou" dhe siguroi kalimin në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Për katalan
Vazhdojnë telashet për Barcelonën, hap procedurë disiplinore kundër Arthur Pas paraqitjeve jo të mirë, humbjes së titullit në La Liga dhe kritikave të shumta, Barcelonës tani i duhet të zgjidh ed
Votimet, e mërkura vendoset ditë pushimi Në pajtim me vendimin e Qeverisë nga seanca e 74-të e mbajtur më 7 korrik të këtij viti, 15 korriku, është ditë jo pune
Guardiola mendon se pushimi i ujit nuk duhet të bëhet i përhershëm në Premierligë Që nga kthimi i ligave pas pandemisë, ekipet në çdo gjysmë të të dy pjesëve ndalen për t’u rihidratuar. Masa u prezan
Lleshaj i vë vulën ligjit për pushimin e policëve "barkderra": Do marrin 50 përqind të pagës Policia e Shtetit do të lirojë nga radhët e saj efektivët që kanë mbushur moshën mbi 55-vjeç, që janë mbipeshë apo në fo
Brenda shtëpisë moderne të Majlinda Bregut, e bija publikon pamje nga "orari i pushimit" (VIDEO) Marrëdhënia e Majlinda Bregut me të bijën është prej kohësh pjesë e medias ku shpeshherë kanë folur publikisht për njëra
E zbulon Vinicius, Ronaldo motivoi lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes gjatë pushimit Prania e Cristiano Ronaldos në shkallët e "Santiago Bernabeu" padyshim i gëzoi shumë tifozët por edhe lojtarët aktual të
E diela ditë pushimi, mirëpritet nga punëtorët, kundërshtohet nga afaristët Debati i ngritur kohëve të fundit se a duhet të jetë e diela ditë pushimi në nivel vendi, po mirëpritet nga shumë punëto
Rama zbulon se ku do të ngrihet karantina për koronavirusin Kryeministri Edi Rama ka treguar sot se shtëpia e pushimit e ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do kthehet në karantinë.
Gjykata vendos pushimin e çështjes CEZ Ditën e sotme është vendosur në gjykatë pushimi i çështjes "CEZ". Gjyqtari Laser Sallaku ka deklaruar në gjyq se pr
"Provat ja bëjnë muu", Braçe flet për pushimin e çështjes ndaj Lulzim Bashës Gjykata e Tiranës pushoi ditën e djeshme çështjen e “lobimit rus” ndaj kreut të PD Lulzim Basha. Por sigurisht ky ve
Pas një periudhe pushimi, Allegri nis bisedimet me gjigandët Europian Massimiliano Allegri i ka nisur bisedimet me Paris Saint-Germain, për postin e trajnerit të ekipit të parë, sipas mediav
Del vendimi, pushimet për ndërrimin e viteve do vazhdojnë deri më 6 janar Qeveria ka vendosur që datën 3 janar 2020, e premte, ta shpallë ditë pushimi për të gjithë administratën publike si dhe
DOSJA/ Shkeljet që çuan në "vrasjen" e komisarit Bajram Hajdarmataj në Durrës Prokuroria e cilëson vrasje me dashje vdekjen e pedagogut të Akademisë së Policisë Bajram Hajdarmataj tek Konvaleshenca