999 rezultate për

punoje

Administrata do punojë nga shtëpia, rregullorja që duhet të zbatohet Administrata do të punojë në distancë, çka do të thotë se përgjatë gjithë kohës së pandemisë një pjesë e punonjësve nuk
Rama i prerë: Administrata të punojë në shtëpi, në lokale 2 metër larg tavolinat! Rama sot ka folur publikisht për masat që duhet të marrin qytetarët, në mënyrë që të mbrohen nga koronavirusi. Ai dek
Futet në karantinë Presidenti i Parlamentit Europian Frika nga koronavirusi ka shtyrë presidentin e Parlamentit Europian, David Sassoli, të punojë nga shtëpia për dy javët e
Koronavirusi, Twitter i kërkon stafit të punojë nga shtëpia Twitter kërkoi nga punonjësit e tij të punojnë nga shtëpitë, për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së koronavirusit.
Zidane: Vinicius ka shumë kualitet, është koha të punojë Zizu beson se Vini ka shumë për t’i dhënë Real Madridit. Vinicius Junior, 19-vjeçar, nuk është duke e gjetur shpesh r
Ramës nuk po i ikën vetëm rinia por edhe ish-ministrja, do të punojë në Francë Ish-ministrja e Inovacionit dhe Administratës Publike, Milena Harito, është larguar nga Shqipëria për t’iu bashkuar fush
Xhaferi apel deputetëve: Ku jeni tani? Kryeparlamentari Talat Xhaferi, në seancë plenare, u bëri thirrje “facebook maker”-ave, siç u shpreh ai, si dhe sekretar
Kuvendi nga ora 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim
ANTI-KÇK/ Soreca: Kjo strukturë e re duhet të punojë nën udhëheqjen e SPAK Luigi Soreca, ambasadori i Bashkimit Europian ka komentuar për ligjin anti-KÇK dhe OFL-në duke thënë se është mënyrë efi
Ja sa duhet të punojë një qytetar i Maqedonisë për të blerë një iPhone 11 Kompania polake Picodi.com ka bërë një hulumtim se sa duhet të punojnë qytetarët e vendeve evropiane dhe të Ballkanit pë
LDK s`do të bashkëpunojë me subjekte të tjera për ta shkarkuar Konjufcën Vetëvendosje dhe LDK vazhdojnë të flasin në distancë, për mundësinë e marrëveshjes së koalicionit, derisa shpresojnë t’u
Pochettino tregon se ku dëshiron të punojë Ish-trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka thënë se dëshiron që të punojë në ndonjë klub në Premierligë apo në l
Pique mesazh prekës për Valverden Ernesto Valverde nuk është më trajner i Barcelonës që nga mbrëmja e kaluar, me Quique Setien që ka marrë vendin e tij.
Fitoi 120 milionë euro në lotari, vazhdon të punojë në ndërtim Një burrë anglez, i cili fitoi rreth 120 milionë euro në lotarinë EuroMillions dy muaj më parë, po vazhdon të punojë në
AIK prezanton Jasir Asanin: Mezi po presim që të punojë me ne! (FOTO LAJM) Jasir Asani do të huazohet tek skuadra suedeze, AIK Stokolm. Operacioni për futbollistin e Partizanit do të finalizoh
Shkarkimi i Ancelottit, Lampard: Ai mund të punojë ku të dojë Frank Lampard beson se Carlo Ancelotti e ka aftësinë për ta drejtuar cilëndo skuadër në botë, pasi lajmit se Napoli e ka
Dhuna në derbi, reagon Tirana: Ftojm Partizanin të bashkëpunojë për kapjen e autorëve Klubi i Tiranës ka reaguar për dhunën e djeshme mes dy tifozerisë në derbin e kryeqytetit. Përmes një statusi në “Fac
Përgatituni për një super hit, Mc Kresha do të bashkpunojë me këngëtaren botërore (FOTO LAJM) MC Kresha së fundmi do të publikojë një bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore dhe me origjinë shqiptare. Ai dhe Beb
Angelina Jolie premton të punojë "10 herë më shumë" në "The Eternas" të Marvelit Angelina Jolie e bëri Comic-Con më të paharrueshëm kur ajo bëri një pamje krejt të papritur gjatë panelit të "Marvel Stu
Surpriza e rradhës nga Luana Vjollca, me kë do të bashkëpunojë këtë herë (FOTO LAJM) Në fillimet e karrierës së saj si këngëtare, Luana Vjollaca ishte gjithmonë e paragjykuara e publikut. Por me punë arrih