999 rezultate për

pushime

Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM) Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar
"Kujdes me qejfet, në Barcelonë mund të të duket i gjithë viti si me pushime", De Jong zbulon bisedën me Kuman Frenki De Jong është përmirësuar më shumë në këtë sezon te Barça dhe po luan rregullisht nën drejtimin e Kuman. Së fu
Aksion tek rruga e "Kavajës", gjobiten 135 automjete Rrugorët e kryeqytetit kanë vijuar me kontrollet dhe ndëshkimin e shoferëve për parkime të gabuara, përgjatë 12 orëve të
Po ktheheshin në shtëpi pas pushimeve, detaje të reja nga aksidenti tragjik i shqiptarëve në Gjermani Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjermani, në autostradën federale 31, midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku tre
Shtrëngoi masat për britanikët, e fejuara e Boris Johnson kapet "mat" në pushime (FOTO LAJM) Carrie Symonds është duke shijuar disa ditë pushime në Liqenin e Comos në Itali, së bashku me të birin, Wilfred. Sipas “
6 arsye të forta pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime Shtatori, për pjesën më të madhe të njerëzve është një sulm i ri pune. Pas verës së nxehtë (që për fat të keq mbaron shu
Shqiptarët e Kosovës nuk i kanë mbaruar pushimet, fluks makinash në Morinë Edhe pse jemi në mes të shtatorit dhe temperaturat kanë rënë, shqiptarët e Kosovës vazhdojnë të dynden drejt Shqipërisë
Nga një shtet te tjetri, me kë po i kalon pushimet luksoze Tayna (FOTO LAJM) Nga një destinacion te tjetri, diku më bukur e diku më luks, pushimet e Taynës duket se do jenë të gjata. Pas Los Ang
U infektua me pushime, COVID-19 i merr jetën historianit të njohur COVID-19 i ka marrë jetën historianit të njohur Llambi Filo në moshën 78-vjeçare. Filo ishte pedagog në Universitetin
Pushime të zjarrta, vajzat e famshme shqiptare "pushtuan" Instagramin me bikini (FOTO LAJM) Verës i erdhi fundi dhe vajzat e famshme kanë shfrytëzuar këtë stinë të nxehtë për "t'i nxjerrë fundin" edhe Instagramit
I biri i bën "gjëmën" Jona Spahiut, moderatorja tregon episodin komik në pushime (FOTO LAJM) Ditët e fundit, moderatorja e njohur Jona Spahiu ka shijuar pushimet e saj jashtë vendit, pranë bashkëshortit, djalit dh
Enca në pushime qenka e shoqëruar dhe të gjithë janë kuriozë me kë Prej disa ditësh Enca po i kalon pushimet në një resort luksoz në Belek, Turqi, nga ku ka postuar plot foto që kanë marr
Po afron vjeshta, por ende s'keni shkuar me pushime: Mësoni si do jetë moti këtë fundjavë Edhe pse vjeshta po afron, shumë prej jush mund të duan të shpenzojnë disa ditë të tjera pranë detit dhe fatmirësisht mo
Po ktheheshin nga pushimet, përplasen për vdekje nënë e bir Një aksident tragjik ka ndodhur në Kosovë, ku nënë e bir nga fshati Skifteraj i komunës së Vitisë kanë humbur jetën në n
Si të kujdeseni për lëkurën dhe flokët pas pushimeve Pushimet verore kanë mbaruar dhe ju ndjeheni plotësisht të rikuperuar dhe të ekuilibruar. Fatkeqësisht, pamja në pasqyrë
Deputetët kthehen nga pushimet, caktohet data e nisjes së Parlamentit (FOTO LAJM) Në datë 7 shtator në orën 17:00 do të nisë sesioni i ri parlamentar. Sesioni i ri do të nisë me rregullat e vjetra kundë
Në Capri me pushime, Rita Ora shfaqet me maskën më të çudtishme (FOTO LAJM) Rita Ora, artistja shqiptare me famë botërore ka shkuar në Itali. Këngëtarja duket se ka qenë mjaft e zënë pasi ajo i
6 arsye të forta pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime Shtatori, për pjesën më të madhe të njerëzve është një sulm i ri pune. Pas verës së nxehtë (që për fat të keq mbaron shu
Pushimet përfunduan në tragjedi, skafi godet për vdekje pushuesen Një turiste britanike kishte shkuar me pushime në Greqi, pa e menduar se do ishte udhëtimi i fundit për të. Ggruaja u
Besa Shahini publikon foto nga pushimet, Berberi: Nuk drejtohet arsimi me "kinezërira" Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka publikuar një foto në rrjetet sociale me bashkëshortin e saj, Dardan Molliqaj teksa