999 rezultate për

puro

Seks, drogë, puro kubaneze dhe prostituta kolumbiane, ja si i joshin kazinotë "Peshqit e Mëdhenj" Ti fitosh një lojtari edhe dollarin e fundit, pra në depozitimin e milionave të tij në një tavolinë kazinoje, nuk është
Zvarritet projektligji për pandeminë në Kosovë, shkak inatet politike Puro politik po konsiderohet mungesa e shqyrtimit të projektligjit për pandeminë nga Qeveria Hoti. Ndonëse ka rreth një
Kafe e puro, deputetët kapen "mat" (FOTO LAJM) Gjatë pushimit, deputetët nuk ngurojnë të shkëmbejnë muhabete mes njëri tjetrit dhe pse jo të shijojnë dhe ndonjë puro.
I fiksuar pas purove, Bashkim Fino në hall për të mbajtur maskën (FOTO LAJM) Deputeti Bashkim Fino është fotografuar në një moment të sikletshëm teksa nga një anë duhet të mbajë maskën mbrojtëse nd
Duke pirë puro, Marina Vjollca shijon super pamjen nga ballkoni i shtëpisë (FOTO LAJM) Moderatorja e "Klanifornias", Marina Vjollca së fundmi po tregohet gjithnjë e më shumë aktive në rrjete sociale duke pub
Shampanjë e puro, karantina ''e nxehtë'' dhe luksoze e Françeska Jaçes (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto dhe video nga më të n
"A pihet puro në pishina", Bes Kallaku nuk mund ti përgjigjej më bukur ndjekësit (FOTO LAJM) Bes Kallaku është një ndër humoristët më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun shqiptar, po ashtu dhe një moderato
I fiksuar pas puros e mjeteve ushtarake, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan? (VIDEO) Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariat
Pas këthimit nga Haga, Lushtaku u rikthehet purove dhe odave Ish-komandanti i UÇK-së, për Zonën Operative të Drenicës, Sami Lushtaku, mbrëmë bashku me Rifat Jasharin, kanë qëndruar
Tuna trembet për vdekje në emision: Idiot…puro idiot (VIDEO) Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu mbrëmjen e djeshme ka qënë e ftuar në “Xing me Ermalin”. Tuna ka disa kohë që nuk
Lushtaku si Maradona tymos puron në stadium, Thaçi duartroket kurse Veseli qesh Sami Lushtaku ishte një nga mysafirët VIP në takimin ndërmjet Kosovës dhe Ishujve Faroe në Ligën e Kombeve. Lushtaku,
Thaçi verën e shoqëron me puro të shtrenjta, paguajnë qytetarët Dy lloje të cigareve dhe një verë nga të shtrenjtat ishin porosia e Zyrës së Kryeministrit të atëhershëm Hashim Thaçi, n
Zmbrapset Maradona, kërkon falje për puron Pas Lionel Messit, i cili përfundoi në shënjestrën e shumë kritikave për humbjen e penalltisë ndaj Islandës, edhe një tj
Geti ndez puron, tymi formon fytyrën e Marinës (FOTO LAJM) Çifti i famshëm Marina dhe Geti ka kohë që bashkëjetojnë në Tiranë dhe tashmë dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë.
Jo vetëm puron, këtë gje Blerim Destani s’e heq nga dora (FOTO LAJM) Nëse vëzhgoni një herë të vetme profilin e aktorit të njohur Blerim Destani në Instagram, do të shikoni se ai pothuajse
"Hiqe atë kallam ore", shihni reagimin epik të Ijes kur Besi pi puro (VIDEO) Gjyshja e Bes Kallakut është një ndër personazhet më të komentuara në median online e kjo falë aktorit i cili është shum
Kush janë dy deputetët e PS që pinin puro shtrenjta nga Kuba? Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kreu i demokratëve Lulzim Basha ceku edhe një episod të dy deputetëve të majtë që janë p
Populli vuan për bukë, Kim Jong shpenzon 600 mln dollarë për makina, alkool dhe puro (FOTO & VIDEO) Ndërsa bota është në prag të një lufte bërthamore midis Koresë së Veriut dhe SHBA-ve, mediat kanë gjetur kohë që të inte
Andi Lila kap duke tymosur puro Cikalleshin me Shakon (FOTO) Futbollistët e kombëtares janë duke kaluar pushimet e verës në vendin tonë. Andi Lila dhe Sokol Cikalleshi kanë pirë një
Mjalti bio i papërpunuar ruan vlera të panjohura Mjalti është një produkt mjaft i ëmbël dhe i veçantë, saqë shpesh e ruajmë dhe e ndajmë me më të shtrenjtit tanë. Ku