999 rezultate për

punonjes

Përfshihet nga flakët institucioni, evakuohen me urgjencë punonjësit Ditën e sotme një zjarr ka rënë në katin e dytë të Drejtorisë Arsimore Fier. Menjëherë është bërë evakuimi i personel
Përfshihet nga flakët Drejtoria Arsimore në Fier, evakuuohen punonjësit Ndërtesa e Drejtorisë Arsimore në Fier është përfshirë nga zjarri. Mësohet se flakët kanë pushtuar dy katet e ndërtesës
U konfliktua me punonjësin e centralit: Arrestohet 55-vjeçari, çfarë iu gjet në banesë Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia pas një konflikti me punonjësin e centralit për furnizimin me ujë. Sipas po
Punonjësi i Konsullatës rreh qytetarët: Do t’ju thyej brinjët, legenë! Denoncohet me zë dhe figurë veprimet e një punonjësi të Konsullatës Shqiptare në Selanik, i cili rreh dhe ofendon qyteta
Skandaloze! Biznes me vdekjen, kaq para kushton varri në Tufinë Me 350 mijë lekë të vjetra mund të blesh “banesën e fundit” dhe pa e kuptuar njeri që brenda varri është bosh. Fiks Fare
A duhet punonjësit ta ndajnë të njëjtën dhomë, kur bëjnë udhëtim pune? Çështja se a duhet që punonjësit që ta ndajnë të njëjtën dhomë në udhëtime biznesi, ende mbetet e diskutueshme. Nuk ësht
Nis vaksinimi në Maqedoninë e Veriut Ditën e sotme do të nisë vaksinimi në Maqedoninë e Veriut. Me vaksinimin e dy punonjësve shëndetësorë sot në ora 10:0
Makina i ra në lumë, gjejnë vdekjen dy punonjësit e OSHEE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kordhocë të Gjirokastrës, ku dy punonjës të OSHEE-së anë humbur jetën. Mëso
Akuzë e rëndë, arrestohet nëndrejtori i Kadastrës Policia ka vënë në pranga nëndrejtorin e kadastrës së Beratit. Burimet bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Th
INSTAT: Prodhimi për punonjës pësoi rënie, sa ishte në vitin 2019 Numri i të punësuarve u rrit më tej në vitin 2019, por shtimi i tyre të paktën sipas statistikave zyrtare nuk u shoqërua
Pamje të rënda: Grirësja e mishit "përpin" punonjësen (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fabrikë mishi në Rusi, ku një punonjëse ka humbur jetën tragjikisht. Gruaja për
Kërcënoi gazetaren, pezullohet punonjësi i Shtëpisë së Bardhë Shtëpia e Bardhë tha të premten se pezulloi përkohësisht një ndihmës për shtypin, pasi ai thuhet se kërcënoi një gazetar
Fuste drogë në burg, arrestohet gardiani në Fushë-Krujë Policia ka vënë në pranga një gardian i cili akuzohet pasi fuste lëndë narkotike në qelitë e burgut të Fushë-Krujës.
U qëllua 5 herë me thikë, vritet punonjësja shqiptare për të rritur në Itali Një prostitutë shqiptare është vrarë me thikë këtë të dielë në Itali. Bëhet me dije se viktima është 47-vjeçarja e ident
Aksidentoi policin, kapet 29 vjeçari nga Lushnja Një 29-vjeçar i identifikuar si Erald Biti, banues në Divjakë, është arrestuar, pasi ka kundërshtuar dhe më pas ka godi
Vlora rezulton vatër e "nxehtë" infeksioni, mbyllet kopshti Inspektorati Shtetëror Shëndetësor në Vlorë i ka vënë çelësin derës së kopshtit numër 5 në qytetin bregdetar, për shkak
Përplasi për vdekje punonjësin e Policisë në Vlorë, kapet 19 vjeçari Policia e Vlorës ka arrestuar jë 19-vjeçar, pas aksidentit që i mori jetën efektivit të Policisë Nuri Malaj, ngjarje e
Plagoset nga një makinë në lëvizje ish-punonjësi i Policisë Bashkiake Nje person është plagosur me armë zjarri në zonën e Bibliotekës në Vlorë. Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin Marjon
Grabitet farmacia në kryeqytet, hajduti i drejton armën lodër punonjëseve Një farmaci në kryeqytet ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, ku një person ende i paidenti
Grushta 2 policëve jashtë shërbimit, arrestohen vëllezërit dibranë Policia e Dibrës ka vënë në pranga dy vëllezër, pasi pas një konflikti për motive të dobëta me dy shtetas punonjës polic