pushim

Kryemadhi më romantike se kurrë, ja çfarë shkruan për Metën Zëvendës kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ka nisur ditën pranë bashkëshortit të saj kreut të Kuvendit Ilir Meta, së sh
Ja si të kurseni para gjatë pushimeve Të gjithë duan ta eksplorojnë botën. Eksperiencat nga udhëtimet mbesin të pashlyera përgjithmonë. Përvojat, zakonet,
Probleme me djersën, punonjësja gjashtë muaj pushime (FOTO LAJM) Problemet që kishte me djersën ka bërë që Esme De Silva nga Berkshire i Britanisë së Madhe, të detyrohet dhe të marrë rr
Ronaldo pushime të nxehta me super të dashurën në Ibiza (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka gjetur pak kohë në fundjavë për të shijuar plazhet e mrekullueshme në Spanjë së bashku me të dashur
Rinisin luftimet në Siri pak pas hyrjes në fuqi të armëpushimit Forcat qeveritare siriane dhe rebelët kanë zhvilluar luftime ditën e sotme, vetëm pak kohë pasi marrëveshja e armëpushim
Juve në derbi për të hipotekuar titullin, Allegri lë shumë yje pushim (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet super ndeshja ndërmjet Juventusit dhe Torinos, i njohur si “Derby della Mole”. Paulo Dybal
Leje lindjeje edhe për burrat në Kosovë Komuniteti i biznesit në Kosovë ka paraqitur vërejtjet e tij për pushimin e lehonisë, të paraparë me Ligjin e punës, duk
Blogerja e njohur italiane rendit 10 arsye pse duhet të zgjidhet Shqipëria për pushimet e kësaj vere Autoria e blogut Pimpmytrip.it, Martina Santamaria ka thënë se Shqipërinë do ta zgjidhte pa u menduar për të kaluar push
Harta, sa ditë pushimi të paguara kanë shqiptarët në krahasim me botën (FOTO LAJM) Sot është një Maji, një ditë simbolike për mbrojtjen e të drejtave të punonjësve në mbarë botën. Në Shqipëri prej vites
Ivanka Trump shijon pushimin me fëmijët pas udhëtimit në Gjermani (FOTO & VIDEO) Ivanka Trump u kthye në shtëpinë e saj në Uashington të mërkurënn pas udhëtimit të saj të parë ndërkombëtar si anëtare e
Tronditet Reali, konfirmohet sa do të mungojë Bale Nuk kanë fund lajmet e hidhur për Realin pas humbjes në “El Classico”. Gareth Bale është halli i madh i Zidane në këtë
Pas Ibrahimovic, mbyllet sezoni dhe për një tjetër yll të United Pas Ibrahimovic, është mbrojtësi Marcos Rojo, i cili nuk do të luajë më për pjesën e mbetur të sezonit dhe do të qëndroj
Erik Fullani zbulon sozinë e Noizyt: "Kontrollo ku ka shkuar babi në '96-ën" (FOTO LAJM) Djali i ish guvernatorit të Shqipërisë, Erik Fullani dhe reperi Noizy njihen për miqësinë e tyre që e tregojnë edhe në r
Pas 3 javësh "pushim", Berisha rikthehet fuqishëm me një gol 3 pikësh Besart Berisha ka shënuar një gol me vlerë 3 pikë për ekipin e tij Melburn Viktori në fitoren e sotme 1-0 ndaj Sentrwll
“E godisnin pa pushim, gruaja kërkonte ndihmë”, dëshmitarët tregojnë si u masakrua Agim Arapi Të shumtë kanë qenë qytetarët të cilët kanë parë ngjarjen e rëndë e cila ndodhi dy ditë më parë në bulevardin kryesor të
Kuvendi në pushim, seanca konstituive vazhdon të martën Kryesuesi i Kuvendit, Trajko Veljanoski ka thënë se seanca tjetër do të vazhdojë të martën dhe ka ndaluar punën duke ju
Hysaj dhe në ditë pushimi praktikon krosime (VIDEO) Elseid Hysaj është përmirësuar shumë gjatë këtij sezoni sa i përket krosimeve në zonë, një rastet kur del për të ndihmua
Zidane mendon për Bayernin, lë pushim 3 yje ndaj Leganes Zinedine Zidane do të lërë pushim për ndeshjen me Leganes tre lojtarët kryesorë: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale dhe Toni
E moshuara në Pogradec qëllon barbarisht e pa pushim qenin e shtëpisë (VIDEO) Një video e tmerrshme është publikuar nga fshati Hundënisht në rrethin e Pogradecit, ku një grua e moshuar qëllon pa pus
Shqiptarët të "varfër", por shpenzuan 1.1 miliard euro për pushime jashtë në 2016-n (FOTO) Ndonëse të varfër, shqiptarët janë mjaft të dhënë pas udhëtimeve. Për turizëm, tek të afërmit emigrantë, apo për qëllime