999 rezultate për

punonjesve

VOA mbi raportin e OSBE: Punonjësve të administratës iu bë presion të votonin OSBE/ODIHR deklaroi në raportin përfundimtar se zgjedhjet vendore të 30 qershorit në Shqipëri u mbajtën pa marrë shumë n
Eksperimenti social me imazhin e sheikut, rezultati qaj e qesh Një eksperiment social i kryer në një nga dyqanet më luksoze të Hamburgut na bën me dije fuqinë e parasë, dhe gjërat me
Arrestimi i punonjësve të administratës, reagon bashkia Shkodër: Institucionet janë zhytyr në korrupsion Ditën e sotme policia njoftoi se u arrestuan 5 punonjës të administratës, ndërkohë që në total u proceduan 30 të tillë.
Pret gishtat e dorës në punë, arrestohen 2 kolegët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në Uzinën e Petëzimit në Elbasan. Mësohet se një punonjës
Tatimet zbarkojnë në Gjirin e Lalzit, ministrja jep mesazhin e rëndësishëm Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ishte në Gjirin e Lalzit ditën e sotme në kuadër të aksionit anti-inform
Hapen 471 vende të lira pune në administratë (Mos u lodhni kot, janë për militantët) Qeveria ka vendosur sot që numri i punonjësve me kontratë të pjesshme për vitin 2019 të rritet me 471, duke shkuar nga 1
Vijon tensioni tek KZAZ ne Diber, protestuesit po perpiqen te hyjne ne KZAZ (VIDEO) Policia e shtetit deklaron se rreth 250 - 300 persona po vijojnë të sulmojnë punonjësit e policisë me sende të forta, ka
Do ketë dhunë nesër? Basha: Nuk do të preket asnjë fije floku e qytetarëve apo punonjësve të policisë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se nuk do të ketë dhunë në protestën e nesërme dhe se nuk do të preket as
LLeshaj: Procedim për çdo rrënjë kanabisi ndaj punonjësve të policisë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë një takimi me struktuarat Korçë është shprehur se çdo rrënjë kanabisi në Shqi
Plagosja e policit në Fier, ndalohen edhe dy persona të tjerë Policia e Fierit ka shoqëruar në komisariat dy shtetas të tjerë të cilët ushtruan dhunë ndaj punonjësve të policisë në p
Vodafone, nga të parat kompani në botë me politikë përkrahëse për punonjësit e prekur nga dhuna në familje Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Vodafone Albania prezanton për herë të parë në Shqipëri një politikë që përfshin përkra
Afrim Qendros dhe 11 punonjësve u mbyllet dera e ARRSH-së Ish-drejtori i Autoritetit Rrugor të Rrugëve Afrim Qendro është shkakruar edhe nga posti i zv/drejtorit në ktë instituci
Gjonaj më e "çmendur" se shefi: VOA nuk më citoi mua për lajmin e punësimeve me listë partie Qeveria ka kaluar në një fazë tjetër të sulmit ndaj Zërit të Amerikës duke theksuar tashmë se ai është i paplotë, ndërsa
Krizë në ministrinë e Financave, administrata s'ka marrë pagat Arsimtarë, policë dhe punonjës të Shëndetësisë nuk kanë marrë ende pagat e muajit dhjetor. Ndonëse këto paga duhej të ki
Greva fut në kolaps shëndetësinë e Kosovës, kur do të reagojë Haradinaj? Këshilli Qendror Grevist i FSSHK-së ka vendosur për të vazhduar grevën edhe për 48 orë. FSSHK thotë se pas festës së
Tani shefi di githçka! Kompanitë britanike i vendosin çipa punonjësve të tyre Disa prej kompanive më të mëdha britanike po planifikojnë t’u implantojnë punonjësve mikroçipa, një vendim ky që ka shka
Ronaldo u merr “shpirtin” punonjësve privat Shum kush mund ta ketë ëndërruar që të jetë pjesë e stafit të Cristiano Ronaldo-s, por kjo nuk do të thotë se do të jetë
Miliarderi hap "thesin", shikoni çfarë dhurate i ka bërë këtë vit punonjësve Sanjiv Dholakia, pronari ‘Hari Krishna Exporters’, një nga kompanitë më të mëdha të tregtisë së gurëve të çmuar ka shpër
Letra që u lë punonjësve të veterinerisë i shpëton jetën, i dashuri i saj... (VIDEO) Një vajzë ka përjetuar tmerrin nga i dashuri i saj i cili e torturonte dhe e këtcënonte se do ta vriste. Ajo nuk ka d
Plas dhuna në Jalë, policia nuk fal as vajzën e mitur (FOTO LAJM) Policia në Jalë nuk ka kursyer as një vajzë 14-vjeçare e cila protestonte kundër prishjes së banesës së saj nga ana e IK