999 rezultate për

punuar

Haradinaj: Gent Cakaj ka punuar kundër Kosovës Haradinaj është shprehur se ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka punuar kundër interesave të Kosovë
Legjenda holandeze: Duke punuar me Ronaldon, De Ligt mund të bëhet më i miri i botës Edwin van der Sar e ka krahasuar Matthijs de Ligt me Cristiano Ronaldon, duke thënë se ata kanë mentalitet të njëjtë për
Messi tregon trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë gjithë karrierës Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. "Ylli" argjentinas ka punuar me sh
E kanë pasur gabim, mishi i kuq nuk shkakton kancer Nëse deri tani të gjithë shkencëtarët kanë vënë alarmin për rrezikun që sjell në organizmin tonë mishi i kuq, tashmë gjë
PRISHTINË/ Punëtori rrezikon duke punuar në lartësi pa masa mbrojtëse Siguria e punëtorëve në Kosovë nuk është në nivel të kënaqshëm. Pavarësisht inspektimeve të shumta, ende ky sektor m
"Rrëfehet" Kajmaku: Kam punuar për të nxjerrë bukën e gojës, pse e ndryshova emrin në Greqi Kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, ku shkruan edhe një herë se akuzat e P
Robben tregon trajnerin më të mirë që ka punuar Arjen Robben i cili vendosi të tërhiqet nga futbolli sezonin që lamë pas, ka treguar trjanerin me të mirë me të cilin ka
"Punoj për Fugën tani...!" Si u zhduk nga tregu gazetarja e njohur për të punuar si "profil fals" e Ramës Ish-deputeti Edi Paloka ka treguar historinë e një mikeshës së tij, dikur gazetare e njohur, e cila sot është bërë pjesë
Sulmoi me molotov KZAZ-në në Dibër, arrestohet 33 vjeçari Ditët para zgjedhjeve të 30 Qershorit, ishin të shoqëruara me tension dhe sulme kundrejt KZAZ-ve në qytete si Shkodra, d
Jo më Gjermania, ky është shteti ku mund shkoni për të punuar Vitet e fundit, shqiptarët janë dyndur në Gjermani, duke e parë këtë shtet si një vend me mundësi më të shumta puna dhe
Konsumimi i mishit të kuq i rritë rreziqet e vdekjes së parakohshme Konsumimi i mishit të kuq dhe të përpunuar e rritë rrezikun e vdekjes së parakohshme – paralajmërojnë ekspertët. E di
Mancini: Juventus ka punuar shumë mirë gjatë viteve të fundit Trajneri i Italisë Roberto Mancini ka folur me fjalë të mira për Juventusin. Ai tha se Juventusi ka punuar shumë për të
Ushqimi më i keq për tu konsumuar në darkë Të gjithë përpiqemi të ushqehemi sa më shëndetshëm, të kontrollojmë dietat dhe sasinë e lëngjeve që pimë. Është gjë
Me parmendë në krahë, pamjet tragjike të çiftit duke punuar tokën në kushte primitive (VIDEO) Ndërkohë që kryeministri Rama ka vizituar ditën e djeshme Elbasanin në turin “Bashkia që duam” për të folur për sukseset
U pagua 22 vite pa punuar, Zvicra dëbon shqiptaren Kumrije A., është protagonistja në rrëfimin e radhës për qytetarët me shtetësi të huaj të cilët, për shkak të varësisë s
Del Piero: Juventus ka bërë shumë pak në Champions, duhet punuar më në thellësi Në analizën e tij për Sky Sport, një ndër legjendat e Juves, Alessandro Del Piero, është munduar të shpjegojë çfarë u mu
Molliqaj: Tregoj kush tjetër nga VV ka punuar në SHIK Pas debatit të djeshëm që shkaktoi deklarata e tij mbi përfshirjen e Glauk Konjufcës në SHIK, Dardan Molliqaj ka shkuar
Ibrahimovic zgjedh trajnerin më të mirë me të cilin ka punuar Sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimovic ka rrëfyer sot se ka punuar me shumë trajnerë të mëdhenj në karrierën e tij. Por i py
I riu nga Suhareka ndërroi jetë duke punuar në një pompë derivatesh Krenar Jemeni, 22-vjeçari nga fshati Mushtisht i komunës së Suharekës humbin jetën ditën e sotme pasi nuk arriti ti përb
Vdes duke punuar i riu nga Suhareka Një ri nga Mushtishti i Suharekës, ka humbur jetën në vendin e punës, gjatë ditës së sotme. Këtë informacion e kanë k