999 rezultate për

punoi

Kush është katërshja që bashkëpunoi për vrasjen e Kastratit Ditën e sotme policia e Shtetit ka arritur të identifikojë katër autorët të cilët kanë bashkëpunuar për ekzekutimin e Sh
Lajm i trishtë! Ndërron jetë gazetari i njohur i RTSH-së Ka ndërruar jetë gazetari i njohur Nikolla Lena në moshën 67-vjeçare. Lajmin për ndarjen nga jeta të gazetarit e kanë
Bashkëpunoi për vrasjen e "të fortit" të Shkodrës, arrestohet Milkjor Gjoka Milkjor Gjoka, i dyshuar si bashkëpunëtor i vrasjes së Ridvan Hysenit në Shkodër është arrestuar nga policia. Ndërkohë
Akuzohet nga Rama se punoi kundër UÇK-së, Basha tregon rolin e tij në Kosovë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sqaroi detyrat që ai ka mbajtur gjatë angazhimit të tij në Kosovë. Basha tha
Bashkëpunoi me kryeinspektorin, por e pësoi: Arrestohet 41 vjeçari Policia e Kurbinit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ka marrë në mënyrë të paligjshme rërë nga shtrati i lumit Mat. Në
Mozzik bashkëpunoi me Kidën, Loredana e paska patur "hakmarrjen" në xhep (VIDEO) Në mesnatë, Mozzik dhe Kida publikuan këngën e tyre të re, të titulluar "PP". Kënga është 6 minuta e 30 sekonda dhe përb
"Babanë e varrosëm me qerre", historia tragjike e gjeneralit që punoi si punëtor llaçi Publikohet historia e panjohur e Todi Naços me origjinë nga Pogradeci, babai i të cilit, Spiro, mik i ngushtë i Fan Noli
Punoi pa masa mbrojtëse sepse mbaruan, humb jetën mjeku me Koronavirus (VIDEO) Mjeku 57-vjeçar, Marcello Natali, ka humbur jetën si pasojë e virusit vdekjeprurës Covid-19. Ai punonte në një spital
Punoi pa doreza, humb jetën nga koronavirusi mjeku italian Një mjek 57-vjeçar, i cili punonte në një spital të qytetit të Codognos dhe rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit, ndërroi
"Babai im punoi në llaç dhe hamall", historia tragjike e familjes që sundoi 200 vjet Janinën Zbulohet historia e panjohur e një prej familje të mëdha dhe të njohura aristokrate në të gjithë historinë e Shqipërisë,
Bashkëpunoi me Çilin? Kush është Seit Fishta, kandidati i PS për deputet në Shkodër Së bashku me botuesin Henri Çili është arrestuar dhe ish-kryetari i Komunës së Velipojës, Seit Fishta, njëkohësisht biz
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 67-vjeçare gazetari, poeti dhe shkrimtari i njohur, Vasil Tabaku. Lajmin e
Punoi si police për 18 vite me radhë, çfarë e shtyu Valdeten të kryente krimin e rëndë (FOTO LAJM) Kosova u trondit dje nga një vrasje e cila ndodhi brenda familjes. Sipas hetimeve të para të bëra në vendin e ngjarjes,
U gjet në shtëpinë e tij, ndahet nga jeta aktori i Game of Thrones Aktori i “Game of Thrones”, Andrew Dunbar ka gjetur vdekjen në shtëpinë e tij në prag të Krishtlindjes. Ai ishte në t
Bleu shtëpi pasi punoi në Abu Dabi, modelja 19-vjeçare tregon pagesën marramendëse Modelja 19-vjeçare Klaudja Kalia, disa kohë më parë u shpall miss “Fashion Tv”, duke nënshkruar një kontratë me gjigandi
Gazetarja tregon çfarë i punoi "i forti" i lagjes në korridorin e shkollës: Më qëlloi me shuplakë Gazetarja Erjona Rusi ka treguar një episod të dhimshëm që i ka ndodhur në jetën e saj, gjatë kohës që ishte adoleshente
Punoi me të birin në krahë, flet operatori që u bë viral gjatë tërmetit Pas tërmetit shkatërrues që preku Shqipërinë përvec punonjësve të mjekësisë, policisë, ushtrisë, apo energjetikës, edhe
Rrëfimi i zjarrfikësit italian që punoi mes rrënojave: Njerëzit dridheshin nga frika Quhet Massimo Marconcini, 51 vjeç, nga Livorno. Ka qene ish-altlet olimpik në Lojrat Olimpike në Barcelonë dhe së fundi
Punoi krah të vëllait, dorëhiqet motra e Vangjush Dakos Ditën e sotme motra e Vangjush Dakos, Valbona Qirjako ka dhënë dorëheqjen nga posti i rëndësishëm që e mbante për rreth
Një "përbindësh" para portës, shikoni çfarë i punoi Ibra portierit (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ka shënuar dy gola dhe ka ndihmuar LA Galaxy të mbetet i pamposhtur kundër rivalit Los Angeles FC.