Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

puseta

Strugë, pastrimi i borës prish kapakët e pusetave Dhjetëra puseta në rrugët e Strugës janë dëmtuar gjatë pastrimit të borës, reagojnë struganët. Disa prej tyre, siç regji
Ndez fishekzjarrin në pusetë, djali fluturon në ajër nga shpërthimi (VIDEO) Një djalosh ka menduar se puseta do të ishte një vend ideal për të shpërthyer fishekzjarrin e tij duke mos marrë parasys
Rreziku nga përmbytjet, UKT aksion për pastrimin e pusetave Hedhja e qeseve dhe mbetjeve të tjera plastike, por edhe i inerteve të tjera në rrugë përbëjnë një problem të përhershëm
Çudi shqiptare! Për pak thyen këmbët, turisti bie në pusetë në Vlorë Pusetat pa kapakë janë problemet më shpeshta në qytetet e Shqipërisë. Një turist nga Vlora duket se e ka pësuar keq
Skandali me pusetat, vajza bie dhe thyen krahun në mes të ditës Pusetat pa kapakë dhe të ekspozuara janë shëndërruar në një shqetësim për të gjithë qytetarët. Ndërkohë që në Vlorë
Ja çfarë ka brenda këtyre pusetave (FOTO LAJM) Arti është gjithmonë mënyra më e mirë për të realizuar vepra nga më të ndryshmet që kanë një qëllim të mirë në vetvete.
Histori shqiptare/ Thyen këmbën pasi bie në pusetë të hapur (FOTO) Një pusetë e hapur, ka vënë në rrezik jetën e një banoreje në kryeqytet, ku të dëmtohesh lehtë është pak të thuash. Nga
Mos parko...Po puseta a mund të shkelet?! Kemi parë shumë modele sesi vendosen karrige, frigoriferë, kuti kartoni, për të zënë një pjesë toke ku mund të parkosh m
Veliaj: Ndëshkime për ata që i vjedhin dhe fonderitë që i blejnë pusetat e vjedhura Pas identifikimit të rreth 4 mijë pusetave të munguara në kryeqytet, Bashkia e Tiranës ka nisur nga puna për zëvendësimi
Eranda e shqetësuar për kapakët e pusetave: Ndihmë o shtet! Eranda Libohova, me anë të një fotoje që ka postuar në Instagram, ka prekur një realitet jo fort të këndshëm në vendin t
Ja ç'ndodh kur mungojnë pusetat në rrugë (VIDEO) Mungesa e kapakëve të pusetave në rrugë është një nga problematikat kryesore të vendit tonë por nga videoja që mund ta s
Brenda një muaji do të rehabilitohen rrugët e Tiranës Brenda një muaji do të bëhet rehabilitimi i rrugëve të cilat janë të amortizuara në qytetin e Tiranës. Aktualisht ka për
Punëtori i pusetave gjen tri ora Rolexs Ai është cilësuar si personi më i ndershëm në Britaninë e Madhe. Kjo pasi kishte deklaruar tre ora Rolex. Punonjës që me
Pu, pu, pu… pusetat! Dikur, para nja dhjetë vitesh, një diplomateje franceze, së cilës i jepja mësime të gjuhës shqipe, tek po kalonte në një
Horror në Poloni, nga pusetat del gjak Në qytetin Koscierzyna të Polonisë një fenomen anormal ka shqetësuar jo vetëm banorët por edhe autoritetet. Në qytet po
Tepelenë, vidhen pusetat dhe stolat e parqeve Vjedhja dhe dëmtimi i pronës publike është kthyer në një problem shqetësues për qytetarët e Tepelenës të cilët raportojn
Elbasan, vidhnin kapakë pusetash, ndalohen 3 të rinjë Tre adoleshentë janë arrestuar në flagrancë gjatë ditës së së premte pasi akuzohen për vjedhjen e kapakëve të pusetave n