999 rezultate për

pushimet

Pak javë pasi u bënë prindër për herë të katërt, Ariana dhe Ermali nisin pushimet (FOTO LAJM) Më 25 shtator, Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër për herë të katërt. Në jetë erdhi një vogëlushe të cilën at
U shpall më e bukura në botë, Bella nis pushimet (FOTO LAJM) Padyshim që Bella Hadid është një nga modelet më të paguara të momentit dhe më të vlerësuara në të gjithë botën. Edhe
Pushimet e verës i thyen krahun ish-banores së Big Brother Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi ishte një prej të ftuarave në emisionin "Casa de Los 3s" në RTV Ora. Kur Zogu
Ka vetëm 6 banorë, ishulli renditet si më fantastiku në botë për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) Një ishull pa makina dhe me vetëm 6 banorë është cilësuar si më i miri në botë sipas një rankimi të fundit. Ishulli ‘
"Ku e ke familjen?", Capital T i përgjigjet fansave që venë në dyshim pushimet me falijarët (FOTO LAJM) Pas koncertit madhështor që mbajti në Tiranë, “Time Capsule” , Capital T ka gjetur kohën për të shijuar pushimet e merit
"Pushime surprizë", Keisi harron Stresin, tregon me kë po i kalon pushimet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh ish e fejuara e Stresit, Keisi ndodhet me pushime në një resort luksoz në Meksikë, nga ku duket se po a
Aspak modeste, pushimet 50 mij euroshe të Renato Mekollit në Greqi (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një prej guzhinierëve më të njohur në kryeqytet, por jo vetëm pasi ai ndiqet shumë edhe në rrjetet
1 javë pas dasmës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi nisin muajin e mjaltit (FOTO LAJM) 1 javë më parë, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi celebruan dashurinë e tyre me martesë. Ata i thanë “Po
Ronela harron Zerkën? Fotografohet përqafuar me personazhin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ronela Hajati vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media, jo vetëm për hitet e njëpasnjëshme, por edhe
Në vaskë me kë? Tuna kthehet nga pushimet dhe publikon momente intime (FOTO LAJM) Tuna së fundmi ndau me të gjithë ndjekësit e saj eksperiencat e saj nga pushimet në Mauritani. Madje këto pushime u
Ish-lojtari i Arsenalit e Liverpoolit shijon në maksimum pushimet me të dashurën (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Arsenalit dhe Liverpoolit dhe disa skuadrave më të vogla, Jermaine Pennant që nga vitit 2017 i ka dhën
Mesi i shtatorit e gjen Vlorën të mbushur me turistë Jemi në mes të shtatorit, por për shumë shqiptare e të huaj pushimet nuk kanë mbaruar. Në Vlorë këtë të dielë ishin t
Pushime të vonuara, por Tayna po i kalon në vendin super luksoz (FOTO & VIDEO) Tayna ka ditë që ka nisur pushimet në Amerikë. Tayna e ka përmbyllur suksesshëm turneun e koncerteve të këtij sezoni.
"Krenare për veten", Fifi nis më në fund pushimet dhe ndan foto buzë pishinës (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Fifi është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në media që gjithmonë di si të tërheqë vë
Fevziu "fut në sherr" Rudina Magjistarin me ndjekësit: Te ekspertët e shëndetit mendor (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka qenë së fundmi i ftuar në emsionin “Rudina” për të folur rreth librit të tij të ri, i
Ledri Vula kapet "mat", kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa
Zbulohet identiteti i vajzëz që po shoqëron Butrintin në pushimet romantike në Santorini (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari Butrint Imeri është kthyer në krefjalën e mediave për shkak të pushimeve të tij në Santorini të
Pushimet e frikshme të Tunës, këngëtarja njësh me kafshët e egra (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh, Tuna ka nisur pushimet së bashku me një mikeshë të sajën dhe kjo nuk shpëtoi pa u komentuar në rrjet.
Pushimet e Norës mbaruan, me kë e kaloi natën këngëtarja në Prishtinë (FOTO LAJM) Nora Istrefi është kthyer në Prishtinë pas pushimeve. Ajo u përfol shumë pas divorcit me Robet Berishën, dhe i kaloi
Elita dhe Gjiko në pushimet e ëndrrave, pamjet më të ëmbla me Zërin (FOTO LAJM) Reperi Gjiko dhe moderatorja e njohur Elita Rudi, që pas ardhjes së vogëlushit Zëri në jetë, e kanë vendosur në qendër t