999 rezultate për

punonte

Punonte me traktor, historia e kryeministres që erdhi nga arat dhe u ngjit në majë Trajektorja e Jacinda Ardern, nga lindja deri më sot, është një vijë e drejtë në ngjitje të vazhdueshme, e rrëfyer nga g
Fqinja flet për ekzekutimin e motrave në Astir: Kishte çun jetim dhe punonte si kamariere Paraditen e sotme, njw ngjarje tragjike ndodhi nw zonwn e Astirit ku u ekzektuan dy motra. Fqinja e Zhanetës, e cila
Zbulohet lidhja familjare e Kelit me Tonin Gjinin: Viktima punonte taksixhi(FOTO LAJM) Anton Keli është 51-vjecari që u qëllua me armë zjarri pasditen e sotme në Rrëshen. Burime bëjnë me dije se është dj
Punonte kamarier e jepte lek me fajde, zbulohet e shkuara e policit që vrau Klodian Rashën Emisioni “Shqipëria Live” i ka kushtuar hapësirë çështjes së jetës së Nevaldo Hajdarajt, oficerit të policisë që vrau Kl
Vendosi të bashkëpunonte për vrasjen e Lamajt dhe Saliut, GJKKO lë në burg Reçin Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka pranuar këkrkesën e Prokurorisë së Posaçme duke lënë në burg Ind
Punonte vullnetarisht, COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur (FOTO LAJM) Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin. Doktor Myftar Zemani kishte dalë në pension, por ende ushtronte
Vodhi bankën ku punonte, arrestohet ish-drejtori Policia ka vënë në pranga katër persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Në njoftim thuhet se është a
Historia e vrasjes së 24-vjeçarit shqiptar që punonte kamarier: Dy serbë i hodhën benzinë mbi kokë Nga Enver Robelli Ndër viktimat e para të agresionit serb në Bosnjën lindore kanë qenë shqiptarët. Njerëz punëtorë që
Ra nga shkallët teksa punonte, humb jetën tragjikisht shqiptari Një punëtor 50-vjeçar nga Shqipëria vdiq tragjikisht pasditen e së enjtes në Pefka, në Selanik. Sipas informacionit
U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
Punonte në emision me COVID-19? Fjoralba Ponari: Ndjesë grupit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Fjoralba Ponari tregoi se mund ta ketë kaluar virusin Covid-19 pasi i ka pasur të gjitha shenjat. Te
Osmani: Avdullah Hoti punonte kundër bashkëpunimit me VV-në, Isa Mustafa nuk besonte Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, ka thënë në Prime Time të Kanal10 se, kryeministri aktual, Avdullah Hoti ka punuar k
Po punonte tokën e tij, i riu nga Tepelena zbulon thesarin me vlerë të madhe (FOTO LAJM) Një i ri në Tepelenë është një ndër njerëzit më me fat në Shqipëri pasi gjatë punës bujqësore në tokën e tij në Tepelenë
Vdes një shqiptar në Itali teksa po punonte: Bie nga skela Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur në Itali. Mediat italiane shkruajnë se një 50-vjeçar
Po punonte në një ullishte, humb jetën punonjësi shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në mëngjes ku një shqiptar ka ndërruar jetë gjatë punës së tij. Ngjarj
25 vjeçari u aksidentua teksa punonte: Arrestohet inxhinieri, çfarë ndodhi me pronarin e firmës Policia e Tiranës ka arrestuar një inxhinier për shkelje të rregulave të punës si dhe procedohet penalisht pronari i fir
Vlora në alarm, pas viktimës një tjetër grua e infektuar që punonte në Gjendjen Civile Ndërkohë që është shënuar një viktimë nga Vlorë, punëtore në një fasoneri dhe në një ushqimore në Selenicë, një tjetër a
Ndërron jetë minatori në minierën e Bulqizës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë. Një minator ka humbur jetën teksa punonte në një minierë n
Nëna e njërit punonte në ministri, shtrohen në pediatri dy fëmijë të prekur nga COVID-19 Në spitalin e Pediatrisë që janë shtruar dy fëmijë me COVID-19, rreth moshës 2-vjeçare. Ndërkohë mësohet se mamaja e një
E RËNDË/ Banoët djegin të gjallë mjekun, e akuzojnë se bën magji (VIDEO) Një mjek që punon në një projekt të financuar nga Mbretëria e Bashkuar në Guatemalë është djegur i gjallë pasi u akuzua