999 rezultate për

punonjesit

Goditën eskortën e Ramës, procedohen penalisht 3 persona në Korçë Tre persona janë proceduar penalisht pasi protestuan kundër Kryeministrit Edi Rama në Korçë. Të proceduarit janë M. H
DOKUMENTI/ Si po i terrorizon "Rilindja" punonjësit publik për të votuar PS-në (FOTO LAJM) Një skandal po shënohet këto ditë në jug të vendit.Drejtuesit e Organizatave Socialiste në Tepelenë dhe Memaliaj madje e
Niveli i ulët arsimor në vend/ Punonjësit në shtet, 45% janë me arsim 8-vjeçar dhe të mesëm Forcimi i kritereve sa i përket diplomave dhe shpërthimi i universiteteve private gjatë dekadës së kaluar e rritën numr
Plas grushti në Korçë: Banorët e prekur nga tërmeti i sulen Prefektit (VIDEO) Është shoqëruar me tensione të mëdha vizita e Prefektit të Korçës tek tendat e banorëve që janë prekur nga tërneti. N
U konfliktua me mjekët, arrestohet 28 vjeçari Pas një konflikti me mjekët e urgjencës, është arrestuar një 28 vjeccar nga Fieri.Shërbimet e Policisë kanë shkuar në ve
Pronari rreh me shpulla punonjësit: Pse nuk ngriheni në këmbë kur hyj unë? (VIDEO) Pronari i një biznesi në Stamboll nuk e ka duruar faktin se punonjësit e tij nuk u ngritën në këmbë kur ai hyri aty duke
Largohen punonjësit e Prokurorisë Speciale pas kërcënimit me bombë Kërcënimi me bombë ndaj Këshillit Gjyqësor të Kosovës është marrë seriozisht nga autoritetet vendore. Rruga “Luan Ha
Skema si i vidhnin valixhet dhe i fusnin në mbathje sendet me vlerë punonjësit e Rinasit Detaje të reja kanë dalë nga vjedhja e kryer në mënyrë të vazhdueshme të valixheve në aeroportin e Rinasit. Policia arre
Alarmante, bashkitë nuk paguajnë sigurimet shoqërore për punonjësit (FOTO LAJM) Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka listuar si debitorë të gjitha bashkitë në vend, 11 njësitë bashkiake në Tiranë dh
Trafikuan 2.5 ton drogë drejt Italisë para dy viteve, gjykata lë në burg dhe punonjësit e doganës Për grupin që trafikoi 2.5 ton drogë në Itali dy vite më parë Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendi
Punonjësit e Shërbimit Sekret në SHBA kanë një pagë te frikshme Agjentët e Shërbimit Sekret janë përgjegjës për mbrojtjen e liderëve kombëtar dhe për sigurinë nacionale. Ata punojn
Boja në drejtim të Kryeministrisë, nis pastrimi i murit (VIDEO) Që në orët e para të mëngjesit puntorët kanë shkuar për të pastruar Kryeministrinë nga boja. Pas protestës, godina e
Zbardhet mesazhi i punonjësit të doganes pas grabitjes, çfarë nuk ishte normale (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësit të doganave pas grabitjes së ndodhur sot në aeropor
Shpërthim në Fushë-Krujë, punonjësit të bashkisë i bëhet makina shkrumb e hi Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në periferi të qytetit të Fushë-Krujës. Mësohet se ka shpërthyer një sasi ek
Rrëfimi rrëqethës i ish-punonjësit në Gërdec: Motra më vdiq e gruaja m’u plagos Kujtesa i është mbushur me fragmente të hidhura, por aparenca e tregon njeri të fortë. Shefki Sefa, i dobët në fizik, gj
Punonjësit kapen duke kryer s*ks në zyrë, pamjet bëhen virale (VIDEO) Dy adoleshentë kanë kapur një moment të sikletshëm teksa dy punonjës të një kompanie në Tesco, janë filmuar duke kryer m
Dalin pamjet: Si është dëmtuar efektivi i FNSH (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme ka nxjerrë pamjet e policit të dëmtuar me sende të forta në kokë gjatë protestës së opozitës në Fi
Vodafone, nga të parat kompani në botë me politikë përkrahëse për punonjësit e prekur nga dhuna në familje Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Vodafone Albania prezanton për herë të parë në Shqipëri një politikë që përfshin përkra
Digjet "Benzi" i punonjësit të tatimores në Vlorë Vijon djegia e automjeteve në qytetin e Vlorës, duke e shndërruar në një fenomen mjaft shqetësues. Një tjetër automjet ë
Tentoi të korruptonte policin kufitar, arrestohet 55 vjeçari Një rast tjetër korrupsioni është goditur sot nga policia kufitare, pasi një 55 vjecar tentoi që të korruptonte punonjës