999 rezultate për

punojne

Nga nesër kufizohet lëvizja, Manastirliu sqaron si do të pajisen me autorizim personat që punojnë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar sot se ka firmosur udhëzimet për kufizimin e qarkullimit të qy
Këto janë të gjitha masat që pritet të hyjnë në fuqi nga nesër në Kosovë Ministria e Shëndetësisë pritet që sot gjatë ditës të publikojë masat e reja anti-Covid të cilat do të hyjnë në fuqi nga
Punon eskortë në Dubai? Modelja shqiptare: Njoh vajzat të ekranit që e bëjnë (FOTO LAJM) Modelja Lea Legisi u bë e njohur në emisionin e Top Channel “She is on Top”. Ajo ishte e ftuar sot në “Ftesë në 5” me
Biden në avantazh, Trump reagon sërish: Po punojnë për të zhdukur avantazhin e 500 mijë votave! Donald Trump ka reaguar sërish në Tëitter për zgjedhjet në ShBA, ku aktualisht është në avantazh Joe Biden. Trump ka
Qeveria miraton propozimin, kafetë do të punojnë deri në orën 21:00 TV21 nga burimet e Komisionit për sëmundje ngjitëse informon se Qeveria i miratoi propozimet e Komisionit që kafenetë dh
COVID-19/ Rekord infektimesh e viktimash, Britania rikthen karantinën Mbretëria e Bashkuar vendosi mbylljen e të gjitha dyqaneve jo të domosdoshme, pabeve, restoranteve, bareve dhe qendrave
Kryemadhi ironizon fëmijët e politikanëve të Rilindjes: E kanë për turp të punojnë! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një bashkëbisedim me votues për herë të parë, i ka bërë thirrje të rinjve që të
Si do zgjidhen kandidatët e rinj për deputetë? Flet Rama Kryeministri i Shqipërisë gjatë një konference për shtyp ka treguar si do bëhet përzgjedhja e kandidatëve të rinj për de
Microsoft ua mundëson punonjësve të punojnë nga shtëpia, por nga një gjë duhet të heqin dorë Kompania Microsoft, i ka mundësuar punonjësve të saj që përgjithmonë të punojnë nga shtëpia, por të gjithë ata që vendos
Në Maqedoni do të kthehet orari i shkurtuar për kafetë dhe restorantet? avën e kaluar, por edhe gjatë kësaj jave, tregojnë zgjerim të epidemisë Kovid 19 në Maqedoninë e Veriut, dhe kjo mund të
Punët ku shqiptarët shfrytëzohen e nuk paguhen sa duhet, kush janë më me fat Në disa sektorë punonjësit shfrytëzohen në punë me shumë se përcaktimet në kodin e punës, pa përfituar shpërblime për or
"Rama si Enveri", kush janë ish-sigurimsat që punojnë në polici Partia Demokratike ka publikuar një liste me disa emra, që sipas saj janë ish-sigurimsa dhe tani shërbejnë në polici.
Punëtorët e Facebook deri në verën e 2021 do të punojnë nga shtëpia Rrjeti social Facebook ka zgjatur deri në korrik 2021 modelin e punimit nga shtëpia të cilën e zbaton për shkak të koron
Ishte karantinuar në qendrën e riatdhesimeve, vdes në mënyrë misterioze shqiptari Një 28-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në dhomën e tij në qendrën për riatdhesime dhe azilkërkue
Pëllumb Pipero habit me deklaratën e fundit: Të rinjtë e prekur të punojnë por pa hequr maskën Duke u ndalur te asimptomatikët, Pipero bëri deklaratën befasuese, për të cilën tha se mund të mos gëzojë mbështetjen e
Personat që punojnë në kompjuter ka nevojë për këtë vitaminë! Duke u fokusuar në ekranin e kompjuterit, sytë gjithmonë reagojnë ndaj pikave të ndritshme dhe të errëta. Ndaj ata që pu
"Punojnë ndonjëherë këta njerëz?", motra e Lei Krajës habitet me shqiptarët (VIDEO) Moderatorja e sportit, Lei Kraja ishte e ftuar në "Ftesë në 5", ku gjatë emisionit iu bashkua edhe motra e saj, Miriami
Këto janë rregullat se si duhet të punojnë kafetë dhe restorantet në Maqedoni Ditën e enjte hapen kafenetë, restorantet dhe objektet hotelierike në Maqedoninë e Veriut. Por ato do të funksionojnë si
Rama nuk hap transportin publik në Shqipëri: Lokalet të punojnë pa orar! Kryeministri Edi Rama ka folur sërish në lidhje me masat e marra ndaj COVID-19 në Shqipëri, duke theksuar se e vetmja gj
Sugjeroi që këngëtarët të punojnë në ndërtim, ministrja: U keqkuptova! Deklarata e ministres Anila Denaj se këngëtarët e artistën të punojnë në ndërtim gjatë pandemisë, shkaktoi shumë reagime