999 rezultate për

punojĂ

"Punoja kamariere, s’më dilnin paratë", Lei Kraja tregon jetesën e vështirë në Amerikë (VIDEO) E ftuar sonte në emisionin “Soiree” ishte prezantuesja e njohur e ekranit, Lei Kraja. Ajo është kthyer nga Amerika dh
Pacolli: Para 46 vitesh në portin e Hamburgut punoja punë të rënda për t’i paguar studimet Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, këtë vikend është duke e kaluar në Gjermani. Ai ka vizituar
Historia unikale e "gladiatorit" Gjasula: Punoja si postier për të fituar ca para! Klaus Gjasula është duke kaluar momentet më të mira në karrierën e tij. Kapiten i skuadrës gjermane të Paderbornit ës
Humbi 79 kg dhe gjeti punën që donte Romar Lyle, nga Virginia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjithmonë dëshironte të bëhej polic. Por gjithashtu e di
Dënoi Skëndërbeun, kompania që punon për UEFA-n dhe FIFAN-n punonte për mafian italiane Kompania e cila punon për llogari të UEFA-s dhe FIFA-s, "Sportradar" është përfshirë në një skandal tepër të rëndë. "
Gena: Kur isha në Greqi hapja kanale dhe punoja në tokat e pronarëve grekë Sot Gena është një nga këngëtarët më të mirë të muzikës shqiptare, por në rrugëtimin e tij artistik, ai paska bërë dhe p
Allegri: Tani kam nevojë për pushim, pas 15 korrikut dua të punoj "Tani për tani mendoj vetëm për festimin, një pushim do të më bënte mirë, ndoshta në mes të korrikut do të dëshiroja të
Punoja në dyqan rrobash kur sapo hyri Ronaldo u dashurova, Georgina rrëfen historinë Gerogina ka zbuluar se si u njoh me Ronaldon. Sa më shumë flitet për ndarje të mundshme, aq më shumë të dashuruar ndi
Kompozitori i njohur e pranon: Vdisja të punoja me Samantën Kledi Bahiti i ftuar në emisionin “Thumb” ka folur në lidhje me punën e tij si kompozitor dhe marëdhënien me emra të njo
Këngëtari shqiptar injoron keq Encën: S’do bashkëpunoja kurrë me të Dren Abazi duhet thënë se është një nga meshkujt më tërheqës të showbizit shqiptar dhe natyra e tij e vecantë shkakton
Dëshmia tronditëse e shoferit të Bechtel Enkas, punoja 30 orë pa pushim Driton Asani, i akuzuar për veprën penale të rrezikimit të trafikut publik, ku si pasojë mbetën të vdekur dy persona, so
Këngëtarja shqiptare rrëfen fillimet: Punoja kasiere në supermarket Edhe pse shumë prej tyre e gjejnë rrugën të shtruar nga familja, ka artistë dhe VIP-a shqitarë që e kanë nisur nga hici
Luana Vjollca flet për emisionin: Punoja 24 orë dhe i'a dola (FOTO LAJM) Rrugëtimit të emisionit ''Shiko kush luan'' i ka ardhur fundi. Siç ka bërë të ditur moderatorja Luana Vjollca, të shtunë
Matic: Nuk mund të refuzoja të punoja me Mourinhon Mesfushori i ri i Manchester Unitedit, Nemanja Matic insiston se nuk ka mundur të refuzojë mundësinë për të punuar sëris
Drini Zeqo: Si u largova nga TCh dhe pse nuk do punoja më kurrë me Amin (FOTO LAJM) Moderatori Drini Zeqo ka folur për herë të parë mbi raportin me Amarda Toskën, pas prezantimit të emisionit "Dancing Wi
Rrëfimi Rezart Taçit: Femrat, seksi, kur punoja si kamarier dhe ëndrra e babait për të blerë Milanin (VIDEO) Ish-bosi shqiptar i naftës, i cili dështoi në këtë biznes dhe më pas edhe u arrestua në Zvicër nën akuzën e mashtrimit,
Rrëfehet truproja i Ibrahim Rugovës: Ja si ishte të punoja me të Elez Nikqi është njeriu që i kishte qëndruar afër peridentit, Ibrahim Rugova, sa herë që dilte në publik. Ai ishte pe
Horrori në Korçë/ Marsela: Kam humbur dy fëmijët e më bëjnë legjendë (VIDEO) Detaje tronditëse ka përcjellë sot Marsela Toshi, e cila ka humbur dy djemtë e saj pasi i mbyti burri, që më pas vari ed
Rrëfehet bankieri shqiptar: Ja si i vodha 500 mijë euro Gentian Hoxha, i dënuar me 6 vite burg pasi vodhi nëpërmjet falsifikimit të dokumentave rreth 500 mijë euro në bankën ku
Rrëfehet aktori Gent Hazizi: Dikur punoja në ndërtim (VIDEO) Aktori Gent Hazizi, i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin” ka folur edhe për të kaluarën e tij në emigrim. Ai ësht