999 rezultate për

punon

Shqiptari kapet në Zvicër duke vjedhur pakot e postës ku punonte, habit me justifkimin Policia zvicerane ka arrestuar një 44 vjeçar shqiptar i cili vidhte pakot e postës private për të cilën punonte. Bëhe
Punonjësi i Konsullatës rreh qytetarët: Do t’ju thyej brinjët, legenë! Denoncohet me zë dhe figurë veprimet e një punonjësi të Konsullatës Shqiptare në Selanik, i cili rreh dhe ofendon qyteta
Skandaloze! Biznes me vdekjen, kaq para kushton varri në Tufinë Me 350 mijë lekë të vjetra mund të blesh “banesën e fundit” dhe pa e kuptuar njeri që brenda varri është bosh. Fiks Fare
A duhet punonjësit ta ndajnë të njëjtën dhomë, kur bëjnë udhëtim pune? Çështja se a duhet që punonjësit që ta ndajnë të njëjtën dhomë në udhëtime biznesi, ende mbetet e diskutueshme. Nuk ësht
Apple po punon për rrjetin 6G Apple lansoi muaj më parë telefonat e parë me rrjetin 5G. Tani kompania duket se po punon në rrjetin e gjeneratës së gja
Punëtorët ranë nga skela teksa punonin, arrestohet pronari i shtëpisë Banesa po punonin dy punonjësit që ranë ditën e djeshme nga skelat në Ishull Lezhë, është vënë në pranga nga Policia.
Era hit! Elvana Gjata po bashkëpunon me reperin e njohur shqiptar për këngën e radhës (FOTO LAJM) Elvana Gjata do të rikthehet fuqishëm tregut muzikor shqiptar me një tjetër bashkëpunim. Dy artistët e suksesshëm, El
Zbardhen prapaskenat, gjyqtarja e arrestuar bashkëpunonte me administratën e burgjeve Nga viti 2014 deri në fund të 2019 rezulton se burgjet lëshuan 12 vlerësime për sjellje të mirë, për të dënuarin Endrit
Shoferi me Benz i merr jetën qëllimisht 65 vjeçarit në Mirditë Një 68 vjeçar ka gjetur vdekjen pas një përplasjeje me makinë në Mirëditë. Ka qenë shtetasi me iniciale M.G. dhe me m
Nis vaksinimi në Maqedoninë e Veriut Ditën e sotme do të nisë vaksinimi në Maqedoninë e Veriut. Me vaksinimin e dy punonjësve shëndetësorë sot në ora 10:0
Makina i ra në lumë, gjejnë vdekjen dy punonjësit e OSHEE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kordhocë të Gjirokastrës, ku dy punonjës të OSHEE-së anë humbur jetën. Mëso
Akuzë e rëndë, arrestohet nëndrejtori i Kadastrës Policia ka vënë në pranga nëndrejtorin e kadastrës së Beratit. Burimet bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Th
Ndeshja me Atalantën, Hazard po punon fort për të qenë gati Me rikthimin e Champions Leaugue, kalendari i skuadrave ngjeshet dhe lind nevoja për të pasur sa më shumë lojtarë në org
INSTAT: Prodhimi për punonjës pësoi rënie, sa ishte në vitin 2019 Numri i të punësuarve u rrit më tej në vitin 2019, por shtimi i tyre të paktën sipas statistikave zyrtare nuk u shoqërua
Nxorri videon duke u "justifikuar" se qeveria punon, Basha-Ramës: Shqipëria ka ngecur në vend Kanë vijuar edhe ditën e sotme replikat mes krerëve të politikës. Pak më parë, kryeministri Edi Rama ka publikuar një
Pamje të rënda: Grirësja e mishit "përpin" punonjësen (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fabrikë mishi në Rusi, ku një punonjëse ka humbur jetën tragjikisht. Gruaja për
Kërcënoi gazetaren, pezullohet punonjësi i Shtëpisë së Bardhë Shtëpia e Bardhë tha të premten se pezulloi përkohësisht një ndihmës për shtypin, pasi ai thuhet se kërcënoi një gazetar
Punonte si striptist për 300 euro, Reniani zhvesh Anën e parë me kërcimin erotik (FOTO LAJM) Riniani deklaroi në takimin me Anën se ka punuar si striptist në moshën 20-vjeçare dhe për këtë ka nxitur shumë reagime
Tayna ka gati klipin me Flori Mumajesin (FOTO LAJM) Tayna së shpejti lanson projektin e ri muzikor. Me anë të disa postimeve në Instagram, artistja ka bërë të ditur se p
Vrau të dashurën që punonte si prostitutë, shqiptari: Nuk e bëra unë! Policia ka vënë në pranga Alfred Kipen, 44-vjec i arrestuar si i dyshuar për vrasjen e të dashurës së tij. Gjatë pyet