999 rezultate për

pushim

Që pushimet e këtij fundviti të mos duken ndryshe: 10 pyetje për të ndryshuar atmosferën Jemi përgatitur që ky sezon festash do të duket goxha ndryshe nga vitet e tjera, për shkak të kufizimeve kundër Covid-19
Barcelona në kolaps, Messi nuk përfshihet në skuadër për ndeshjen e radhës në Champions Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, nuk do të jetë i përfshirë në skuadër për ndeshjen e ardhshme në Ligën e Kampionëve
Pushimet zbusin Heidi Klum, publikon si asnjëherë foto me fëmijët (FOTO LAJM) Heidi Klum po shijon prej disa ditësh udhëtimin e saj në Gjermani, ku ndodhet së bashku me familjen. Si rrallëherë super
E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
Pushime për qefin e tyre, Bebe Rexha dhe i dashuri kapen "mat" (FOTO LAJM) Bebe Rexha duket se po shijon ditët më të bukura me partnerin e saj, Keyan Safyari. Këngëtarja me origjinë shqiptare ësh
Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM) Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar
"Kujdes me qejfet, në Barcelonë mund të të duket i gjithë viti si me pushime", De Jong zbulon bisedën me Kuman Frenki De Jong është përmirësuar më shumë në këtë sezon te Barça dhe po luan rregullisht nën drejtimin e Kuman. Së fu
Aksion tek rruga e "Kavajës", gjobiten 135 automjete Rrugorët e kryeqytetit kanë vijuar me kontrollet dhe ndëshkimin e shoferëve për parkime të gabuara, përgjatë 12 orëve të
Rivaldo këshillon Barcelonën: Messi duhet të pushojë për të shmangur lëndimet Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, beson se Messit duhet t’i jepet pushim. Lionel Messi ishte i angazhuar me komb
Po ktheheshin në shtëpi pas pushimeve, detaje të reja nga aksidenti tragjik i shqiptarëve në Gjermani Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjermani, në autostradën federale 31, midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku tre
Armenia kërkon armëpushim, Azerbajxhani nxjerr videot shkatërruese me dron Luftimet mes Azerbajxhanit dhe Armenisë janë në ditën e gjashtë të tyre, ndërsa të dy vendet kanë raportuar numër të mad
Saimir Tahiri kërkon nga Gjykata e Lartë pushimin e çështjes Gjykata e Lartë ka regjistruar rekursin e bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe ish-drejtori i Policisë
Prokuroria kërkon pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit Prokuroria ka kërkuar pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit, ish-kryebashkiaku i Shkodrës i cili u largua nga detyra
Shtrëngoi masat për britanikët, e fejuara e Boris Johnson kapet "mat" në pushime (FOTO LAJM) Carrie Symonds është duke shijuar disa ditë pushime në Liqenin e Comos në Itali, së bashku me të birin, Wilfred. Sipas “
6 arsye të forta pse duhet të zgjidhni shtatorin për pushime Shtatori, për pjesën më të madhe të njerëzve është një sulm i ri pune. Pas verës së nxehtë (që për fat të keq mbaron shu
Shqiptarët e Kosovës nuk i kanë mbaruar pushimet, fluks makinash në Morinë Edhe pse jemi në mes të shtatorit dhe temperaturat kanë rënë, shqiptarët e Kosovës vazhdojnë të dynden drejt Shqipërisë
Nga një shtet te tjetri, me kë po i kalon pushimet luksoze Tayna (FOTO LAJM) Nga një destinacion te tjetri, diku më bukur e diku më luks, pushimet e Taynës duket se do jenë të gjata. Pas Los Ang
Klopp e konfirmon: Në momentin që do të largohem nga Liverpooli, do bëj 1 vit pushim Jurgen Klopp i ka premtuar Liverpoolit se nuk do ta marrë drejtimin e asnjë klubi në botë menjëherë pasi të largohet nga
U infektua me pushime, COVID-19 i merr jetën historianit të njohur COVID-19 i ka marrë jetën historianit të njohur Llambi Filo në moshën 78-vjeçare. Filo ishte pedagog në Universitetin
Messi rikthehet më i "etur" se kurrë, stërvitet i vetëm në ditën e pushimit të Barcelonës Lionel Messi duket të jetë tejet i etur për t’u përgatitur sa më parë për sezonin e ri. Ai shkoi i vetëm të stërvitet